Masumiyet 8. Bölüm Fragmanı

Masumiyet 8. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Ömür Atay
Yapım
2021 / Türkiye
Yayın Tarihi
14 Nisan Çarşamba
Oyuncular
Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır, Serkay Tütüncü, İlayda Alişan, Deniz Işın, Selen Uçer, Tolga Güleç, Neslihan Arslan, Asena Tuğal, Ertuğrul Postoğlu, Alayça Öztürk Gidişli, Kimya Gökçe Aytaç, Gizem Ergün, Asena Keskinci, Ozan Kaya Oktu

Bu fragman 2.532 kez izlendi.

Masumiyet Konusu

Fox TV'de yayınlanan Masumiyet dizisi Gold Film tarafından hazırlanıyor. Yapımcılığını Faruk Turgut'un üstlendiği dizinin senaryosu Sırma Yanık tarafından kaleme alınırken, dizinin yönetmenliğini ise tecrübeli isim Ömür Atay üstleniyor.

Masumiyet, 19 yaşındaki bir kızın yanlış bir adama aşık olması ve yanlış kararlar almasıyla bir ailenin hayatının nasıl değiştiğini konu alıyor. Bahar (Deniz Çakır), evli ve iki çocuk annesidir. El bebek gül bebek büyüttüğü 19 yaşındaki kızı Ela (İlayda Alişan) babasının 35 yaşındaki patronu İlker Ilgaz'a (Serkan Tütüncü) aşık olur. Üstelik İlker nişanlı ve evlilik hazırlığı içerisindedir. Buna rağmen Ela'ya da ümit verir ve onu elde etmek için elinden geleni yapar. Bahar her ne kadar Ela'yı engellemeye çalışsa da başarılı olamaz. Ela'nın 19. yaş gününde İlker'in yapacakları Yüksel ailesinin hayatını sonsuza kadar değiştirecektir.

Masumiyet dizisinde Hülya Avşar, Hale Ilgaz karakterine, Mehmet Aslantuğ, Harun Orhun karakterine, Deniz Çakır, Bahar Yüksel karakterine, İlayda Alişan, Ela Yüksel karakterine, Serkay Tütüncü, İlker Ilgaz karakterine, Deniz Işın ise İrem Orhun karakterine hayat veriyor.


Masumiyet 8. Bölüm Özeti


Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Masumiyet 8. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 14 Nisan 2021, Çarşamba akşamı yayınlanacak. Masumiyet yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Sırma Yanık tarafından kaleme alınan, Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır, Serkay Tütüncü, İlayda Alişan, Deniz Işın, Selen Uçer, Tolga Güleç, Neslihan Arslan, Asena Tuğal, Ertuğrul Postoğlu, Alayça Öztürk Gidişli, Kimya Gökçe Aytaç, Gizem Ergün, Asena Keskinci, Ozan Kaya Oktu gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Masumiyet dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Masumiyet Oyuncuları

Deniz Çakır
Deniz Çakır
Mehmet Aslantuğ
Mehmet Aslantuğ
Asena Tuğal
Asena Tuğal
Selen Uçer
Selen Uçer
Tolga Güleç
Tolga Güleç
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları

Akrep 19. Bölüm Akrep19. Bölüm
 
245 kez izlendi.
Sefirin Kızı 49. Bölüm Sefirin Kızı49. Bölüm
 
455 kez izlendi.
Hercai 68. Bölüm Hercai68. Bölüm
 
321 kez izlendi.
Menajerimi Ara 34. Bölüm Menajerimi Ara34. Bölüm
 
225 kez izlendi.
Camdaki Kız 3. Bölüm Camdaki Kız3. Bölüm
 
397 kez izlendi.
Kuruluş Osman 55. Bölüm Kuruluş Osman55. Bölüm
 
1.329 kez izlendi.
Masumiyet 9. Bölüm Masumiyet9. Bölüm
 
1.445 kez izlendi.
Benim Adım Melek 62. Bölüm Benim Adım Melek62. Bölüm
 
1.268 kez izlendi.
Maraşlı 14. Bölüm Maraşlı14. Bölüm
 
881 kez izlendi.