Maraşlı Fragmanı

Atv'de yayınlanan Maraşlı dizisinin başrollerini Burak Deniz ve Alina Boz paylaşıyor. Tims&B Productions tarafından hazırlanan dizinin yapımcı koltuğunda Timur Savcı ve Burak Sağyaşar bulunuyor. Arda Sargül'ün yönetmenliğini yaptığı dizinin senaryosu ise Ethem Özışık, Hakan Bonomo ve Ercan Uğur kaleme alıyor.

Maraşlı Oyuncu Kadrosu

Burak Deniz, Alina Boz'un başrollerini paylaştığı dizide Kerem Atabeyoğlu, Saygın Soysal, Cemil Büyükdöğerli, Rojda Demirer, Melis İşiten, Cihan Yenici, Neslihan Acar, Sinem Akyol, Türkü Su Demirel, Gizem Kala, Bedriye Rosa Çelik gibi başarılı oyuncular rol alıyor.

Maraşlı Konusu

Özel Kuvvetler'in gözde askerlerinden biri olan Celal Kün diğer adıyla Maraşlı, kızı Zeliş ile mutlu bir hayat sürmektedir. Hayatını kızına adamış eşiyle Zeliş 5 yaşındayken ayrılmıştır. Zeliş'e unutmayacağı bir doğum günü organize eden Maraşlı, gittikleri konser alanında hayatının en acı gününü yaşar. Yüzü maskeli kişiler konsere gelen kalabalığa ateş açar ve bu saldırıda Zeliş ağır yaralanır. Özel Kuvvetler'den iki yıl önce emekli olan Maraşlı'nın artık tek gayesi saldırıdan sonra konuşamayan kızını iyileştirebilmek ve bunu yapanlardan hesap sormaktır. Özel Kuvvetler'den ayrıldıktan sonra işlettiği sahaf dükkanına gelen Mahur Türel ile karşılaştıktan sonra Maraşlı'nın hayatında yeni bir değişim başlayacak ve bu değişimle birlikte kızının başına gelenlerden sorumlu olan kişilere bir adım daha yaklaşacaktır.

Maraşlı Oyuncuları

Maraşlı . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Kudret Sabancı
Yapım
2021 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
atv

Maraşlı Son Bölüm Fragmanı

Maraşlı 23. Bölüm Maraşlı23. Bölüm
1.989 kez izlendi.
Macera
Maraşlı 22. Bölüm Maraşlı22. Bölüm
1.997 kez izlendi.
Macera
Maraşlı 21. Bölüm Maraşlı21. Bölüm
2.649 kez izlendi.
Macera
Maraşlı 20. Bölüm Maraşlı20. Bölüm
2.257 kez izlendi.
Macera
Maraşlı 19. Bölüm Maraşlı19. Bölüm
1.820 kez izlendi.
Macera
Maraşlı 18. Bölüm Maraşlı18. Bölüm
3.810 kez izlendi.
Macera
Maraşlı 17. Bölüm Maraşlı17. Bölüm
2.611 kez izlendi.
Macera
Maraşlı 16. Bölüm Maraşlı16. Bölüm
1.892 kez izlendi.
Macera
Maraşlı 15. Bölüm Maraşlı15. Bölüm
2.127 kez izlendi.
Macera
1 2 »