Kuruluş Osman 95. Bölüm Fragmanı

Kuruluş Osman 95. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Kamil Aydın
Yapım
2019 / Türkiye
Yayın Tarihi
25 Mayıs Çarşamba
Oyuncular
Burak Özçivit, Özge Törer, Aslıhan Karalar, Ragıp Savaş, Ayşegül Günay, Nurettin Sönmez, Saruhan Hünel

Bu fragman 1.126 kez izlendi.

Kuruluş Osman Konusu

Kuruluş Osman yapımcılığını Mehmet Bozdağ'ın yaptığı ATV kanalına ait iddalı bir yapımdır. Diriliş Ertuğrul'un devamı niteliğinde seyirci ile buluşacak dizinin oyuncu kadrosu henüz tam olarak belli değil. Burak Özcivit'in Ertuğrul Gazi'nin oğlu Osman Bey'i canlandıracağı ve merakla beklenen dizinin konusu ise Şöyle;

Ertuğrul oğlu Osman, babasının tahtı bırakmasından sonra Şeyh Edebalı'nın eğitim verdiği külliyede bir rüya görür. Rüyasında Girdiği Otağda karşısında boş bir taht, tahtın üzerinde bir sancak, bir Kur'an ve bir de pusat vardır.  Osman Gökyüzünden üzerine düşen Nur'a döndüğünde gökyüzünde parlayan hilal gözünü kamaştırır. Tekrar Tahta dönecekken bir anda göğsünden arşa yükselen Çınar ağacını görür ve tekrar tahta döndüğünde Kur'an, pusat ve Sancak artık onun göğsüne nakşolmuştur. Arka fonda Şeyh Edebalı'nın sesinden Bak Oğul dizeleri dökülür. 

Henüz Oyuncu kadrosu ile ilgili Burak Özcivit, Ragıp Savaş, Ayşegül Günay, Saruhan .Hünel diışında kadronun belli olmadığı dizinin bilgileri yakında tamamlanacaktır. 


Kuruluş Osman 95. Bölüm Özeti


atv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Kuruluş Osman 95. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 25 Mayıs 2022, Çarşamba akşamı yayınlanacak. Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Mehmet Bozdağ tarafından kaleme alınan, Burak Özçivit, Özge Törer, Aslıhan Karalar, Ragıp Savaş, Ayşegül Günay, Nurettin Sönmez, Saruhan Hünel gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Kuruluş Osman dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Kuruluş Osman Oyuncuları

Burak Özçivit
Burak Özçivit
Saruhan Hünel
Saruhan Hünel
Ragıp Savaş
Ragıp Savaş
Ayşegül Günay
Ayşegül Günay
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları

Balkan Ninnisi 3. Bölüm Balkan Ninnisi 3. Bölüm
340 kez izlendi.
Tozluyaka 2. Bölüm Tozluyaka 2. Bölüm
715 kez izlendi.
Sevmek Zamanı 3. Bölüm Sevmek Zamanı 3. Bölüm
705 kez izlendi.
Gül Masalı 3. Bölüm Gül Masalı 3. Bölüm
1.058 kez izlendi.
Gizli Saklı 4. Bölüm Gizli Saklı 4. Bölüm
991 kez izlendi.
Kasaba Doktoru 13. Bölüm Kasaba Doktoru 13. Bölüm
919 kez izlendi.
İçimizdeki Ateş 2. Bölüm İçimizdeki Ateş 2. Bölüm
2.041 kez izlendi.
Kara Tahta 11. Bölüm Kara Tahta 11. Bölüm
1.081 kez izlendi.