Kraliçe 3. Bölüm Fragmanı

Kraliçe 3. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Cevdet Mercan
Yapım
2023 / Türkiye
Yayın Tarihi
05 Nisan Çarşamba
Oyuncular
Burcu Özberk, Gökhan Alkan, Selin Şekerci, Özgün Karaman, Ayşe Akın, Serhat Parıl, Afra Karagöz, Enez Koçak, Ecenaz Üçer, Ege Semih Erken, Melis Özçimen, Caner Nalbantoğlu, Merve Honca, Ferhat Yılmaz, Gülşehri Mina Kekeç, Umut Kaplıca, Cihat Tamer

Bu fragman 270 kez izlendi.

Kraliçe Konusu

Mednova'nın Kanal D ekranlarına yabancı dizi 'Queen Sugar'dan uyarladığı Kraliçe dizisi 22 Mart 2023 tarihinde ilk bölümüyle ekrana geldi. Dram ve aile türündeki dizinin başrollerini Burcu Özberk ve Göhan Alkan'ın paylaşıyor. Onlarca başarılı isminde oyuncu kadrosunda yer aldığı Kraliçe'nin yöntmenliğini ise başarılı isim Cevdet Mercan üstleniyor.

KONUSU

Dram ve aile türündeki Kraliçe dizisi bir aile içerisinde yaşanan aldatma konusunu hikaye olarak belirlemiş. Bir basketbol takımının kaptanı olan Ateş Akça'nın ihanet videosunun yayınlanması ve bunu eşinin görmesi üzerine kurulan hikayeyi anlatıyor. Ateş Akça eşi Deniz'i aldatmıştır ve bu durum çift arasında büyük bir krize neden olacaktır. Ateş'i çok seven Deniz yaşadıklarından dolayı büyük bir hayal kırıklığı içindedir. Bir çocukları olan çiftin bundan sonra nasıl yol alacakları Kraliçe dizisinin hikayesinin ana eksenini oluşturmaktadır. Kraliçe çok yakında Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşacak.

OYUNCU KADROSU

Burcu Özberk (Deniz Akça)

Gökhan Alkan (Ateş Akça)

Selin Şekerci

Özgün Karaman

Ayşe Akın

Serhat Parıl

Afra Karagöz

Enez Koçak

Ecenaz Üçer

Ege Semih

Melis Özçimen

Caner Nalbantoğlu

Merve Honca

Ferhat Yılmaz

Gülşehri Nina Kekeç

Umut Kaplıca

Cihat Tamer


Kraliçe 3. Bölüm Özeti


Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Kraliçe 3. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 05 Nisan 2023, Çarşamba akşamı yayınlanacak. Kraliçe yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu tarafından kaleme alınan, Burcu Özberk, Gökhan Alkan, Selin Şekerci, Özgün Karaman, Ayşe Akın, Serhat Parıl, Afra Karagöz, Enez Koçak, Ecenaz Üçer, Ege Semih Erken, Melis Özçimen, Caner Nalbantoğlu, Merve Honca, Ferhat Yılmaz, Gülşehri Mina Kekeç, Umut Kaplıca,Cihat Tamer gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Kraliçe dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Kraliçe Oyuncuları

Selin Şekerci
Selin Şekerci
Serhat Parıl
Serhat Parıl
Cihat Tamer
Cihat Tamer
Gökhan Alkan
Gökhan Alkan
Burcu Özberk
Burcu Özberk