Kuzey Yıldızı İlk Aşk 59. Bölüm Fragmanı

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 59. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Ersoy Güler
Yapım
2019 / Türkiye
Yayın Tarihi
10 Nisan Cumartesi
Oyuncular
Aslıhan Güler, İsmail Demirci, Toygan Avanoğlu, Cezmi Baskın, Zeynep Kankonde, Hüseyin Soysalan, Uğur Demirpehlivan, Aslıhan Kapanşahin, Gizem Güneş, Özgün Karaman

Bu fragman 832 kez izlendi.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Konusu

Süreç Film'in Show TV için yaptığı Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin yönetmen koltuğunda Ersoy Güler oturuyor. Senaryosu da Ersoy Güler tarafından kaleme alınan Kuzey Yıldızı dizisinin yapımcılıklarını İnci Gündoğdu ve İsmail Gündoğdu üstleniyor.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi oyuncuları

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin başrollerini İsmail Demirci, Aslıhan Güner paylaşıyor. Bu isimlere Toygan Avanoğlu, Zeynep Kankonde, Uğur Demirpehlivan, Aslıhan Kapanşahin, Cezmi Baskın, Hüseyin Soysalan, Özgün Karaman, Gizem Güneş, Burak Can, Berfin Nilsu Aktaş, Ecem Çalhan, Ferda Kaynar, Merve Şen, Mert Yavuzcan, Yasemin Hadivent, Şükrü Üçüncü, Meltem Tüzüner, İnan Yılmaz, Emrah Özdilek ve Can Kızıltuğ eşlik ediyor.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi konusu

Karadeniz'in bir köyünde büyüyen Kuzey ve Yıldız gençliklerinde birbirlerine büyük bir aşkla bağlıdırlar. Her şey çok harika gitmektedir. Sözlenirler ancak çok geçmeden aralarındaki aşk nefrete dönüşecektir. Kuzey, üniversite eğitimi için İstanbul'a gider. İstanbul'da başka bir kadına aşık olan Kuzey, köydeki hayatını geride bırakarak kendine yeni bir hayat kurar. Evlenip çocuk sahibi bile olur. Aradan yıllar geçer ve Kuzey, Yıldız'a yaşattığı şeyi yaşar. Eşi tarafından terk edilmesinin ardından kızlarını da yanına alarak gençliğine dek yaşadığı köyüne geri döner. Ancak köydeki kimse Kuzey'i hoş karşılamaz. Bunların en başında da Yıldız yer almaktadır. Bu süre zarfında Yıldız'ın gönlüne Kuzey dışında kimse girmemiştir. Yıllarını Kuzey'e olan nefretini körükleyerek geçirmiştir. Kuzey'in köye geri dönmesi karşısında çılgına dönen Yıldız, Kuzey'i İstanbul'a göndermek için her şeyi yapacaktır. Yaşanan her şey karşın Kuzey ve Yıldız arasındaki aşk yeniden alevlenecektir.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk karakterleri

Kuzey (İsmail Demirci): Kuzey, Yıldız'ın eski aşığı ve sözlüsüdür. Üniversite eğitimi için köyden şehre göç etmiştir. Orada Yıldız ile aralarındakileri tek taraflı olarak sonlandırarak başka bir kadınla evlenir. Aradan geçen yılların ardından karısı tarafından terk edilince çocuklarını da yanına alarak köyüne geri döner.

Yıldız (Aslıhan Güner): Yıldız, Kuzey'in eski aşığı ve sözlüsüdür. Genç yaşında Kuzey tarafından terk edilir. Yıllar boyu Kuzey'i sevmeye devam etse de ona olan nefreti daha ağır basmaktadır. Kuzey, köye geri dönünce onu geri döndürmek için elinden geleni yapar.


Kuzey Yıldızı İlk Aşk 59. Bölüm Özeti


Show Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Kuzey Yıldızı İlk Aşk 59. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 10 Nisan 2021, Cumartesi akşamı yayınlanacak. Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Ersoy Güler tarafından kaleme alınan, Aslıhan Güler, İsmail Demirci, Toygan Avanoğlu, Cezmi Baskın, Zeynep Kankonde, Hüseyin Soysalan, Uğur Demirpehlivan, Aslıhan Kapanşahin, Gizem Güneş, Özgün Karaman gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Oyuncuları

Cezmi Baskın
Cezmi Baskın
Hüseyin Soysalan
Hüseyin Soysalan
Zeynep Kankonde
Zeynep Kankonde
İsmail Demirci
İsmail Demirci
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları

Akrep 19. Bölüm Akrep19. Bölüm
 
265 kez izlendi.
Sefirin Kızı 49. Bölüm Sefirin Kızı49. Bölüm
 
496 kez izlendi.
Hercai 68. Bölüm Hercai68. Bölüm
 
349 kez izlendi.
Menajerimi Ara 34. Bölüm Menajerimi Ara34. Bölüm
 
247 kez izlendi.
Camdaki Kız 3. Bölüm Camdaki Kız3. Bölüm
 
440 kez izlendi.
Kuruluş Osman 55. Bölüm Kuruluş Osman55. Bölüm
 
1.340 kez izlendi.
Masumiyet 9. Bölüm Masumiyet9. Bölüm
 
1.455 kez izlendi.
Benim Adım Melek 62. Bölüm Benim Adım Melek62. Bölüm
 
1.283 kez izlendi.
Maraşlı 14. Bölüm Maraşlı14. Bölüm
 
889 kez izlendi.