Misafir 1. Bölüm Fragmanı

Misafir 1. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Arda Sarıgün
Yapım
2021 / Türkiye
Yayın Tarihi
11 Kasım Perşembe
Oyuncular
Hazal Kaya, Buğra Gülsoy, Ozan Dolunay, Bülent Şakrak, Selen Öztürk, Nezaket Erden, Elçin Altamgüç, Berk Yaygın, Beren Gençalp, Salih Demir Ural, Zeyno Asya Orçin, Emir Kaan Özkan

Bu fragman 3.700 kez izlendi.

Misafir Konusu

Misafir; Medyapım'ın Fox için hazırladığı televizyon dizisidir. Dizinin konusu ''Oasis'' isimli diziden uyarlanmaktadır. Başrollerini Hazal Kaya ve Buğra Gürsoy paylaşmaktadır. Senaryosu Özge Aras tarafından uyarlanan dizi 4 Kasım 2021 tarihinde ilk bölümüyle ekrana gelmiştir.

KONUSU

Gece (Hazal Kaya), anne sevgisinden uzak, babasız ve travmalarla dolu bir çocukluk geçiren genç bir kadındır. Yaşadığı talihsiz bir kaza sonrasında hafızasını kaybeder ve yolu eşini yeni kaybetmiş üç çocuk babası bir adamla kesişir.

Hayatı boyunca sevgiden uzak büyüyen Gece, misafir olarak girdiği sımsıcak aile ortamında yeni travmalar yaşayacak ve önemli kararlar almak zorunda kalacaktır.

OYUNCU KADROSU

Başrollerini Hazal Kaya ve Buğra Gülsoy'un paylaştığı dizinin oyuncu kadrosunda ise Ozan Dolunay, Bülent Şakrak, Selen Öztürk, Nezaket Erden, Elçin Altamgüç, Berk Yaygın, Beren Gençalp, Salih Demir Ural, Zeyno Asya Orçin ve Emir Kaan Özkan gibi başarılı isimler de yer alıyor.


Misafir 1. Bölüm Özeti


Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Misafir 1. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 11 Kasım 2021, Perşembe akşamı yayınlanacak. Misafir yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu tarafından kaleme alınan, Hazal Kaya, Buğra Gülsoy,Ozan Dolunay ,Bülent Şakrak, Selen Öztürk, Nezaket Erden, Elçin Altamgüç, Berk Yaygın, Beren Gençalp, Salih Demir Ural, Zeyno Asya Orçin,Emir Kaan Özkan gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Misafir dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Misafir Oyuncuları

Buğra Gülsoy
Buğra Gülsoy
Hazal Kaya
Hazal Kaya
Bülent Şakrak
Bülent Şakrak
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları

Kardeşlerim 32. Bölüm Kardeşlerim32. Bölüm
 
880 kez izlendi.
Elkızı 8. Bölüm Elkızı8. Bölüm
 
887 kez izlendi.
Sana Söz 6. Bölüm Sana Söz6. Bölüm
 
557 kez izlendi.
Elbet Bir Gün 6. Bölüm Elbet Bir Gün6. Bölüm
 
75 kez izlendi.
Masumlar Apartmanı 50. Bölüm Masumlar Apartmanı50. Bölüm
 
827 kez izlendi.
Arka Sokaklar 607. Bölüm Arka Sokaklar607. Bölüm
 
556 kez izlendi.
Aziz 6. Bölüm Aziz6. Bölüm
 
1.902 kez izlendi.
Üç Kuruş 6. Bölüm Üç Kuruş6. Bölüm
 
1.161 kez izlendi.