Kiralık Aşk 65. Bölüm Fragmanı

1 Puan : çok Kötü 2 Puan : Kötü 3 Puan : Fena Değil 4 Puan : Güzel 5 Puan : Mükemmel 3 Puan fragmana 0 oy verildi
Kiralık Aşk 65. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Metin Balekoğlu, Barış Yöş, Şenol Sönmez,
Yapım
2015 / Türkiye
Vizyon Tarihi
16 Aralık Cuma
Oyuncular
Ali Aksöz, Elçin Sangu, Hatice Aksu, Devrim Yalçın, Melisa Şenolsun, Ayberk Atilla, Osman Akça, Sanem Yeles, Kerem Fırtına, Hikmet Körmükçü, Levent Ülgen, Nergis Kumbasar, Sinem Öztürk, Barış Arduç, Salih Bademci

Bu fragman 77.256 kez izlendi.

Kiralık Aşk Konusu

Yönetmeni Barış Yöş ve Şenol Sönmez, senaristi ise Meriç Acemi olan Kiralık Aşk dizisi Star tv tarafından yapılmış romantik komedi dizisidir. 2015 yılında 2 sezon boyunca devam Kkiralık aşk raytinglerde 1. gelerek sezon sonunu göğüslemiş idi. Senaryoyu daha fazla uzatamadıkları için dizi ekranlara veda etti. 

Başrollerinde Elçin Sangu ve Barış Arduç'un rol aldığı Kiralık Aşk dizisinde oynayan diğer oyuncular ise şöyle; Salih Bademci, Sinem Öztürk, Melisa Şenolsun, Onur Büyüktopçu, Melisa Şenolsun, Levent Ülgen, Nergis Kumbasar, Ferdi Merter.

KİRALIK AŞK KONUSU

Defne bir cafe de garsondur. Necmi ve Neriman'a  babaları Hulusi'nin Ömer'i evlendirirse şayet köşkü verececeğini öğrendiler. Neriman çirkin bir oyun oynadı. Defneyi şanslı kişi olarak şeçer. 200 bin tl karşılığında defneyi kiralık aşk olarak şeçer. Abisininde bu paraya çok ihtiyacı olduğundan Defne geleceğini düşünmeden karar verir. 

Ömer'in karşısına asistanı olarak çıkar. Zamanla birbirlerine gerçekten aşık olurlar. Necmi bu ilişkiyi kabullenmişken, Neriman şantajlarına devam eder. Ömer ve Defne aynı evde bile yaşamaya başlarlar. Bu Seferde sude çıkar. Defneyi tehdit eder. Gitmesini ister. Defne aşkı mı yoksa gitmeyi mi şeçecektir. Tabiki evlenecekleri gün Ömer'e herşeyi söyler. Bu ihaneti kaldıramaz ve Ömer Romaya Döner. 1 yıl sonra Defne Passionise in alt katında kendi işini kurar. Hulusi bey de bütün mirasını Defne'ye bırakmıştır.

Sinan hiç haber almadığı Ömer'i getirmek için Romya gider. Getirdiğinde Yine bir Neriman klasiği yani Pamir oyunu ile ortaya çıkar. 

KİRALIK AŞK OYUNCULARI

Defne Topal (Elçin Sangu)

Defne; Anneannesi, abisi ve ekmek arası diye çağırdıkları kızkardeşleri Esra ile beraber yaşamaktadır. Bir gün karşına Neriman İplikçi çıkar. Ömer'i evliliğe ikna etmesi karşılığında para teklif eder. Teklifi kabul eden Defne Ömer'e aşık olur. 

Ömer İplikçi (Barış Arduç)

Ömer; Passionise 'in sahibi 30 lu yaşlarının çok başında başırılı bir iş adamıdır. Babadan zengindir ancak o kendi kazandığını yemeyi tercih eder. Yengesinin kendisine oyun oynamasının bedelini kendisi dahil herkese ağır ödetir. Defne'ye çok aşıktır. Kimsenin bu aşka engel olamayacağını sanarken bu aşkın büyük bir kurmaca olduğunu düşünür. 

