Kızlarım İçin 11. Bölüm Fragmanı

1 Puan : çok Kötü 2 Puan : Kötü 3 Puan : Fena Değil 4 Puan : Güzel 5 Puan : Mükemmel 5 Puan fragmana 4 oy verildi
Kızlarım İçin 11. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Mesude Erarslan
Yapım
2017 / Türkiye
Vizyon Tarihi
13 Şubat Salı
Oyuncular
Fikret Kuşkan, Tuvana Türkay, Elifcan Ongurlar, Ahsen Eroğlu, Özgün Çoban, Numan Çakır, Ülkü Duru, Serdar Özer, Sibel Taşçıoğlu, Anıl Tetik, Cansu Fırıncı, Hakan Yufkacıgil, Meltem Gülenç, Aslı İçözü

Bu fragman 2.559 kez izlendi.

Kızlarım İçin Konusu

Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan Kızlarım İçin dizisi yakında seyircilerine merhaba diyecek.Başrollerinde Fikret Kuşkan, Tuvana Türkay, Elifcan Ongurlar, Numan Çakır, Ülkü Duru, Özgün Çoban ve Ahsen Eroğlu gibi isimlerin yer aldığı dizinin ilk fragmanı yayınlandı. 

Kızlarım İçin dizisi, Yaşar'ın 5 kızı ile olan hayatını anlatmaktadır. Zor zanat geçinen bu ailenin babası kızları ve annelerini memnun edebilmek için iki işte birden çalışmaktadır. Ancak bir türlü eşi Ayten'i memnun edemez. Ayten ise, kocasına sadece para getirmesi için  Bu 5 kızın anneleri Ayten ise, kocasını aldatarak cinayete kurban gitmiştir. Ayten, Yaşar'ın patronu Alper ile evdeyken kızları Suna yakalar. Olayın şokunu anlatamadan evden kaçmak isteyen Suna'ya annesi izin vermez. Kavga ederken Suna annesinden kurtulmak için ona kürek ile vurur ancak bunun ölümle sonuçlacağını bilemez. Durumu öğrenen baba kızı için suçu üstlenir. Hem annesiz hem de babasız kalan kızlar için zor günler çok yakındır.

Süreç Film'in yapımcılığını üstlendiği Kızlarım İçin dizisi gerek hikayesi gerekse dikkat çeken oyuncu kadrosuyla büyük bir başarıya imza attı. İlk bölümünden itibaren seyircisinden tam not alan Kızlarım İçin kadrosu acı dolu 5 kız kardeşin hikayesini canlandırmaya devam edecek.

Kızlarım için karakterleri

Yaşar (Fikret Kuşkan); Kızları için nefes almadan çalışıp para kazanarak onlarını isteklerini yerine getirmeye çalışan baba Yaşar, karsının ihanetini öğrendikten sonra tüm ailenin kaderini değiştirir. Kızlarının tümüne birer kuş isimlerini koyan Yaşar'ın tek istediği kızlarının ve karısının mutlu olmasıydı. Ancak karısı Ayten sevgilisi ile evden kaçma planları yaparken kızı Sumru'ya yakalanır ve ölümüne sebep olur. Karısı ölen Yaşar ise kızı ile anlaşarak suç kendisi üstlenir.

Ayten (Sibel Taşçıoğlu); 5 kız çocuk annesi Ayten, ihanet nedeniyle öldürülmüştür.

Sumru Yılmaz (Elifcan Ongurlar); Sumru, güzelliğiyle etrafındakileri adeta büyüler. Okulda çok başarılı olamayan Sumru, giyim ve modaya daha fazla meraklıdır. Annesini bir kaza sonucunda öldüren Sumru'nun hayatı alt üst olacaktır. 

Selva Küçük Yılmaz (Sanem Yeles); Yaşar'ın en büyük kızı. Lise yıllarında tanıştığı Çetin ile evlenen Selva'nın bir oğlu vardır. Kaynanası ile aynı evde yaşayan Selva, çektiği tüm zorluklara karşılık kimseye birşey söyleyemez.

Suna Yılmaz (Ahsen Eroğlu); Suna, lise öğrencisi ve çok çalışkan bir kızdır. Ablası Kumru'yu örnek alan Suna için de hayat çok kolay ilerlemeyecektir.

Kumru Yılmaz (Tuvana Türkay); Tıp Fakültesini bitirmek üzere olan Kumru, babasına en çok destek çıkan kızıdır. Karşı komşusu Alper ile evlenmek isteyen Kumru, anne ve babalarını kaybedince okulundan mesleğinden hatta aşkında dahi vazgeçecektir.

Alper (Özgür Çoban); Kumru'nun ilk aşkı.


Kızlarım İçin 11. Bölüm FragmanıÖzeti :

Kızlarım İçin Konusu, Bir baba ve dört kızının hayat hikayesini konu edinen dizide Fikret Kuşkan bir katili canlandırıyor. Kızları için görüşmeler devam ediyor. Kızlarım İçin 11. Bölüm fragmanı izle,
Kızlarım İçin Görüntüler
resim 1 resim 2 resim 3 resim 4

Kızlarım İçin Oyuncuları

Fikret Kuşkan
Fikret Kuşkan
Serdar Özer
Serdar Özer
Elifcan Ongurlar
Elifcan Ongurlar
Tuvana Türkay
Tuvana Türkay
Ülkü Duru
Ülkü Duru
Aslı İçözü
Aslı İçözü
Ahsen Eroğlu
Ahsen Eroğlu
Cansu Fırıncı
Cansu Fırıncı
Anıl Tetik
Anıl Tetik
 

Son Ekelenen Dizi Fragmanları

Diriliş Ertuğrul 120. Bölüm Fragmanı izle Diriliş Ertuğrul120. Bölüm puan 4.43
9.325 kez izlendi.
Yasak Elma 11. Bölüm Fragmanı izle Yasak Elma11. Bölüm puan 5
6.387 kez izlendi.
Vatanım Sensin 57. Bölüm Fragmanı izle Vatanım Sensin57. Bölüm puan 5
2.350 kez izlendi.
Siyah Beyaz Aşk 32. Bölüm Fragmanı izle Siyah Beyaz Aşk32. Bölüm puan 5
4.270 kez izlendi.
Kadın 2017 31. Bölüm Fragmanı izle Kadın 201731. Bölüm puan 5
4.649 kez izlendi.
Ufak Tefek Cinayetler 31. Bölüm Fragmanı izle Ufak Tefek Cinayetler31. Bölüm puan 4.33
3.393 kez izlendi.
Bizim Hikaye 2017 35. Bölüm Fragmanı izle Bizim Hikaye 201735. Bölüm puan 5
2.787 kez izlendi.
Avlu 9. Bölüm Fragmanı izle Avlu9. Bölüm puan 5
2.824 kez izlendi.
Çukur 31. Bölüm Fragmanı izle Çukur31. Bölüm puan 4
11.966 kez izlendi.
Söz 48. Bölüm Fragmanı izle Söz48. Bölüm puan 5
2.000 kez izlendi.