Menajerimi Ara 20. Bölüm Fragmanı

Menajerimi Ara 20. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Ali Bilgin
Yapım
2020 / Türkiye
Yayın Tarihi
10 Ocak Pazar
Oyuncular
Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş, Ayşenil Şamlıoğlu

Bu fragman 4.392 kez izlendi.

Menajerimi Ara Konusu

Yönetmenliğini Ali Bilginin üstlendiği Ay Yapım imzalı Menajerimi ara Star Tv ekranlarında seyircisi ile buluşuyor. Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak tarafından kaleme alınan dizinin başrollerini Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu gibi başarılı oyuncular paylaşıyor. Ünlü olmanın, ekranlarda gösterilen renkli ve hızlı hayatın akmasında basamak olan menajerlerin çektiği sıkıntılar ve hayatları ile bağdaştırdıkları işlerini anlatmayı hedefliyor. 

Dört başarılı menajer olan Feris, Kıraç, Peride ve Çınar EGO adında bir yetenek ajansında çalışırlar. İşleri gereği Ünlü simaların başarılarına basamak olmak için canlarını dişlerine takan, her görüşmeyi yapan, kaprislere ve egolara tahammül edebilmek için çaba sarfeden bu dört arkadaş'a ünlü simalar kendi hayatları ile eşlik ediyor. Sonra aralarına henüz işinde çok yeni olan Dicle katılıyor. Dicle bu hayatın siyah beyaz kısmında kendi hayatıyla yoğrulurken bu işin en alt basamağından başlıyor. 

MENAJERİMİ ARA OYUNCU KADROSU

Kıraç Özdal ( Barış Falay): Çalıştığı ajansın en hırslı menajerlerinden biridir. Çalıştığı kişiler için canına diine taksada her meslekte olduğu gibi aksaklıklar olur.  Dicle'ninde babasıdır. Fakat bu kızı ve kendisi için sonsuza kadar saklaması gerektiğini düşündüğü bir sırdır. 


Menajerimi Ara 20. Bölüm Özeti


Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Menajerimi Ara 20. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 10 Ocak 2021, Pazar akşamı yayınlanacak. Menajerimi Ara yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Yelda Eroğlu, Yeşim Çıtak, tarafından kaleme alınan, Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş, Ayşenil Şamlıoğlu gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Menajerimi Ara dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Menajerimi Ara Oyuncuları

Barış Falay
Barış Falay
Canan Ergüder
Canan Ergüder
Ayşenil Şamlıoğlu
Ayşenil Şamlıoğlu
Ahsen Eroğlu
Ahsen Eroğlu
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları

Benim Adım Melek 66. Bölüm Benim Adım Melek66. Bölüm
 
606 kez izlendi.
Camdaki Kız 6. Bölüm Camdaki Kız6. Bölüm
 
655 kez izlendi.
Son Yaz 19. Bölüm Son Yaz19. Bölüm
 
342 kez izlendi.
Akrep 22. Bölüm Akrep22. Bölüm
 
423 kez izlendi.
Hekimoğlu 50. Bölüm Hekimoğlu50. Bölüm
 
442 kez izlendi.
Teşkilat 11. Bölüm Teşkilat11. Bölüm
 
920 kez izlendi.
Kırmızı Oda 37. Bölüm Kırmızı Oda37. Bölüm
 
1.196 kez izlendi.
Mucize Doktor  62. Bölüm Mucize Doktor 62. Bölüm
 
847 kez izlendi.