Laz Vampir: Tirakula Fragmanı

Laz Vampir: Tirakula Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Ulaş Zeybek, Metin Koç
Yapım
2012 / Türkiye
Vizyon Tarihi
Yakında
Oyuncular
Alp Korkmaz, Wilma Elles, Meral Kaplan, Veysel Diker, Levent Sülün, Emin Gümüşkaya, Tuba Melis Türk, Alay Cihan, Serkan Genç, Alpaslan Özmol, Seymen Aydın, Ebru Kaymakçı

Bu fragman 8.234 kez izlendi.

Laz Vampir: Tirakula Film Konusu

Laz Vampir Tirakula, 14 Aralık 2012 tarihinde vizyona giren komedi türündeki yerli sinema filmidir. Laz Vampir Tirakula'nın senaryosunu Metin Koç, Ulas Zeybek kaleme aldı. Filmin senaryosunu da Metin Koç ve Ulaş Zeybek üstlenmiştir. Laz Vampir Tirakula, 73 bin 428 biletli seyirci tarafından sinemada izlenmiştir. Ayrıca 647 bin 910 TL gişe hasılatı elde etti.

Laz Vampir Tirakula'nın oyuncu kadrosunda Seymen Aydın, Levent Sülün, Wilma Elles, Meral Kaplan, Serkan Genç, Alp Korkmaz, Ebru Kaymakçı, Tuğba Melis Türk, Veysel Diker, Alay Cihan, Emin Gümüşkaya ve Alparslan Özmol gibi isimler yer aldı.

Laz Vampir Tirakula: Drakula efsanesi filmlerde ve dizilerde sıkça işlenmekte ama böylesi asla görülmemiştir. Yüzlerce yıl önce ölen Drakula bir nedenden ötürü yeniden dirilir. Öte yandan Drakula'nın dirilmesi Drakula'yı öldüren Koçoğlu'nun da dirilmesine yol açar. Bu nedenden ötürü Drakula bir insan bedenine girmek ister. Seçtiği beden ise Karadenizli bir taksi şoförü olan Dursun'dur. Tabi işler Drakula'nın planladığı gibi gitmez. Dursun'un bedeni Drakula'ya karşı direnç gösterir. Drakula, Dursun'un üzerinde tam olarak bir hakimiyet kuramaz. Öyle ki bir yerden sonra Dursun hakimiyeti tamamen devralmaya başlar. Böylece Davranışları ve şivesi tıpkı bir Karadenizli gibi olan bir Drakula meydana gelir. Karadeniz fıkralarında sıkça karşımıza çıkan absürtlükler Drakula ve musallat olduğu herkes yaşamaya başlar. Peki bu işin sonu nasıl sonuçlanacaktır?

Laz Vampir: Tirakula Filminin Oyuncuları

Levent Sülün kimdir?
Levent Sülün
Veysel Diker kimdir?
Veysel Diker
Alp Korkmaz kimdir?
Alp Korkmaz
Meral Kaplan kimdir?
Meral Kaplan
Emin Gümüşkaya kimdir?
Emin Gümüşkaya
Tuba Melis Türk kimdir?
Tuba Melis Türk
Alay Cihan kimdir?
Alay Cihan
Serkan Genç kimdir?
Serkan Genç
Alpaslan Özmol kimdir?
Alpaslan Özmol
Wilma Elles kimdir?
Wilma Elles
 

Vizyondaki Film Fragmanları