Kırmızı Oda 41. Bölüm Fragmanı

Kırmızı Oda 41. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Cem Karcı
Yapım
2020 / Türkiye
Yayın Tarihi
11 Haziran Cuma
Oyuncular
Binnur Kaya, Meriç Aral, Tülin Özen, Ecem Uzun, Solgün Öden, Gülçin Kültür

Bu fragman 1.560 kez izlendi.

Kırmızı Oda Konusu

Kırmızı Oda; Psikiyatr ve Yazar Gülseren Budayıcıoğlu'nun 'Madalyonun İçi' isimli kitabından uyarlanan televizyon dizisidir. TV8'de yayınlanan dizinin başrolünde başarılı oyuncu Binnur Kaya yer almaktadır.

İlk bölümüyle 4 Eylül 2020 tarihinde TV8 ekranında izleyiciyle buluşan Kırmızı Oda dizisi OGM Pictures tarafından hazırlanmaktadır. Gülseren Budayıcıoğlu'nun 

Gerçek yaşanmış hayat hikayelerini konu alan dizinin oyuncu kadrosu işlenen konuya göre değişkenlik göstermektedir. Tek sabit karakter Dr. Manolya karakterine hayat veren Binnur Kaya'nındır.

KIRMIZI ODA KONUSU

Kırmızı Oda'da İstanbul'da bir psikiyatri kliniğinin sahibi ve o kliniğin sahibi olan Doktor Manolya Hanım'ın (Binnur Kaya) çalışanları ve hastalarının gerçek hikayeleri anlatılıyor. Dizinin yayınlanan her bölümünde Doktor hanıma danışan üç hastanın terapi seansı ve hastanın başından geçen olayların kesitleri ekrana getirilmektedir.

KIRMIZI ODA NEREDE ÇEKİLİYOR?

İzleyicinin takdirini kazanmayı başaran Kırmızı Oda'nın çekimlerinde İstanbul'un çeşitli semtleri seçilmiştir. Sahnelerin çoğunda Beykoz ve Üsküdar'da mekanlar tercih edilmiştir. Klinik sahnelerinde ise bir çok dizi platosununda yer aldığı Beykoz Kundura Fabrikası kullanılmaktadır. 


Kırmızı Oda 41. Bölüm Özeti


Tv8 ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Kırmızı Oda 41. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 11 Haziran 2021, Cuma akşamı yayınlanacak. Kırmızı Oda yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Banu Kiremitçi Bozkurt tarafından kaleme alınan, Binnur Kaya, Meriç Aral, Tülin Özen, Ecem Uzun, Solgün Öden, Gülçin Kültür gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Kırmızı Oda dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Kırmızı Oda Oyuncuları

Binnur Kaya
Binnur Kaya
Tülin Özen
Tülin Özen
Meriç Aral
Meriç Aral
Ecem Uzun
Ecem Uzun
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları

Uzak Şehrin Masalı 3. Bölüm Uzak Şehrin Masalı3. Bölüm
 
749 kez izlendi.
İçimizden Biri 3. Bölüm İçimizden Biri3. Bölüm
 
354 kez izlendi.
İkimizin Sırrı 8. Bölüm İkimizin Sırrı8. Bölüm
 
675 kez izlendi.
Yargı 2. Bölüm Yargı2. Bölüm
 
524 kez izlendi.
Kardeşlerim 21. Bölüm Kardeşlerim21. Bölüm
 
2.037 kez izlendi.
Son Yaz 23. Bölüm Son Yaz23. Bölüm
 
1.222 kez izlendi.
Masumlar Apartmanı 39. Bölüm Masumlar Apartmanı39. Bölüm
 
1.104 kez izlendi.
Arka Sokaklar 596. Bölüm Arka Sokaklar596. Bölüm
 
696 kez izlendi.
Kırmızı Oda 44. Bölüm Kırmızı Oda44. Bölüm
 
1.371 kez izlendi.