Koca Koca Yalanlar Fragmanı

Yapımını Limon Film'in üstlendiği Koca Koca Yalanlar dizisi 13 Ağustos 2018 yılında Kanal D tarafından seyirciye sunulmuştur. Senaryosu Gül Abus Semerci tarafından kaleme alınırken dizinin yönetmenliğini Osman Taşçı ve Burcu Alptekin üstlenmiştir. Koca Koca Yalanlar dizisinde  Hakan Yılmaz, Evrim Alasya, Pelin Öztekin, Ferdi Sancar, Selen Uçer, Rüzgar Aksoy, Furkan Bay, Deniz Kılıç, Beril Özcan, Müge Bayramoğlu, Berke Mutlu, Bartu Mutlu, Elif Dilara Güneş, Tolga Ortancıl, Doğa Zeynep Doğuşlu, Selen Domaç, Sacide Taşener, Sertan Erkaçan, Tuğçe Karabacak gibi başarılı isimler yer almaktadır.

Birbirlerine çok aşık olup birlikte yaşlanma sözleri veren Ahmet ve Müjgan çifti üç çocuk sahibidir. Aralarındaki aşk ilk zamanlardaki gibi olmayıp zamanla azalsa da gayet sakin ve düzenli bir hayatları vardır. Öyle ki birbirlerine olan saygıları ve sadakatlerinden asla şüphe duymazlar. Müjgan kocasını hala çok sevse de aynı şey Ahmet için geçerli değildir. Zamanla kendince küçük yalanlar söylemeye, çapkınlıklar yapmaya başlamıştır. Karısını kendisinden yaşça küçük, genç ve güzel Sude ile aldatmaya başlar. Müjgan kocasından o kadar emindir ki onu aldatıcağına asla ihtimal vermez. Sude'nin tek amacı zengin bir koca bulmak ve dilediği hayatı yaşayabilmektir. Ahmet'in yeterince zengin olduğunu düşünen Sude için zaten gözü dışarda olan Ahmet'i kandırmak zor olmamıştır. Ahmet günlerini Sude ve Müjgan arasında mekik dokuyarak geçirirken, Müjgan da yakın arkadaşları Canan ve Nilgün ile gün yaparak geçirir. Kocasının çevirdiği dümenlerden bihaber durumdadır. Sude bir yolunu bularak Müjgan'ın hayatına dahil olmuştur. Ahmet'in Müjgan ile tüm bağlarını koparmasını isteyerek planlar yapmaktadır. Kocasının onu aldattığını öğrenen Müjgan bunu kaldıramaz ve çok üzülür. Daha sonra hatanın yalnızca Ahmet'te olmadığı kanısına varıp kendine çekidüzen verir. Bambaşka bir kadına dönüşen Müjgan aldatılmasıyla birlikte birçok şeyin farkına varır.

Koca Koca Yalanlar dizisi karakterleri

Ahmet (Hakan Yılmaz): Üç çocuk babası olan Ahmet, Müjgan ile evlidir. Dürüst ve sakin biriyken orta yaş bunalımına girmiş, dürüstlüğünden eser bırakmayarak yalanlar söyleyerek karısını Sude ile aldatmaya başlamıştır. Sude'nin genç ve güzel olması Ahmet'i cezbetmiş kendini bir anda karısını aldatırken bulmuştur. 

Müjgan (Evrim Alasya): Liseyi bitirir bitirmez Ahmet ile evlenip üç çocuk sahibi olmuştur. Kendisini kocasına ve çocuklarına adamış fedakar ve iyi niyetli bir kadındır. Herkesçe sevilen, hoş ve yardımsever biridir. Etrafındaki insanlarla ilgilenirken kendini ihmal etmiş, bunun çok sonraları farkına varmıştır.

Koca Koca Yalanlar Oyuncuları

Koca Koca Yalanlar . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Osman Taşçı
Yapım
2018 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
Kanal D

Koca Koca Yalanlar Son Bölüm Fragmanı

1 2 »