Masumiyet 9. Bölüm Fragmanı

Masumiyet 9. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Ömür Atay
Yapım
2021 / Türkiye
Yayın Tarihi
21 Nisan Çarşamba
Oyuncular
Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır, Serkay Tütüncü, İlayda Alişan, Deniz Işın, Selen Uçer, Tolga Güleç, Neslihan Arslan, Asena Tuğal, Ertuğrul Postoğlu, Alayça Öztürk Gidişli, Kimya Gökçe Aytaç, Gizem Ergün, Asena Keskinci, Ozan Kaya Oktu

Bu fragman 2.483 kez izlendi.

Masumiyet Konusu

Fox TV'de yayınlanan Masumiyet dizisi Gold Film tarafından hazırlanıyor. Yapımcılığını Faruk Turgut'un üstlendiği dizinin senaryosu Sırma Yanık tarafından kaleme alınırken, dizinin yönetmenliğini ise tecrübeli isim Ömür Atay üstleniyor.

Masumiyet, 19 yaşındaki bir kızın yanlış bir adama aşık olması ve yanlış kararlar almasıyla bir ailenin hayatının nasıl değiştiğini konu alıyor. Bahar (Deniz Çakır), evli ve iki çocuk annesidir. El bebek gül bebek büyüttüğü 19 yaşındaki kızı Ela (İlayda Alişan) babasının 35 yaşındaki patronu İlker Ilgaz'a (Serkan Tütüncü) aşık olur. Üstelik İlker nişanlı ve evlilik hazırlığı içerisindedir. Buna rağmen Ela'ya da ümit verir ve onu elde etmek için elinden geleni yapar. Bahar her ne kadar Ela'yı engellemeye çalışsa da başarılı olamaz. Ela'nın 19. yaş gününde İlker'in yapacakları Yüksel ailesinin hayatını sonsuza kadar değiştirecektir.

Masumiyet dizisinde Hülya Avşar, Hale Ilgaz karakterine, Mehmet Aslantuğ, Harun Orhun karakterine, Deniz Çakır, Bahar Yüksel karakterine, İlayda Alişan, Ela Yüksel karakterine, Serkay Tütüncü, İlker Ilgaz karakterine, Deniz Işın ise İrem Orhun karakterine hayat veriyor.


Masumiyet 9. Bölüm Özeti


Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Masumiyet 9. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 21 Nisan 2021, Çarşamba akşamı yayınlanacak. Masumiyet yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Sırma Yanık tarafından kaleme alınan, Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır, Serkay Tütüncü, İlayda Alişan, Deniz Işın, Selen Uçer, Tolga Güleç, Neslihan Arslan, Asena Tuğal, Ertuğrul Postoğlu, Alayça Öztürk Gidişli, Kimya Gökçe Aytaç, Gizem Ergün, Asena Keskinci, Ozan Kaya Oktu gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Masumiyet dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Masumiyet Oyuncuları

Deniz Çakır
Deniz Çakır
Mehmet Aslantuğ
Mehmet Aslantuğ
Asena Tuğal
Asena Tuğal
Selen Uçer
Selen Uçer
Tolga Güleç
Tolga Güleç
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları

Kırmızı Oda 37. Bölüm Kırmızı Oda37. Bölüm
 
563 kez izlendi.
Mucize Doktor  62. Bölüm Mucize Doktor 62. Bölüm
 
421 kez izlendi.
Kefaret 26. Bölüm Kefaret26. Bölüm
 
1.010 kez izlendi.
Sadakatsiz 29. Bölüm Sadakatsiz29. Bölüm
 
1.462 kez izlendi.
Kardeşlerim 13. Bölüm Kardeşlerim13. Bölüm
 
2.113 kez izlendi.
Bir Zamanlar Çukurova 96. Bölüm Bir Zamanlar Çukurova96. Bölüm
 
1.937 kez izlendi.
Masumlar Apartmanı 33. Bölüm Masumlar Apartmanı33. Bölüm
 
1.471 kez izlendi.
Akıncı 20. Bölüm Akıncı20. Bölüm
 
1.100 kez izlendi.