Kırlangıç Fırtınası Fragmanı

Limon Film imzası taşıyan Kırlangıç Fırtınası dizisi 2017 yılında Fox Tv'den ekranlara geldi. Senaryosunu Ekran Bingören'in yazdığı diziyi Emine Fulya Yavuzoğlu yönetti. Kırlangıç Fırtınası dizisinin ilk bölümü 6 Mart 2017 tarihinde yayınlandı. 7 bölüm devam eden dizi 17 Nisan 2017 tarihinde yayınlanan bölümüyle sona erdi.

Fikret Kuşkan ve Emel Çölgeçen'in başrolde yer aldığı Kırlangıç Fırtınası dizisinin oyuncu kadrosunu Ekin Mert Daymaz, Damla Aslanalp, Ebru Aykaç, İnanç Konukçu, Gün Akıncı, Deniz Bolışık, Ozan Osmanpaşaoğlu, Tülin Yazkan, Perihan Ünlücan, Haluk Cömert, Gonca Cilasun, Aslıhan Büyükdereli, Atakan Yarımdünya ve Fatih Al oluşturdu.

Kırlangıç Fırtınası dizisi konusu

Ülfet yıllar önce Cengiz'e aşık olur. Birbirini çok seven ikili bir çocuğu kucakların alırlar ancak evli olmamaları nedeniyle Kudret deliye döner. Hıncını Cengiz'i öldürerek alır. Çocuğu da yanına alarak Ülfet'ten koparır. Karısı Meryem'de yakın bir tarihte doğum yapar. Meryem aslında sadece Yusuf'u dünyaya getirmiştir ancak Kudret, Meryem'in ikiz oğlan doğurduğu yalanına herkesi inandırır. Meryem bile Şahin'i kendi oğlu olarak bilmektedir. Ağabeyinden kaçan Ülfet, Almanya'da yıllarını geçirmektedir ta ki kanser olduğunu öğrenene kadar. Ağabeyine büyük bir kin besleyen Ülfet, yarım kalan meseleri çözmek için memleketine döner. Abla ve kardeş arasındaki husumet bir şekilde sona erecektir.

Kudret Turaboğlu (Fikret Kuşkan)

Fikret, ailedeki baskın erkek. Sert ve sinirli bir yapısı vardır. Karşısındakine asla merhamet göstermez. İnsanlar ona korkuyla açıklanabilecek şekilde saygı duymaktadır zira acımasızca yaptığı şeylerle çevresine nam salmıştır.

Ülfet Turaboğlu (Emel Çölgeçen)

Ağabeyine karşı tüm gücünü toplayıp Almanya'da memleketine dönmüştür. Hikmet yıllar önce birlikteliklerini onaylamadığı için Ülfet'in hayatının aşkını öldürmüş, çocuğunu da elinden almıştır. Kanser olduğunu öğrenir öğrenmez çocuğunu bir kez olsun görmek ister. Ağabeyinden nefret etse de biraz ona benzemektedir.

Şahin Turaboğlu (Ekin Mert Daymaz)

İnsanlar Şahin'e ne yapması gerektiğini söyleyemez. Her zaman aklına eseni yapar. Annesi olarak bildiği Meryem olmasa onu zapt edebilen yok. Bu yönü Hikmet ile pek çok tartışma yaşamasına neden olmaktadır. Sportmen bir ruha sahip. 

Kırlangıç Fırtınası Oyuncuları

Kırlangıç Fırtınası . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Özcan Alper
Yapım
2017 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
Fox Tv

Kırlangıç Fırtınası Son Bölüm Fragmanı

1