Maraşlı 23. Bölüm Fragmanı

Maraşlı 23. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Kudret Sabancı
Yapım
2021 / Türkiye
Yayın Tarihi
21 Haziran Pazartesi
Oyuncular
Alina Boz, Burak Deniz, Kerem Atabeyoğlu, Rojda Demirer, Ahmet Varlı, Cemil Büyükdöğerli, Abdül Süsler, Melis İşiten, Cengiz Sezgin, Neslihan Acar

Bu fragman 2.423 kez izlendi.

Maraşlı Konusu

Atv'de yayınlanan Maraşlı dizisinin başrollerini Burak Deniz ve Alina Boz paylaşıyor. Tims&B Productions tarafından hazırlanan dizinin yapımcı koltuğunda Timur Savcı ve Burak Sağyaşar bulunuyor. Arda Sargül'ün yönetmenliğini yaptığı dizinin senaryosu ise Ethem Özışık, Hakan Bonomo ve Ercan Uğur kaleme alıyor.

Maraşlı Oyuncu Kadrosu

Burak Deniz, Alina Boz'un başrollerini paylaştığı dizide Kerem Atabeyoğlu, Saygın Soysal, Cemil Büyükdöğerli, Rojda Demirer, Melis İşiten, Cihan Yenici, Neslihan Acar, Sinem Akyol, Türkü Su Demirel, Gizem Kala, Bedriye Rosa Çelik gibi başarılı oyuncular rol alıyor.

Maraşlı Konusu

Özel Kuvvetler'in gözde askerlerinden biri olan Celal Kün diğer adıyla Maraşlı, kızı Zeliş ile mutlu bir hayat sürmektedir. Hayatını kızına adamış eşiyle Zeliş 5 yaşındayken ayrılmıştır. Zeliş'e unutmayacağı bir doğum günü organize eden Maraşlı, gittikleri konser alanında hayatının en acı gününü yaşar. Yüzü maskeli kişiler konsere gelen kalabalığa ateş açar ve bu saldırıda Zeliş ağır yaralanır. Özel Kuvvetler'den iki yıl önce emekli olan Maraşlı'nın artık tek gayesi saldırıdan sonra konuşamayan kızını iyileştirebilmek ve bunu yapanlardan hesap sormaktır. Özel Kuvvetler'den ayrıldıktan sonra işlettiği sahaf dükkanına gelen Mahur Türel ile karşılaştıktan sonra Maraşlı'nın hayatında yeni bir değişim başlayacak ve bu değişimle birlikte kızının başına gelenlerden sorumlu olan kişilere bir adım daha yaklaşacaktır.


Maraşlı 23. Bölüm Özeti


atv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Maraşlı 23. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 21 Haziran 2021, Pazartesi akşamı yayınlanacak. Maraşlı yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Ethem Özışık tarafından kaleme alınan, Alina Boz, Burak Deniz, Kerem Atabeyoğlu, Rojda Demirer, Ahmet Varlı, Cemil Büyükdöğerli, Abdül Süsler, Melis İşiten, Cengiz Sezgin,Neslihan Acar gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Maraşlı dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Maraşlı Oyuncuları

Rojda Demirer
Rojda Demirer
Kerem Atabeyoğlu
Kerem Atabeyoğlu
Burak Deniz
Burak Deniz
Ahmet Varlı
Ahmet Varlı
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları

Ada Masalı 7. Bölüm Ada Masalı7. Bölüm
 
420 kez izlendi.
Baht Oyunu 7. Bölüm Baht Oyunu7. Bölüm
 
305 kez izlendi.
Baş Belası 7. Bölüm Baş Belası7. Bölüm
 
701 kez izlendi.
Kalp Yarası 5. Bölüm Kalp Yarası5. Bölüm
 
1.700 kez izlendi.
Dünya Hali 1. Bölüm Dünya Hali1. Bölüm
 
3.771 kez izlendi.
Kahraman Babam 7. Bölüm Kahraman Babam7. Bölüm
 
716 kez izlendi.
Kazara Aşk 5. Bölüm Kazara Aşk5. Bölüm
 
1.311 kez izlendi.
Cam Tavanlar 7. Bölüm Cam Tavanlar7. Bölüm
 
2.374 kez izlendi.
Baş Belası 6. Bölüm Baş Belası6. Bölüm
 
1.700 kez izlendi.