Keşke Hiç Büyümeseydik 2. Bölüm Fragmanı

1 Puan : çok Kötü 2 Puan : Kötü 3 Puan : Fena Değil 4 Puan : Güzel 5 Puan : Mükemmel 3 Puan fragmana 2 oy verildi
Keşke Hiç Büyümeseydik 2. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Uğur Yağcıoğlu
Yapım
2018 / Türkiye
Vizyon Tarihi
16 Eylül Pazar
Oyuncular
Burcu Kara, Deniz Celiloğlu, Ege Aydan, Açelya Akkoyun, Yeliz Kuvancı, Murat Kılıç

Bu fragman 3.333 kez izlendi.

Keşke Hiç Büyümeseydik Konusu

Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi babalarının ölümü ile çoğu şeyin henüz yeni farkına varan çocuklarının hikayesini anlatır. Babaları ölüm döşeğindeyken ona karşı olan son vazifelerini yerine getirmek amacıyla büyüdükleri eve geri geldiklerinde çoğu şey artık eskisi gibi değildir. Çocukluklarını geçirdikleri bu mahalleye döndüklerinde yaşadıkları yer de onlar da değişmişlerdir. Çünkü artık herkesin kendi ailesi, kendi hayatları ve sorumlulukları vardır. Ve bu süreçte onları çok seven babalarını oldukça ihmal etmişler hatta çoğu şey için de geç kalmışlardır. Bir zamanlar birbirinden ne pahasına olursa olsun ayrılamayan kardeşler şimdi aralarındaki problemler sebebi ile ayrı düşmüşlerdir. Geçmişte paylaşılan tüm güzel anılar artık yerini bambaşka problemlere bırakmıştır. En önemlisi de babalarını ihmal etme sebebi ile artık vicdanları hiç rahat değildir.
Show Tv tarafından yayınlanan Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinin yapımını Mint Prodüksiyon gerçekleştirmiştir. Dizinin yönetmen koltuğunda Mustafa Uğur otururken; senaryosu Birol Güven, Murat Aras ve Eray Yasin Işık tarafından kaleme alınmış, yapımcılığını Birol Güven üstlenmiştir. Oyuncu kadrosunda Ege Aydan, Burcu Kara, Murat Kılıç, Açelya Akkoyun, Deniz Celioğlu,İrfan Kangı, Yeliz Kuvancı, Demet Gül, Arda Esen, Melisa Doğu,Kevork Türker, Sebahat Adalar, Zeynep Anacan, Seymen Aydın, Ersin Arıcı, Eray Yasin Işık, Eda Akalın, Yılmaz Gökgöz, Caner Nalbantoğlu,Rabia Toprak, Erkan Baylav, Özge Akdeniz, Sadri Alışık, Gülin İyigün gibi birbirinden başarılı oyuncular yer almaktadır.    
Show Tv tarafından 2018 yılında seyirci ile buluşan dizi beklenmedik bir şekilde erken final yapmıştır. Show Tv tarafından reytingin düşük olduğu açıklaması getirilerek dizinin final bölümü yayınlandı. Keşke hiç büyümeseydik dizisi toplamda 4 bölüm ile seyirci karşısına geçmiştir.

Keşke Hiç Büyümeseydik Karakterleri

Hulusi Handırı(Ege Ayhan):Dizide ölümü ile dağılan çocuklarının tekrar bir araya gelmesine neden olmuştur. Tüm hayatını canından çok sevdiği çocuklarına adayarak geçirmiş, onlar için elinden gelen tüm fedakarlıkları yapmıştır. Yaşadığı çevrede oldukça saygın bir kişiliği olan Hulusi'nin çocukları ona hak ettiği değeri vermemiş onu hep ihmal etmişlerdir.
Serpil Ulukış(Burcu Kara): Hulusi'nin biricik kızı olan Serpil, babası tarafından çok sevilen başarılı ve zeki bir kızdır. Babasının onun eczacı olması yönünde hayalleri varken o ise ailesinin razı olmadığı bir evliliği seçmiştir. Fakat babasının ölümünden sonra hayatını değiştirme kararı alan Serpil eşinden boşanıp kendi ayakları üzerinde durma yolunda emin adımlarla ilerler. Geçmişte yaşanılan güzel günleri tekrar yaşayabilmek adına çaba gösterir.


Keşke Hiç Büyümeseydik 2. Bölüm Özeti


Keşke Hiç Büyümeseydik yeni bölümü ile 16 Eylül Pazar 2018 tarihinde Show Tv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan Keşke Hiç Büyümeseydik 2 bölümü, yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.
Keşke Hiç Büyümeseydik Görüntüler
resim 1 resim 2 resim 3 resim 4

Keşke Hiç Büyümeseydik Oyuncuları

Açelya Akkoyun
Açelya Akkoyun
Yeliz Kuvancı
Yeliz Kuvancı
Burcu Kara
Burcu Kara
Ege Aydan
Ege Aydan
Deniz Celiloğlu
Deniz Celiloğlu
 

Son Ekelenen Dizi Fragmanları

Tek Yürek 4. Bölüm Fragmanı izle Tek Yürek4. Bölüm puan 5
613 kez izlendi.
Söz 71. Bölüm Fragmanı izle Söz71. Bölüm puan 5
609 kez izlendi.
Kuzgun 3. Bölüm Fragmanı izle Kuzgun3. Bölüm puan 5
1.680 kez izlendi.
Diriliş Ertuğrul 137. Bölüm Fragmanı izle Diriliş Ertuğrul137. Bölüm puan 4.6
2.167 kez izlendi.
Vurgun 4. Bölüm Fragmanı izle Vurgun4. Bölüm puan 5
1.781 kez izlendi.
Bir Aile Hikayesi 1. Bölüm Fragmanı izle Bir Aile Hikayesi1. Bölüm puan 5
2.775 kez izlendi.
Kadın 51. Bölüm Fragmanı izle Kadın51. Bölüm puan 5
4.624 kez izlendi.
Halka 7. Bölüm Fragmanı izle Halka7. Bölüm puan 5
1.617 kez izlendi.
İstanbullu Gelin 73. Bölüm Fragmanı izle İstanbullu Gelin73. Bölüm puan 5
3.682 kez izlendi.
Yasak Elma 34. Bölüm Fragmanı izle Yasak Elma34. Bölüm puan 5
2.912 kez izlendi.