Kefaret 30. Bölüm Fragmanı

Kefaret 30. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Mesude Erarslan
Yapım
2020 / Türkiye
Yayın Tarihi
13 Haziran Pazar
Oyuncular
Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat, Yurdaer Okur

Bu fragman 2.949 kez izlendi.

Kefaret Konusu

Kefaret; Zülfü Livaneli'nin Konstantiniyye Oteli kitabından uyarlanan Türk yapımı televizyon dizisidir.

Fox TV'de yayınlanan dizinin yapımını 25 Film, yapımcılığını ise Koray Şahin ile Fırat Parlak üstlenmiştir. Dizinin senaryosu ise Yaprak Dökümü dizisinden de tanığımız Mesude Erarslan tarafından kaleme alınmaktadır. Başrollerini Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat ve Yurdaer Okur paylaşmaktadır.

KEFARET KONUSU

Kefaret; beş yıl içinde herşeyini kaybeden bir kadının, kaybettiği herşeyi geri almak için verdiği mücadeleyi konu alıyor.

Zeynep, başarılı bir müzik öğretmenidir. Doktor Ahmet ile mutlu bir evlilidir ve bu evlilikten iki çocuğu vardır. Tayini çıktığı kasabaya ailesiyle birlikte taşınır. Yeni yaşantılarının onlara daha iyi geceleğine inanan Zeynep yanıldığını çok geçmeden fark eder. Kocası Ahmet kendisini en yakın arkadaşı, kendisi gibi öğretmenlik yapan Meltem ile aldatır. Meltem'in eski sevgilisi hapishaneden çıkar ve sevdiğinin Ahmet ile olduğunu görür. İntikam almak için Ahmet'in kızı Cansu'yu kaçırır ve aynı gün trafik kazasında hayatını kaybeder. Ortaya çıkan gerçekler Zeynep'in evliliğini bitme noktasına getirirken, kızına tekrar kavuşabilmek için tek başına mücadele eden Zeynep'in en büyük destekçisi Sinan olur. Kızına tekrar kavuşabilmek için heryolu deneyen Zeynep, Sinan ile çıktığı bu zorlu yolda kaybettiklerin teker teker kavuşur ancak bir fazlasıyla!

KEFARET OYUNCULARI VE KARAKTERLER

OYUNCU KARAKTER
NURGÜL YEŞİLÇAY ZEYNEP
SİNAN DEMİR MERT FIRAT
YURDAER OKUR AHMET ÇINARLI
ÖZGE ÖZACAR MELTEM SEREZ
EGE KÖKENLİ NİL ANIL
MİNE KILIÇ ARZU KENDİR
AYŞEGÜL CENGİZ MÜNEVVER DEMİR
HAKAN YUFKACIOĞLU ALP HASANOĞLU
YUSUF ATALA KADİR KINAR
BAHAR ECE YILMAZ CANSU

 


Kefaret 30. Bölüm Özeti


Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Kefaret 30. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 13 Haziran 2021, Pazar akşamı yayınlanacak. Kefaret yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Mahinur Ergun tarafından kaleme alınan, Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat, Yurdaer Okur gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Kefaret dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Kefaret Oyuncuları

Mert Fırat  kimdir?
Mert Fırat
Nurgül Yeşilçay kimdir?
Nurgül Yeşilçay
Yurdaer Okur kimdir?
Yurdaer Okur
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları