Masum Değiliz Fragmanı

Önümüzdeki günlerde Atv ekranlarında yayınlanmayı planlayan yeni dizi 'Masum Değiliz' ilk tanıtım fragmanı ile ekranlara geldi. Tanıtım fragmanı ve oyuncu kadrosu ile ilgiyi üzerine toplayan yeni dizi için yayın tarihi belli oldu. 

Dizide, lise yıllarından bu yana hiç ayrılmayan Mert, Emir ve Volkan'ın hayat hikayesi anlatılmaktadır. Mert'in nişanın olduğu günde bir olaya karışan bu üçlü o günden sonra saklamak zorunda oldukları sırrın ağırlığı altında kalacaklardır. 

Atv ekranlarının yepyeni dizisi 'Masum Değiliz' 31 Mart Cumartesi günü 20:00'da sizlerle olacak!

Masum Değiliz karakterleri

Volkan (Ushan Çakır); Tıp Fakültesi'nde görev yapan Volkan, Sema ile evlidir. Dışarıdan yeterince mütevazı gibi görünse de zor durumda kaldığında bambaşka bir insana dönüşebilir.

Mert (Uraz Kaygılaroğlu); Babasının inşaat şirketinde çalışan Mert, Koruhan'lara damat olmak için ikna edilmiştir. Emir ile Volkan, en iyi arkadaşlarıdır.

Umut (Sercan Badur); Ceyda'nın kardeşi Umut, aile işleri ile asla ilgilenmez.

Selin (Damla Sönmez); Bir yandan garsonluk yaparak bir yandan da yatalak annesine bakarak ailesini geçindirmeye çalışan Selin, Mert'ten gördüğü iyi niyet sayesinde kalbinin sesini dinlemeye başlayacaktır.

Ceyda (Oya Unustası); Eğitimini yurt dışında tamamlayan Ceyda, Mert'e karşı aşırı ilgi duymaktadır. Mert ile nişanlanan Ceyda, Mert'i kaybetmemek için herşeyi göze alabilecek kadar tehlikeli kişiliktedir.

Emir (Aras Aydın); Çocukluğunda babasından gördüğü şiddetten dolayı acımasız ve sert bir kişiliğe sahip olan Emir, eşi ile ortak avukatlık bürosunda çalışmaktadır.

Masum Değiliz Oyuncuları

Masum Değiliz . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Levent Türkan
Yapım
2018 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
atv

Masum Değiliz Son Bölüm Fragmanı

1