Neriman İplikçi (Nergis Kumbasar)

Neriman; Necmi İplikçi'nin karısı, Sude İplikçi'nin annesi Ömer'in ise Yengesidir. Gözünü para hırsı bürümüş, bu hayattaki tek amacı kendisini sosyeteye güzel gösterecek olan kayınpederinin köşküdür. Onun için yapamayacağı şey yoktur ki sınırları ne kadar aşabileceğini Hulusi bey dahil herkese göstermektedir. 

Necmi İplikçi (Levent Ülgen)

Necmi; Hulusi İplikçinin Küçük oğlu ve Ömer'in amcasıdır. Hayattaki tek gayesi hazır para yemek ve yorulmadan yaşlanmamaktır. tatil, kızlar ve tüm gün uyuşukluk etmek en sevdiği şeydir. Yeğeni için yapmayacağı şey yoktur. Biraz saf ve karısının parmağında kukladır.

Sinan Karakaya (Salih Bademci)

Sinan; Ömer'in en yakın arkadaşı, iş ortağı ve Passionise'in Finans müdürüdür. 

Koray Sargın (Onur Büyüktopçu)

Koray; namı diğer Koriş. Passionise'in %2 lik ortağı, defile fotoğrafcısı. ama daha çok Neriman'ın sağ kolu, dedikodu arkadaşı hatta neriman'ın tek arkadaşı. İş yapmadan bütün gün yatmak ve tüm gün dedikodu yapmak en büyük hobisi.

Sude İplikçi (Melisa Şenolsun)

Sude; Neriman ve Necmi İplikçi'nin biricik kızları, henüz 20'li yaşlarının başında, Sinan'a karşı olan saplantılı aşkı yüzünden Amerikaya gönderilmiş ama aşkına daha fazla dayanamayarak Türkiye'ye geri gelmiş, Defne ve Ömer'in aşkına salça olmaktan başka birşey yapamamaıştır. 

 

 


Kiralık Aşk 65. Bölüm Özeti


Kiralık Aşk, yeni bölümü ile 16 Aralık Cuma 2016 tarihinde Star Tv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.
Kiralık Aşk Görüntüler
resim 1 resim 2 resim 3 resim 4 resim 5

Kiralık Aşk Oyuncuları

Levent Ülgen
Levent Ülgen
Sinem Öztürk
Sinem Öztürk
Devrim Yalçın
Devrim Yalçın
Elçin Sangu
Elçin Sangu
Salih Bademci
Salih Bademci
Barış Arduç
Barış Arduç
 

Son Ekelenen Dizi Fragmanları

Bir Aile Hikayesi 14. Bölüm Bir Aile Hikayesi14. Bölüm puan 3
84 kez izlendi.
Kalk Gidelim 78. Bölüm Kalk Gidelim78. Bölüm puan 5
213 kez izlendi.
Benim Tatlı Yalanım 14. Bölüm Benim Tatlı Yalanım14. Bölüm puan 3
416 kez izlendi.
Her Yerde Sen 14. Bölüm Her Yerde Sen14. Bölüm puan 5
2.468 kez izlendi.
Arka Sokaklar 523. Bölüm Arka Sokaklar523. Bölüm puan 3
409 kez izlendi.
Mucize Doktor  2. Bölüm Mucize Doktor 2. Bölüm puan 5
554 kez izlendi.
Şampiyon 2. Bölüm Şampiyon2. Bölüm puan 5
1.394 kez izlendi.
Afili Aşk 14. Bölüm Afili Aşk14. Bölüm puan 5
1.032 kez izlendi.
Sen Anlat Karadeniz 56. Bölüm Sen Anlat Karadeniz56. Bölüm puan 5
1.040 kez izlendi.