Mehmed Bir Cihan Fatihi 1. Bölüm Fragmanı

Mehmed Bir Cihan Fatihi 1. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Cevdet Mercan
Yapım
2018 / Türkiye
Yayın Tarihi
Yakında
Oyuncular
Kenan İmirzalıoğlu, Metin Akpınar, Çetin Tekindor, Altan Erkekli, Gürkan Uygun, Funda Eryiğit, Burak Tamdoğan, Ertan Saban, Duygu Boztepe, Sevinç Meşe, Toprak Sağlam

Bu fragman 15.650 kez izlendi.

Mehmed Bir Cihan Fatihi Konusu

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Mehmed Bir Cihan Fatihi, 03 Medya ile karşınızda... Fatih Sultan Mehmet'in hayatını anlatan dizi İstanbul'un fethine yoğunlaşmakta. Dizinin başrolünü yani Fatih Sultan Mehmet'i, ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu üstlenmekte.

Çandarlı Halil Paşa (Çetin Tekindor); Veziriazam Çandarlı Halil Paşa, Çandarlı ailesinin temsilcisidir. Devletiiçin her zaman en iyisini istemiştir.

Delibaş (Gürkan Uygun); Daha Mehmed'in leb demeden leblebiyi anlaması ona olan sevgisindendir.

Eleni (Büşra Develi); Zorla Şehzade Orhan ile evlenen Eleni'nin asıl hayali Bizans'ın önemli mimarlarından biri olmaktı. 

Melike (Hazal Filiz Küçükköse); Çandarlı Halil Paşa'nın kızı Melike, aşık olduğu Mehmed'in Manisa'dan geri dönmesini beklemiştir. 

Konstantinos (Ertan Saban); Halkın daima saygı ve sevgisi üzerinde olan Bizans İmparatorudur.

Evdokya (Funda Eryiğit); Sultan Mehmed'i öldürmesi için Edirne'ye gönderilen Evdokya, hiç tahmin etmediği bir yolculuğa başlayacaktır.

Leyla (Sedef Avcı); Sultan Murad'ın cariyesi. 

 


Mehmed Bir Cihan Fatihi 1. Bölüm Özeti


Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Mehmed Bir Cihan Fatihi 1. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü yakında akşamı yayınlanacak. Mehmed Bir Cihan Fatihi yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Alican Yaraş ve Özge Efendioğlu tarafından kaleme alınan, Kenan İmirzalıoğlu, Metin Akpınar, Çetin Tekindor, Altan Erkekli, Gürkan Uygun, Funda Eryiğit, Burak Tamdoğan, Ertan Saban, Duygu Boztepe,Sevinç Meşe,Toprak Sağlam gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Mehmed Bir Cihan Fatihi Oyuncuları

Çetin Tekindor kimdir?
Çetin Tekindor
Metin Akpınar kimdir?
Metin Akpınar
Ertan Saban kimdir?
Ertan Saban
Altan Erkekli kimdir?
Altan Erkekli
Kenan İmirzalıoğlu kimdir?
Kenan İmirzalıoğlu
Burak Tamdoğan kimdir?
Burak Tamdoğan
Funda Eryiğit kimdir?
Funda Eryiğit
Gürkan Uygun kimdir?
Gürkan Uygun
Toprak Sağlam kimdir?
Toprak Sağlam
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları