Kızılcık Şerbeti 40. Bölüm Fragmanı

Kızılcık Şerbeti 40. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Yapım
2022 / Türkiye
Yayın Tarihi
24 Kasım Cuma
Oyuncular
Evrim Alasya, Barış Kılıç, Müjde Uzman, Feyza Civelek, Özlem Çakar Yalçınkaya, Sıla Türkoğlu, Oral Özer, Settar Tanrıöğen, Sibel Taşçıoğlu

Bu fragman 141 kez izlendi.

Kızılcık Şerbeti Konusu

Kızılcık Şerbeti, Gold Film'in Show TV için hazırladığı, yapımcılığını Faruk Turgut'ın üstlendiği dram türündeki televizyon dizisidir. Ekim 2022'de izleyiciyle buluşan dizinin başrollerini Sıla Türkoğlu ve Doğukan Güngör üstlenmektedir. Dizinin çekimleri ise İstanbul'da yapılmaktadır.

KIZILCIK ŞERBETİ KONUSU

Kızılcık Şerbeti, Doğa (Sıla Türkoğlu) ve Fatih'in (Doğukan Güngör) hikayesini konu alıyor. İki farklı kültür ve yaşam standardına sahip aileye sahip olan Doğa ve Fatih yıldırım nikahıyla evlenirler. Evlendikten sonra tüm sorun ve sıkıntıları arkalarında bırakacağına inanan çift evliliğin ardından gelişen olaylarla kendilerini büyük bir çıkmazın içinde bulacaklar.

KIZILCIK ŞERBETİ OYUNCU KADROSU

Dizinin başrollerinde Sıla Türkoğlu ve Doğukan Güngör yer alırken oyuncu kadrosunda ise Feyza Civelek, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Emrah Altıntoprak, Feray Darıcı, Selin Türkmen, Özlem Çakar, Oral Özer, Rahimcan Kapkap, Serkan Tınmaz ve Tuana Gizem Uzunlar gibi isimler rol alıyor.


Kızılcık Şerbeti 40. Bölüm Özeti


Show Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Kızılcık Şerbeti 40. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 24 Kasım 2023, Cuma akşamı yayınlanacak. Kızılcık Şerbeti yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu tarafından kaleme alınan, Evrim Alasya,Barış Kılıç,Müjde Uzman,Feyza Civelek,Özlem Çakar Yalçınkaya,Sıla Türkoğlu,Oral Özer,Settar Tanrıöğen,Sibel Taşçıoğlu gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Kızılcık Şerbeti dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Kızılcık Şerbeti Oyuncuları

Settar Tanrıöğen kimdir?
Settar Tanrıöğen
Barış Kılıç kimdir?
Barış Kılıç
Müjde Uzman kimdir?
Müjde Uzman