Kusursuz Kiracı 1. Bölüm Fragmanı

Kusursuz Kiracı 1. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Yusuf Pirhasan
Yapım
2022 / Türkiye
Yayın Tarihi
30 Ağustos Salı
Oyuncular
Dilan Çiçek Deniz, Serkay Tütüncü, Bennu Yıldırımlar, Melisa Döngel, Ruhi Sarı, Rüçhan Çalışkur, Beyti Engin, Özlem Tokaslan, Umut Kurt, Deniz Cengiz - Suzi Dinç, İncinur Daşdemir, Nilsu Yılmaz

Bu fragman 3.037 kez izlendi.

Kusursuz Kiracı Konusu

Kusursuz Kiracı, MF Yapım'ın Fox TV için hazırladığı dram türündeki televizyon dizisidir. Dilan Çiçek Deniz, Serkay Tütüncü ve Bennu Yıldırımlar'ın başrollerini üstlendiği dizinin yönetmenliğini Yusuf Pirhasan üstlenmektedir. Dizinin senaryosu ise Nermin Yıldırımlar'ın kaleme aldığı 'Ev' romanındaki 'Evi Yak' öyküsünden uyarlanmaktadır.

KUSURSUZ KİRACI KONUSU

Mona, yetimhanede geçen zorlu çocukluğun ardından kendi ayakları üzerinde durmaya başlamış, hayatını muhabirlik yaparak sürdürmektedir. İstanbul'un farklı semtlerinde gerçekleşen kundaklama olayları son zamanlarda artmış ve çalıştığı şirket yangınların takibi için Mona'yı görevlendirmiştir.

Ev sahibiyle de problem yaşayan Mona, haberden döndüğü bir gün eşyalarını kapı da bulur. Tüm yaşadıklarının ardından bir de evsiz kalan Mona, yetimhaneden tanıdığı en yakın arkadaşı Leyla'nın yanına taşınmayı düşünür ancak Leyla gizli görevde olduğu için taşınamaz. 

İş arkadaşı Yakup, Mona'nın çaresiz kaldığını görünce yardım etmek ister ve kendi evine taşınması için teklifte bulunur. Mona kabul etmek zorunda kalır ancak Yuva Apartmanı'nda onu tatsız bir sürpriz beklemektedir.

KUSURSUZ KİRACI OYUNCULARI

Kusursuz Kiracı dizinin oyuncu kadrosunda Dilan Çiçek Deniz, Serkay Tütüncü ve Bennu Yıldırımlar üstlenmektedir. Dizinin oyuncu kadrosunda ise Melisa Döngel, Özlem Tokaslan, Ruhi Sarı, Beyti Engin, Deniz Cengiz, Umut Kurt, Nilsu Yılmaz, Rami Narin, Ümmü Putgül, Alptekin Serdengeçti, Şirin Öten, Hasan Şahintürk ve Rüçhan Çalışkur yer almaktadır.

 


Kusursuz Kiracı 1. Bölüm Özeti


Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Kusursuz Kiracı 1. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 30 Ağustos 2022, Salı akşamı yayınlanacak. Kusursuz Kiracı yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Nermin Yıldırım tarafından kaleme alınan, Dilan Çiçek Deniz, Serkay Tütüncü , Bennu Yıldırımlar, Melisa Döngel , Ruhi Sarı , Rüçhan Çalışkur , Beyti Engin , Özlem Tokaslan , Umut Kurt , Deniz Cengiz - Suzi Dinç, İncinur Daşdemir , Nilsu Yılmaz gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Kusursuz Kiracı dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Kusursuz Kiracı Oyuncuları

Bennu Yıldırımlar
Bennu Yıldırımlar
Ruhi Sarı
Ruhi Sarı
Umut Kurt
Umut Kurt
Rüçhan Çalışkur
Rüçhan Çalışkur
Özlem Tokaslan
Özlem Tokaslan
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları

Kardeşlerim 61. Bölüm Kardeşlerim 61. Bölüm
239 kez izlendi.
Kasaba Doktoru 18. Bölüm Kasaba Doktoru 18. Bölüm
623 kez izlendi.
Duy Beni 13. Bölüm Duy Beni 13. Bölüm
565 kez izlendi.
Camdaki Kız 50. Bölüm Camdaki Kız 50. Bölüm
955 kez izlendi.
Seversin 18. Bölüm Seversin 18. Bölüm
403 kez izlendi.
Mahkum 27. Bölüm Mahkum 27. Bölüm
606 kez izlendi.
Yasak Elma 148. Bölüm Yasak Elma 148. Bölüm
860 kez izlendi.
O Kız 2. Bölüm O Kız 2. Bölüm
1.431 kez izlendi.