Maviye Sürgün Fragmanı

Maviye Sürgün, yapımını O3 Medya'nın üstlediği, Show TV'de yayınlanan televizyon dizisidir. Başrollerini Caner Cindoruk, Damla Sönmez ve Serkan Altunorak'ın paylaştığı dizinin oyuncu kadrosunda Bülent Şakrak, Ayça Erturan, Ruhi Sarı, Gökşen Ateş ve Hakan Salınmış gibi başarılı oyuncular yer almaktadır.

Maviye Sürgün dizisinin hikayesi ise kısaca şöyle; Görev sırasında gerçekleştirdiği bir eylemden dolayı hakkında soruşturma açılan SAT Komandosu Ali (Caner Cindoruk) geçici süre açığa alınır. Yaşanan olumsuz hadisenin ardından ölümcül hastalıkla mücadele eden eşi Ayda'yı ve çocuklarını da yanına alır Çamlıkıyı'da butik tel işletmeciliğini yapan kayınpederi Salih'in yanına taşınır.

Ayda hastalıkla daha fazla mücadele edemez ve kısa bir süre sonra hayatını kaybeder. Çamlıkıyı'da çocuklarıyla başbaşa kalan Ali, acılarıyla yüzleşmek için bir başına gece denize açılır. Ufukta sürüklenen boyu fark eden Ali, fırtınaya aldırış etmeden boyun içindeki Defne'yi (Damla Sönmez) kurtarır. Defne yaşadığı kazadan dolayı geçici hafıza kaybı yaşamaktadır. Ali ise Defne'yi kayınpederinin otelinde iyileştirek için elinden geleni yapar. Ancak Ali'nin bilmediği bir şey vardır. Defne gerçek hayatta profesyonel bir dolandırıcıdır.

Defne, yavaş yavaş hafızasını geri kazanmaya başlarken, Çamlıkıyı'da hiç beklemediği bir şekilde geçmişinde önemli bir yeri olan ancak onu hayatından tamamen çıkarttığını zannettiği Ozan'la (Serkan Altunorak) karşılaşır ve bu karşılaşma geri dönülmesi zor olayların ateşini tetikler.

Maviye Sürgün Oyuncuları

Maviye Sürgün . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Nezaket Coşkun
Yapım
2023 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
Show Tv

Maviye Sürgün Son Bölüm Fragmanı

1 2 »