Mahkum Fragmanı

Mahkum; Fox ekranında izleyiciyle buluşan, MF Yapım imzalı dram, macera türündeki televizyon dizisidir.

"Innocent Defendant" dizisinden uyarlanan dizinin yönetmen koltuğunda Volkan Kocatürk yer alırken, senaryosu ise Uğraş Güneş tarafından uyarlanmaktadır.

Başrollerini Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu, Seray Kaya ve Melike İpekgökova'nın üstlendiği dizinini çekimleri İstanbul'da yapılıyor.

KONUSU

Dürüstliğü ve idealistliğiyle bilinen Cumhuriyet Savcısı Fırat Bulut (Onur Tuna), bir gün gözlerini cezaevinde açar. Neden, hangi sebeple cezaevinde olduğuna dair en ufak bir fikri olmayan Fırat, eşi ve kızını öldürmekle suçlandığını öğrendiğinde dünya başına yıkılır. Geçmişte geçici hafıza kaybı geçirdiği bilinen Fırat'ın yine hafıza kaybı geçirdiği düşünülmektedir ancak gerçek bambaşkadır.

Eşinin ve çocuğunun ölümüyle yıkılan Fırat'ın tek gayesi kendisine kurulan bu komployu ortaya çıkarmak ve ailesinin katillerinin peşine düşmektedir.

OYUNCU KADROSU

Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu, Seray Kaya ve Melike İpekgökova'nın başrollerini paylaştığı Mahkum dizisinin oyuncyu kadrosunda ise Hayal Köseoğlu, Hakan Karsak, Hakan Salınmış, Tugay Mercan, Bülent Seyran, Nihal Koldaş, Bülent Düzgünoğlu, Muharrem Türksever ve Mehmet Ulay gibi ünlü isimler yer alıyor.

Mahkum Oyuncuları

Mahkum . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Volkan Kocatürk
Yapım
2021 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
Fox Tv

Mahkum Son Bölüm Fragmanı

Mahkum 7. Bölüm Mahkum7. Bölüm
1.844 kez izlendi.
Macera
Mahkum 6. Bölüm Mahkum6. Bölüm
3.012 kez izlendi.
Macera
Mahkum 5. Bölüm Mahkum5. Bölüm
5.798 kez izlendi.
Macera
Mahkum 4. Bölüm Mahkum4. Bölüm
2.858 kez izlendi.
Macera
Mahkum 3. Bölüm Mahkum3. Bölüm
2.066 kez izlendi.
Macera
Mahkum 2. Bölüm Mahkum2. Bölüm
1.513 kez izlendi.
Macera
Mahkum 1. Bölüm Mahkum1. Bölüm
2.889 kez izlendi.
Macera
1