Kırmızı Oda 47. Bölüm Fragmanı

Kırmızı Oda 47. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Cem Karcı
Yapım
2020 / Türkiye
Yayın Tarihi
15 Ekim Cuma
Oyuncular
Binnur Kaya, Meriç Aral, Tülin Özen, Ecem Uzun, Solgün Öden, Gülçin Kültür

Bu fragman 1.316 kez izlendi.

Kırmızı Oda Konusu

Kırmızı Oda; Psikiyatr ve Yazar Gülseren Budayıcıoğlu'nun 'Madalyonun İçi' isimli kitabından uyarlanan televizyon dizisidir. TV8'de yayınlanan dizinin başrolünde başarılı oyuncu Binnur Kaya yer almaktadır.

İlk bölümüyle 4 Eylül 2020 tarihinde TV8 ekranında izleyiciyle buluşan Kırmızı Oda dizisi OGM Pictures tarafından hazırlanmaktadır. Gülseren Budayıcıoğlu'nun 

Gerçek yaşanmış hayat hikayelerini konu alan dizinin oyuncu kadrosu işlenen konuya göre değişkenlik göstermektedir. Tek sabit karakter Dr. Manolya karakterine hayat veren Binnur Kaya'nındır.

KIRMIZI ODA KONUSU

Kırmızı Oda'da İstanbul'da bir psikiyatri kliniğinin sahibi ve o kliniğin sahibi olan Doktor Manolya Hanım'ın (Binnur Kaya) çalışanları ve hastalarının gerçek hikayeleri anlatılıyor. Dizinin yayınlanan her bölümünde Doktor hanıma danışan üç hastanın terapi seansı ve hastanın başından geçen olayların kesitleri ekrana getirilmektedir.

KIRMIZI ODA NEREDE ÇEKİLİYOR?

İzleyicinin takdirini kazanmayı başaran Kırmızı Oda'nın çekimlerinde İstanbul'un çeşitli semtleri seçilmiştir. Sahnelerin çoğunda Beykoz ve Üsküdar'da mekanlar tercih edilmiştir. Klinik sahnelerinde ise bir çok dizi platosununda yer aldığı Beykoz Kundura Fabrikası kullanılmaktadır. 


Kırmızı Oda 47. Bölüm Özeti


Tv8 ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Kırmızı Oda 47. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 15 Ekim 2021, Cuma akşamı yayınlanacak. Kırmızı Oda yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Banu Kiremitçi Bozkurt tarafından kaleme alınan, Binnur Kaya, Meriç Aral, Tülin Özen, Ecem Uzun, Solgün Öden, Gülçin Kültür gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Kırmızı Oda dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Kırmızı Oda Oyuncuları

Binnur Kaya
Binnur Kaya
Tülin Özen
Tülin Özen
Meriç Aral
Meriç Aral
Ecem Uzun
Ecem Uzun
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları

Ada Masalı 19. Bölüm Ada Masalı19. Bölüm
 
73 kez izlendi.
Misafir 1. Bölüm Misafir1. Bölüm
 
139 kez izlendi.
Benim Hayatım 1. Bölüm Benim Hayatım1. Bölüm
 
1.291 kez izlendi.
Teşkilat 19. Bölüm Teşkilat19. Bölüm
 
1.693 kez izlendi.
Yargı 6. Bölüm Yargı6. Bölüm
 
2.769 kez izlendi.
Camdaki Kız 16. Bölüm Camdaki Kız16. Bölüm
 
1.695 kez izlendi.
Masumlar Apartmanı 43. Bölüm Masumlar Apartmanı43. Bölüm
 
1.308 kez izlendi.
Kardeşlerim 25. Bölüm Kardeşlerim25. Bölüm
 
1.743 kez izlendi.