Mahkum 27. Bölüm Fragmanı

Mahkum 27. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Volkan Kocatürk
Yapım
2021 / Türkiye
Yayın Tarihi
29 Eylül Perşembe
Oyuncular
Onur Tuna, Derya Beşler, Seray Kaya, İsmail Hacıoğlu, Tugay Mercan

Bu fragman 608 kez izlendi.

Mahkum Konusu

Mahkum; Fox ekranında izleyiciyle buluşan, MF Yapım imzalı dram, macera türündeki televizyon dizisidir.

"Innocent Defendant" dizisinden uyarlanan dizinin yönetmen koltuğunda Volkan Kocatürk yer alırken, senaryosu ise Uğraş Güneş tarafından uyarlanmaktadır.

Başrollerini Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu, Seray Kaya ve Melike İpekgökova'nın üstlendiği dizinini çekimleri İstanbul'da yapılıyor.

KONUSU

Dürüstliğü ve idealistliğiyle bilinen Cumhuriyet Savcısı Fırat Bulut (Onur Tuna), bir gün gözlerini cezaevinde açar. Neden, hangi sebeple cezaevinde olduğuna dair en ufak bir fikri olmayan Fırat, eşi ve kızını öldürmekle suçlandığını öğrendiğinde dünya başına yıkılır. Geçmişte geçici hafıza kaybı geçirdiği bilinen Fırat'ın yine hafıza kaybı geçirdiği düşünülmektedir ancak gerçek bambaşkadır.

Eşinin ve çocuğunun ölümüyle yıkılan Fırat'ın tek gayesi kendisine kurulan bu komployu ortaya çıkarmak ve ailesinin katillerinin peşine düşmektedir.

OYUNCU KADROSU

Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu, Seray Kaya ve Melike İpekgökova'nın başrollerini paylaştığı Mahkum dizisinin oyuncyu kadrosunda ise Hayal Köseoğlu, Hakan Karsak, Hakan Salınmış, Tugay Mercan, Bülent Seyran, Nihal Koldaş, Bülent Düzgünoğlu, Muharrem Türksever ve Mehmet Ulay gibi ünlü isimler yer alıyor.


Mahkum 27. Bölüm Özeti


Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Mahkum 27. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 29 Eylül 2022, Perşembe akşamı yayınlanacak. Mahkum yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Uğraş Güneş tarafından kaleme alınan, Onur Tuna,Derya Beşler,Seray Kaya, İsmail Hacıoğlu ,Tugay Mercan gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Mahkum dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Mahkum Oyuncuları

Tugay Mercan
Tugay Mercan
Seray Kaya
Seray Kaya
Onur Tuna
Onur Tuna
İsmail Hacıoğlu
İsmail Hacıoğlu
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları

Kardeşlerim 61. Bölüm Kardeşlerim 61. Bölüm
244 kez izlendi.
Kasaba Doktoru 18. Bölüm Kasaba Doktoru 18. Bölüm
630 kez izlendi.
Duy Beni 13. Bölüm Duy Beni 13. Bölüm
568 kez izlendi.
Camdaki Kız 50. Bölüm Camdaki Kız 50. Bölüm
956 kez izlendi.
Seversin 18. Bölüm Seversin 18. Bölüm
406 kez izlendi.
Mahkum 27. Bölüm Mahkum 27. Bölüm
608 kez izlendi.
Yasak Elma 148. Bölüm Yasak Elma 148. Bölüm
860 kez izlendi.
O Kız 2. Bölüm O Kız 2. Bölüm
1.433 kez izlendi.