Kocaman Ailem 6. Bölüm Fragmanı

1 Puan : çok Kötü 2 Puan : Kötü 3 Puan : Fena Değil 4 Puan : Güzel 5 Puan : Mükemmel 5 Puan fragmana 3 oy verildi
Kocaman Ailem 6. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Hakan İnan
Yapım
2018 / Türkiye
Vizyon Tarihi
12 Temmuz Perşembe
Oyuncular
event Ülgen, Emre Karayel, Aksel Bonfil, Çağla Demir, Buse Arslan Akdeniz, Zeynep Gülmez, Berkay Tulumbacı, Özlem Türkad, Necmi Yapıcı, Cihan Kurtaran, Zuhal Yalçın, Gülçin Hatıhan, Erman Okay

Bu fragman 2.677 kez izlendi.

Kocaman Ailem Konusu

KOCAMAN AİLEM KÜNYE

Kocaman Ailem dizisininin yapımını Mia Yapım üstlenmiştir. Yönetmeni Hakan İnan olan dizinin senaryosunu ise Nuray Uslu, Şeyda Delibaşı, Aylin Eren, Nergiz Herdem İnce gibi isimlerin ortak kalemnden çıkmıştır. 

Mia yapımın bu eserinin başrollerinde, Levent Ülgen, Emre Karayel, Çağla Demir,  Aksel Bonfil, Özge Özder, Zuhal Yalçın, Cihan Kurtara Özlem Türkad, Berkay Tulumbacı, Necmi Yapıcı, Zeynep Gülmez,  Buse Arslan Akdeniz ve Erman Okay bulunmaktadır. 

KOCAMAN AİLEM KONUSU

Hulusi, Çok başarılı bir işadamıdır. Sucuk fabrikasının sahibidir. Bu yaşına kadar hiç evlenmez. Erkek kadeşi, onun eşi ve çocukları birde bahçivanları ile mutlu mesut bir hayat yaşamaktadır. Bir gün başına istemediği bir kaza gelir. Anlam veremez. Bu kazanın neden kaynaklandığını çözmeye çalışırken geçmişte canını yaktığı üç Hulisizede aklına gelir. Ahını aldığı ve hayatı zindan ettiği üç kadın, üç koca hayat. Onları bulup helallik isteyektir. başına geleceklerden ve sahip olduğunu bilmediği 3 evladının varlığıyla şavasmak biraz zorlu olacak.

KOCAMAN AİLEM OYUNCULARI

Levent Ülgen (Hulusi Koyuncu)

Hulusi, Hulusi, Çok başarılı bir işadamıdır. Sucuk fabrikasının sahibidir. Bu yaşına kadar hiç evlenmez. Erkek kadeşi, onun eşi ve çocukları birde bahçivanları ile mutlu mesut bir hayat yaşamaktadır. Kendisini Bekar çöpsüz bir üzüm zannediyordur ancak, geride bıraktığı üç kadın vardır.  

Emre Karayel (Şinasi Koyuncular) 

Şinasi; Hulusi'nin erkek kardeşidir. Abisinin esaretinde eşi ve çocuklarıyla beraber yaşamaktadır. Eşi ve abisine körü körüne bağlıdır. 

Özge Özder (Güzide Karaaslan)

Güzide; Hulusi'nin hayatını mahvettiği kadınlardan biridir. Güzidenin bu hayattaki tek gayesi Hulusi'yi batırıp çöküp gittiğini görmektir. 

Zuhal Yalçın (Ayşe Menengiç)

Ayşe,  Hulusi'nin sahibi olduğu sucuk firmasındaki gizli kahramandır. Fabrikada üretilen sucuklar Ayşe'nin babasının gizli formülüdür. O formülü alana kadar Ayşe ile gönül eğlendirmiş sonrada bırakıp kaçmıştır. Bu sırada Ayşe hamile kalmış, sonrada oğlu Ahmet'i dünyaya getirmiştir. Oğlunu tek başına tarih öğretmenliği yaparak büyütmüştür.

Cihan Kurtaran (Ahmet Menengiç)

Ahmet; Anne kuzusu deyiminin vücut bulmuş halidir. Annesine sormadan adım bile atmaz. Çok temiz ve biraz saftır. Saf olmasının ona getirdiği şey ise aşırı zeki ve üretken olmasıdır. 

Özlem Türkad ( Sevgi Haznedar)

Sevgi,  Hulusinin hayatını mahvettiği üçüncü kadındır. Evlenmek üzereyken tüm eşyaları çalıp kayıplara karışmıştır. Deyim yerindeyse Sevgi'nin ahı birgün Hulusi'yi yerle bir edecektir. Sevgi'yi bu yaşadıkları polisiye kahramanı hatta Müge Anlı hayranı yapmıştır.

 

 


Kocaman Ailem 6. Bölüm Özeti


Kocaman Ailem yeni bölümü ile 12 Temmuz Perşembe 2018 tarihinde atv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan Kocaman Ailem 6 bölümü, yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.
Kocaman Ailem Görüntüler
resim 1 resim 2 resim 3 resim 4

Kocaman Ailem Oyuncuları

Levent Ülgen
Levent Ülgen
Zeynep Gülmez
Zeynep Gülmez
Necmi Yapıcı
Necmi Yapıcı
Emre Karayel
Emre Karayel
Zuhal Yalçın
Zuhal Yalçın
 

Son Ekelenen Dizi Fragmanları

Jet Sosyete 31. Bölüm Fragmanı izle Jet Sosyete31. Bölüm puan 0
185 kez izlendi.
Kızım 21. Bölüm Fragmanı izle Kızım21. Bölüm puan 0
270 kez izlendi.
Erkenci Kuş 32. Bölüm Fragmanı izle Erkenci Kuş32. Bölüm puan 5
586 kez izlendi.
Kalk Gidelim 60. Bölüm Fragmanı izle Kalk Gidelim60. Bölüm puan 0
185 kez izlendi.
Arka Sokaklar 507. Bölüm Fragmanı izle Arka Sokaklar507. Bölüm puan 5
313 kez izlendi.
Bir Zamanlar Çukurova 22. Bölüm Fragmanı izle Bir Zamanlar Çukurova22. Bölüm puan 5
1.050 kez izlendi.
Payitaht Abdülhamid 76. Bölüm Fragmanı izle Payitaht Abdülhamid76. Bölüm puan 5
696 kez izlendi.