Klavye Delikanlıları 1. Bölüm Fragmanı

1 Puan : çok Kötü 2 Puan : Kötü 3 Puan : Fena Değil 4 Puan : Güzel 5 Puan : Mükemmel 4.5 Puan fragmana 4 oy verildi
Klavye Delikanlıları 1. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Yahya Samancı
Yapım
2017 / Türkiye
Vizyon Tarihi
03 Ekim Salı
Oyuncular
Rasim Öztekin, Kaan Yıldırım, Vildan Atasever, Uraz Kaygılaroğlu, Ali Barkın, Selen Seyven, Seray Sever, Gül Onat, Cengiz Küçükayvaz, Sinan Çalışkanoğlu, Filiz Taşbaş, İpek Tenolcay

Bu fragman 7.213 kez izlendi.

Klavye Delikanlıları Konusu

Süreç Film yapımı olan Klavye Delikanlıları dizisini Show Tv ekranlara getirdi. Yahya Samancı'nın yönetmenliğini üstlendiği dizinin senaryosunu Murat Şeker yazdı.

Rasim Öztekin, Kaan Yıldırım, Uraz Kaygılaroğlu, Ali Bayram ve Vildan Atasever'in başrollerde yer aldığı Klavye Delikanlıları dizisinin oyuncu kadrosunu Selen Seyven, Seray Sever, Sinan Çalışkanoğlu, Filiz Taçbaş, Cengiz Küçükayvaz, İpek Tenolcay, Mert Asker, Gül Onat, Tevkif Yapıcı, Şener Savaş, Arzu Budak Doğan Tank, Arda Şahin, Onur Dilber, Mine Kılıç, Faik Ergin, Belma Topçakar, Halil Doğan ve Eylül Su Sapan oluşturdu.

Klavye Delikanlıları konusu

Çok iyi iki dost olan Bayram ve Kerem diğer insalarla hayatlarının hiçbir döneminde iyi iletişim kuramamıştır. Bu durum onları asosyal olmaya itmiştir. Günleri bilgisayar başında bir kullanıcı adının arkasına saklanarak insanlara akıllarına ne gelirse sallamaktır. Sosyal medya trolleridirler yani. Gün gelir Kuzen Volki, ABD'den döner. Bu bir dönüm noktası olur. Kuzen Volki internet dolandırıcılığı yapmak için bir çete kurar. Bu çeteye Bayram ve Kerem'i de dahil eder. Sonrasında Seyhan'da bu çetenin bir parçası olacaktır.

Klavye Delikanlıları dizisi karakterleri

Hiko Dayı (Rasim Öztekin)

Ne bir işi ne de bir geliri vardır. Beleşçi bir adam olan Hiko, gününü mahallenin kahvesinde pinekleyerek geçirir. Bayram ve Kaan'a hayata dair tüyolar verir.

Kerem Tanrıverdi (Kaan Yıldırım)

Kerem, asosyal bir gençtir. Ani çıkışları ve inatçı bir yapısı vardır. Çocukluğundan bu yana kardeşi Tahir'e büyük bir bağlılığı vardır. Çok konuşmaz ama karşısında sıcakkanlı bir varken de susmak bilmez.

Kuzen Volki (Uraz Kaygılaroğlu)

Kızların sevgilisi olan Volki'nin her konuda bir bildiği vardır. Hiçbir şeyi ciddiye almaz. Kurnaz mı kurnaz yapıda bir insandır. Özgüveni her daim tavandır.

Bayram Şeker (Ali Barkın)

Asosyal bir genç olan Bayram kafasını bilgisayardan kaldırmaz. Asosyalliği yüzünden kızlarla da şansı bir türlü yaver gitmez. İnsalarla iletişimi zayıftır. Eline klavyeyi sert erkek pozları kesse de kendi gölgesinden bile korkmaktadır.

Seyran (Vildan Atasever)

Sessiz sakin görünse de bazen bunun tam tersine dönüşebiliyor. Bir okulda idari personellik yapmakta. Sınav sorularını çalarak öğrencilere satıyor.


Klavye Delikanlıları 1. Bölüm Özeti


Klavye Delikanlıları, yeni bölümü ile 01 Ocak Perşembe 1970 tarihinde Show Tv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Klavye Delikanlıları Oyuncuları

Vildan Atasever
Vildan Atasever
Rasim Öztekin
Rasim Öztekin
Sinan Çalışkanoğlu
Sinan Çalışkanoğlu
Selen Seyven
Selen Seyven
İpek Tenolcay
İpek Tenolcay
Cengiz Küçükayvaz
Cengiz Küçükayvaz
Gül Onat
Gül Onat
Ali Barkın Bürkan
Ali Barkın Bürkan
Seray Sever
Seray Sever
Uraz Kaygılaroğlu
Uraz Kaygılaroğlu
Kaan Yıldırım
Kaan Yıldırım
 

Son Ekelenen Dizi Fragmanları

Kardeş Çocukları 17. Bölüm Kardeş Çocukları17. Bölüm puan 5
2.153 kez izlendi.
Halka 19. Bölüm Halka19. Bölüm puan 3
101 kez izlendi.
Arka Sokaklar 519. Bölüm Arka Sokaklar519. Bölüm puan 3
741 kez izlendi.
Vuslat 20. Bölüm Vuslat20. Bölüm puan 5
750 kez izlendi.
Çarpışma 23. Bölüm Çarpışma23. Bölüm puan 5
3.615 kez izlendi.
Erkenci Kuş 43. Bölüm Erkenci Kuş43. Bölüm puan 4
2.727 kez izlendi.
Benim Tatlı Yalanım 1. Bölüm Benim Tatlı Yalanım1. Bölüm puan 3
991 kez izlendi.
Zengin ve Yoksul 8. Bölüm Zengin ve Yoksul8. Bölüm puan 5
3.312 kez izlendi.