Koca Koca Yalanlar 10. Bölüm Fragmanı

1 Puan : çok Kötü 2 Puan : Kötü 3 Puan : Fena Değil 4 Puan : Güzel 5 Puan : Mükemmel 4.5 Puan fragmana 2 oy verildi
Koca Koca Yalanlar 10. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Osman Taşçı
Yapım
2018 / Türkiye
Vizyon Tarihi
15 Ekim Pazartesi
Oyuncular
Hakan Yılmaz, Evrim Alasya, uğçe Karabacak, Müge Bayramoğlu, Sertan Erkaçan

Bu fragman 1.463 kez izlendi.

Koca Koca Yalanlar Konusu

Yapımını Limon Film'in üstlendiği Koca Koca Yalanlar dizisi 13 Ağustos 2018 yılında Kanal D tarafından seyirciye sunulmuştur. Senaryosu Gül Abus Semerci tarafından kaleme alınırken dizinin yönetmenliğini Osman Taşçı ve Burcu Alptekin üstlenmiştir. Koca Koca Yalanlar dizisinde  Hakan Yılmaz, Evrim Alasya, Pelin Öztekin, Ferdi Sancar, Selen Uçer, Rüzgar Aksoy, Furkan Bay, Deniz Kılıç, Beril Özcan, Müge Bayramoğlu, Berke Mutlu, Bartu Mutlu, Elif Dilara Güneş, Tolga Ortancıl, Doğa Zeynep Doğuşlu, Selen Domaç, Sacide Taşener, Sertan Erkaçan, Tuğçe Karabacak gibi başarılı isimler yer almaktadır.

Birbirlerine çok aşık olup birlikte yaşlanma sözleri veren Ahmet ve Müjgan çifti üç çocuk sahibidir. Aralarındaki aşk ilk zamanlardaki gibi olmayıp zamanla azalsa da gayet sakin ve düzenli bir hayatları vardır. Öyle ki birbirlerine olan saygıları ve sadakatlerinden asla şüphe duymazlar. Müjgan kocasını hala çok sevse de aynı şey Ahmet için geçerli değildir. Zamanla kendince küçük yalanlar söylemeye, çapkınlıklar yapmaya başlamıştır. Karısını kendisinden yaşça küçük, genç ve güzel Sude ile aldatmaya başlar. Müjgan kocasından o kadar emindir ki onu aldatıcağına asla ihtimal vermez. Sude'nin tek amacı zengin bir koca bulmak ve dilediği hayatı yaşayabilmektir. Ahmet'in yeterince zengin olduğunu düşünen Sude için zaten gözü dışarda olan Ahmet'i kandırmak zor olmamıştır. Ahmet günlerini Sude ve Müjgan arasında mekik dokuyarak geçirirken, Müjgan da yakın arkadaşları Canan ve Nilgün ile gün yaparak geçirir. Kocasının çevirdiği dümenlerden bihaber durumdadır. Sude bir yolunu bularak Müjgan'ın hayatına dahil olmuştur. Ahmet'in Müjgan ile tüm bağlarını koparmasını isteyerek planlar yapmaktadır. Kocasının onu aldattığını öğrenen Müjgan bunu kaldıramaz ve çok üzülür. Daha sonra hatanın yalnızca Ahmet'te olmadığı kanısına varıp kendine çekidüzen verir. Bambaşka bir kadına dönüşen Müjgan aldatılmasıyla birlikte birçok şeyin farkına varır.

Koca Koca Yalanlar dizisi karakterleri

Ahmet (Hakan Yılmaz): Üç çocuk babası olan Ahmet, Müjgan ile evlidir. Dürüst ve sakin biriyken orta yaş bunalımına girmiş, dürüstlüğünden eser bırakmayarak yalanlar söyleyerek karısını Sude ile aldatmaya başlamıştır. Sude'nin genç ve güzel olması Ahmet'i cezbetmiş kendini bir anda karısını aldatırken bulmuştur. 

Müjgan (Evrim Alasya): Liseyi bitirir bitirmez Ahmet ile evlenip üç çocuk sahibi olmuştur. Kendisini kocasına ve çocuklarına adamış fedakar ve iyi niyetli bir kadındır. Herkesçe sevilen, hoş ve yardımsever biridir. Etrafındaki insanlarla ilgilenirken kendini ihmal etmiş, bunun çok sonraları farkına varmıştır.


Koca Koca Yalanlar 10. Bölüm Özeti


Koca Koca Yalanlar yeni bölümü ile 15 Ekim Pazartesi 2018 tarihinde Kanal D ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan Koca Koca Yalanlar 10 bölümü, yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.
Koca Koca Yalanlar Görüntüler
resim 1 resim 2 resim 3 resim 4

Koca Koca Yalanlar Oyuncuları

Hakan Yılmaz
Hakan Yılmaz
 

Son Ekelenen Dizi Fragmanları

Avlu 31. Bölüm Fragmanı izle Avlu31. Bölüm puan 0
783 kez izlendi.
Tek Yürek 3. Bölüm Fragmanı izle Tek Yürek3. Bölüm puan 5
867 kez izlendi.
Sen Anlat Karadeniz 42. Bölüm Fragmanı izle Sen Anlat Karadeniz42. Bölüm puan 5
1.679 kez izlendi.
Diriliş Ertuğrul 136. Bölüm Fragmanı izle Diriliş Ertuğrul136. Bölüm puan 5
4.806 kez izlendi.
Söz 70. Bölüm Fragmanı izle Söz70. Bölüm puan 5
1.104 kez izlendi.
Kuzgun 2. Bölüm Fragmanı izle Kuzgun2. Bölüm puan 5
2.921 kez izlendi.
Vurgun 3. Bölüm Fragmanı izle Vurgun3. Bölüm puan 5
2.173 kez izlendi.
Kadın 50. Bölüm Fragmanı izle Kadın50. Bölüm puan 5
4.656 kez izlendi.
Halka 6. Bölüm Fragmanı izle Halka6. Bölüm puan 5
1.852 kez izlendi.
Artvinli 1. Bölüm Fragmanı izle Artvinli1. Bölüm puan 5
4.227 kez izlendi.