Kış Güneşi 11. Bölüm Fragmanı

1 Puan : çok Kötü 2 Puan : Kötü 3 Puan : Fena Değil 4 Puan : Güzel 5 Puan : Mükemmel 3 Puan fragmana 0 oy verildi
Kış Güneşi 11. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Tanya Özlem Balcı
Yapım
2016 / Türkiye
Vizyon Tarihi
05 Mayıs Perşembe
Oyuncular
Şükrü Özyıldız, Aslı Enver, Mahir Günşiray, Şenay Gürler, Hakan Gerçek, Başak Parlak, Berrak Kuş, Hakan Boyav, Mehmet Esen, Okan Selvi, Zeynep Kaçar, Onur Öztürk, Nesrin Cevadzade

Bu fragman 12.790 kez izlendi.

Kış Güneşi Konusu

Başrollerinde Şükrü Özyıldız ve Aslı Enver'in rol aldığı Kış Güneşi dizisi Endemol Shine tarafından yapılmıştır. Yönetmenliğini Deniz Koloş, Serhan Şahin yapaparken, senaryosunu Ayça Mutlugil, Alev Toprakoğlu, Erkan Çıplak ve Hale Çalap yazıyor. 

Dizide Şükrü yıldız başroldeki iki ana karakteri birden canlandırıyor. İkiz kardeş olan Efe ve Mete. 18. bölümde dizi final yapmıştır.

KIŞ GÜNEŞİ KONUSU

Efe ve Mete,  Harun ve Leyla çiftinin   ikiz çocuklarıdır. Efe ve Mete'nin 7. doğum gününde en iyi arkadaşları Nisan ile bahçede koşuştururlar. Efe o gün hayatını değiştiricek o olaya şahit olur. Bunu Babasına anlatmak ister. Herkesten gizli babasının arabasına saklanır. Tabi doğum günü çocuğunun kaybolduğu kısa süre sonra farkedilir. Herkes Efe'yi aramaya başlar. Fakat  baba Harun Bey'e bir telefon gelir. Harun Bey acilen çıkar gider. Ona kurulan hain pusu hasıl olurken yanında Efe'de vardır. Harun'un arabası kaza yapar. Efe savrulur yolun bir kenarına Harun'a bu hain pusuyu kuran adam geride iz bırakmamak için Harun'un bogazını sıkar oracıkta öldürür . Efe'yi geç farkeder. Onu alır bakar büyütür.

Yıllar geçer. Efe bir balıkçı olur. İkiz'i Mete ise babasının şirketini devralmış başına geçmiş üstelikte en yakın arkadaşı olan Nisan ile evlenmiştir. Efe intikamını alacak yıllarca onu aramamalarının hesabını soracaktır. Nisan Efe ile karşılaştığında hislerinin çok farklı olduğunu öğrenir. Aslında gönlündeki Mete değil Efe'dir. 

KIŞ GÜNEŞİ OYUNCU KADROSU

Efe ve Mete ( Şükrü Özyıldız)

Efe ve MEte ikiz kardeşlerdir. 7. yaş günlerinde Efe babasının arabasına saklanır ve onunla giderken hain bir pusuya düşer. Babası ölür fakat Efe garip bir şekilde sağ kurtulur. Onu babasına pusu kuarn kişi büyütür. Mete ise zengin hayatı ile büyür. Büyüdüğünde Çocukluk arkadaşı Nisan ile evlenir. Fakat kardeşi ile yüzleştiğinda hayatı altüst olur. 

Nisan ( Aslı Enver)

Nisan Kocasına çok aşık küçüklükten beri onlarla içiçe büyümüş güzel genç ve alımlı genç bir kadındır. Mete ile evliyken Efe'ile karşılaşır ve asıl kalbinin onda attığını farkeder. 


Kış Güneşi 11. Bölüm Özeti


Kış Güneşi, yeni bölümü ile 05 Mayıs Perşembe 2016 tarihinde Show Tv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.
Kış Güneşi Görüntüler
resim 1 resim 2 resim 3 resim 4

Kış Güneşi Oyuncuları

Mahir Günşiray
Mahir Günşiray
Şenay Gürler
Şenay Gürler
Aslı Enver
Aslı Enver
Hakan Boyav
Hakan Boyav
Nesrin Cevadzade
Nesrin Cevadzade
Mehmet Esen
Mehmet Esen
Şükrü Özyıldız
Şükrü Özyıldız
Hakan Gerçek
Hakan Gerçek
Çağdaş Onur Öztürk
Çağdaş Onur Öztürk
Başak Parlak
Başak Parlak
 

Son Ekelenen Dizi Fragmanları

Kardeş Çocukları 17. Bölüm Kardeş Çocukları17. Bölüm puan 5
2.144 kez izlendi.
Halka 19. Bölüm Halka19. Bölüm puan 3
99 kez izlendi.
Arka Sokaklar 519. Bölüm Arka Sokaklar519. Bölüm puan 3
737 kez izlendi.
Vuslat 20. Bölüm Vuslat20. Bölüm puan 5
747 kez izlendi.
Çarpışma 23. Bölüm Çarpışma23. Bölüm puan 5
3.613 kez izlendi.
Erkenci Kuş 43. Bölüm Erkenci Kuş43. Bölüm puan 4
2.726 kez izlendi.
Benim Tatlı Yalanım 1. Bölüm Benim Tatlı Yalanım1. Bölüm puan 3
988 kez izlendi.
Zengin ve Yoksul 8. Bölüm Zengin ve Yoksul8. Bölüm puan 5
3.312 kez izlendi.