Kurtlar Vadisi Pusu Fragmanı

Atv ekranlarının başarılı dizisi Kurtlar Vadisi Pusu, Çağrı Toros cinyeti ile başlamaktadır. Çağrı Toros'a yapılan bu suikastın ardından Polat Alemdar bu işin peşini bırakmaz, suçluları bulmak için delil toplamaya başlar. Hedefi üzerine adım adım ilerlerken Çağrı Toros'un ailesi ile de yakından ieltişim kurmayı amaçlayan Polat Alemdar, ailenin kızı Ahu Toros'a aşık olacaktır.

İlk olarak 2003 yılında 'Kurtlar Vadisi' olarak karşımıza çıkan dizi, dünya gündemine oturan sahneleri ile başarısını kanıtlamış, uzun yıllar ekranlarda olmayı başarmıştır. Daha sonra 2007 yılında 'Kurtlar Vadisi Pusu' olarak ekranlara gelmeye devam eden dizi 2016 yılında final yaptı. 

Raci Şaşmaz'ın yapımcılığını üstlendiği Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde, Necati Şaşmaz, Kenan Çoban, Gürkan Uygun, Ayberk Pekcan, Yılmaz Meydanen, Osman Wöber, Payidar Tüfekçioğlu, Ejder Akışık, Zeliha Çal, Musa Uzunlar, Tarkan Tüzmen, Fatih Kaçan, Orhan Aydın, Nevzat Yakışırboy, Adnan Erdoğan, Özgür Yüksel, Erkan Avcı, Şebnem Azade, Atsız Karduman, Osman Albayrak, Volkan Özgömeş, Sema Şimşek, Bozkurt Kuruç gibi daha birçok başarılı isimler yer almakta.

Kurtlar Vadisi Pusu dizisi karakterleri

Polat Alemdar (Necati Şaşmaz); Dizinin başrolü Polat Alemdar, Kurtlar Vadisi denilince ilk akla gelen isimdir. Mehmet ile Nergis'in oğlu Polat Alemdar, devlet ile birçok işbirliği yapmış ve sayısız operasyonda yer almıştır. 

Halo Dayı (Sönmez Atasoy); Sınır kaçakçısı Halo dayı, Polat Alemdar'ın yardımsever dostudur.

Şeref Zazaoğlu (Ali Sürmeli); Bütün kötü işleri kendisinde barındıran Şeref, ilerleyen zamanlarda Polat Alemdar'ın tarafında olmayı tercih etti.

Elif (Özgü Namal); Daha önce Ali'ye aşık olan Elif, Ali öldükten sonra Polat Alemdar'a aşık olmuştur. Polat Alemdar'ın sözleri diziye damga vurmuştur.

Memati (Gürkan Uygun); Polat Alemdar'ın en iyi dostu Memati, sert mizahı ile dizide sevilen isimlerdendir.

Süleyman Çakır (Oktay Kaynarca); Yumuşak huylu mafya babası Süleyman Çakır, dizide uzun süre ameliyat sahnelerinde yer aldıktan sonra yaşamını yitirdi.

Laz Ziya (İstemi Betil); Mafya ağası Laz Ziya, dizideönemli karakterlerden birisidir, ancak cezaevine girdikten sonra orada şişlenerek öldürülmüştür.

Kurtlar Vadisi Pusu Oyuncuları

Kurtlar Vadisi Pusu . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Zübeyr Şaşmaz, Sadullah Şentürk
Yapım
2007 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
atv

Kurtlar Vadisi Pusu Son Bölüm Fragmanı

1 2 3 4 5 »