Keşke Hiç Büyümeseydik Fragmanı

Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi babalarının ölümü ile çoğu şeyin henüz yeni farkına varan çocuklarının hikayesini anlatır. Babaları ölüm döşeğindeyken ona karşı olan son vazifelerini yerine getirmek amacıyla büyüdükleri eve geri geldiklerinde çoğu şey artık eskisi gibi değildir. Çocukluklarını geçirdikleri bu mahalleye döndüklerinde yaşadıkları yer de onlar da değişmişlerdir. Çünkü artık herkesin kendi ailesi, kendi hayatları ve sorumlulukları vardır. Ve bu süreçte onları çok seven babalarını oldukça ihmal etmişler hatta çoğu şey için de geç kalmışlardır. Bir zamanlar birbirinden ne pahasına olursa olsun ayrılamayan kardeşler şimdi aralarındaki problemler sebebi ile ayrı düşmüşlerdir. Geçmişte paylaşılan tüm güzel anılar artık yerini bambaşka problemlere bırakmıştır. En önemlisi de babalarını ihmal etme sebebi ile artık vicdanları hiç rahat değildir.
Show Tv tarafından yayınlanan Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinin yapımını Mint Prodüksiyon gerçekleştirmiştir. Dizinin yönetmen koltuğunda Mustafa Uğur otururken; senaryosu Birol Güven, Murat Aras ve Eray Yasin Işık tarafından kaleme alınmış, yapımcılığını Birol Güven üstlenmiştir. Oyuncu kadrosunda Ege Aydan, Burcu Kara, Murat Kılıç, Açelya Akkoyun, Deniz Celioğlu,İrfan Kangı, Yeliz Kuvancı, Demet Gül, Arda Esen, Melisa Doğu,Kevork Türker, Sebahat Adalar, Zeynep Anacan, Seymen Aydın, Ersin Arıcı, Eray Yasin Işık, Eda Akalın, Yılmaz Gökgöz, Caner Nalbantoğlu,Rabia Toprak, Erkan Baylav, Özge Akdeniz, Sadri Alışık, Gülin İyigün gibi birbirinden başarılı oyuncular yer almaktadır.    
Show Tv tarafından 2018 yılında seyirci ile buluşan dizi beklenmedik bir şekilde erken final yapmıştır. Show Tv tarafından reytingin düşük olduğu açıklaması getirilerek dizinin final bölümü yayınlandı. Keşke hiç büyümeseydik dizisi toplamda 4 bölüm ile seyirci karşısına geçmiştir.

Keşke Hiç Büyümeseydik Karakterleri

Hulusi Handırı(Ege Ayhan):Dizide ölümü ile dağılan çocuklarının tekrar bir araya gelmesine neden olmuştur. Tüm hayatını canından çok sevdiği çocuklarına adayarak geçirmiş, onlar için elinden gelen tüm fedakarlıkları yapmıştır. Yaşadığı çevrede oldukça saygın bir kişiliği olan Hulusi'nin çocukları ona hak ettiği değeri vermemiş onu hep ihmal etmişlerdir.
Serpil Ulukış(Burcu Kara): Hulusi'nin biricik kızı olan Serpil, babası tarafından çok sevilen başarılı ve zeki bir kızdır. Babasının onun eczacı olması yönünde hayalleri varken o ise ailesinin razı olmadığı bir evliliği seçmiştir. Fakat babasının ölümünden sonra hayatını değiştirme kararı alan Serpil eşinden boşanıp kendi ayakları üzerinde durma yolunda emin adımlarla ilerler. Geçmişte yaşanılan güzel günleri tekrar yaşayabilmek adına çaba gösterir.

Keşke Hiç Büyümeseydik Oyuncuları

Keşke Hiç Büyümeseydik . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Uğur Yağcıoğlu
Yapım
2018 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
Show Tv

Keşke Hiç Büyümeseydik Son Bölüm Fragmanı

1