Maraşlı 13. Bölüm Fragmanı

Maraşlı 13. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Kudret Sabancı
Yapım
2021 / Türkiye
Yayın Tarihi
12 Nisan Pazartesi
Oyuncular
Alina Boz, Burak Deniz, Kerem Atabeyoğlu, Rojda Demirer, Ahmet Varlı, Cemil Büyükdöğerli, Abdül Süsler, Melis İşiten, Cengiz Sezgin, Neslihan Acar

Bu fragman 2.594 kez izlendi.

Maraşlı Konusu

Atv'de yayınlanan Maraşlı dizisinin başrollerini Burak Deniz ve Alina Boz paylaşıyor. Tims&B Productions tarafından hazırlanan dizinin yapımcı koltuğunda Timur Savcı ve Burak Sağyaşar bulunuyor. Arda Sargül'ün yönetmenliğini yaptığı dizinin senaryosu ise Ethem Özışık, Hakan Bonomo ve Ercan Uğur kaleme alıyor.

Maraşlı Oyuncu Kadrosu

Burak Deniz, Alina Boz'un başrollerini paylaştığı dizide Kerem Atabeyoğlu, Saygın Soysal, Cemil Büyükdöğerli, Rojda Demirer, Melis İşiten, Cihan Yenici, Neslihan Acar, Sinem Akyol, Türkü Su Demirel, Gizem Kala, Bedriye Rosa Çelik gibi başarılı oyuncular rol alıyor.

Maraşlı Konusu

Özel Kuvvetler'in gözde askerlerinden biri olan Celal Kün diğer adıyla Maraşlı, kızı Zeliş ile mutlu bir hayat sürmektedir. Hayatını kızına adamış eşiyle Zeliş 5 yaşındayken ayrılmıştır. Zeliş'e unutmayacağı bir doğum günü organize eden Maraşlı, gittikleri konser alanında hayatının en acı gününü yaşar. Yüzü maskeli kişiler konsere gelen kalabalığa ateş açar ve bu saldırıda Zeliş ağır yaralanır. Özel Kuvvetler'den iki yıl önce emekli olan Maraşlı'nın artık tek gayesi saldırıdan sonra konuşamayan kızını iyileştirebilmek ve bunu yapanlardan hesap sormaktır. Özel Kuvvetler'den ayrıldıktan sonra işlettiği sahaf dükkanına gelen Mahur Türel ile karşılaştıktan sonra Maraşlı'nın hayatında yeni bir değişim başlayacak ve bu değişimle birlikte kızının başına gelenlerden sorumlu olan kişilere bir adım daha yaklaşacaktır.


Maraşlı 13. Bölüm Özeti


atv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Maraşlı 13. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 12 Nisan 2021, Pazartesi akşamı yayınlanacak. Maraşlı yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Ethem Özışık tarafından kaleme alınan, Alina Boz, Burak Deniz, Kerem Atabeyoğlu, Rojda Demirer, Ahmet Varlı, Cemil Büyükdöğerli, Abdül Süsler, Melis İşiten, Cengiz Sezgin,Neslihan Acar gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Maraşlı dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Maraşlı Oyuncuları

Rojda Demirer
Rojda Demirer
Kerem Atabeyoğlu
Kerem Atabeyoğlu
Burak Deniz
Burak Deniz
Ahmet Varlı
Ahmet Varlı
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları

Akrep 19. Bölüm Akrep19. Bölüm
 
257 kez izlendi.
Sefirin Kızı 49. Bölüm Sefirin Kızı49. Bölüm
 
477 kez izlendi.
Hercai 68. Bölüm Hercai68. Bölüm
 
335 kez izlendi.
Menajerimi Ara 34. Bölüm Menajerimi Ara34. Bölüm
 
234 kez izlendi.
Camdaki Kız 3. Bölüm Camdaki Kız3. Bölüm
 
415 kez izlendi.
Kuruluş Osman 55. Bölüm Kuruluş Osman55. Bölüm
 
1.336 kez izlendi.
Masumiyet 9. Bölüm Masumiyet9. Bölüm
 
1.450 kez izlendi.
Benim Adım Melek 62. Bölüm Benim Adım Melek62. Bölüm
 
1.279 kez izlendi.
Maraşlı 14. Bölüm Maraşlı14. Bölüm
 
888 kez izlendi.