Kazara Aşk 6. Bölüm Fragmanı

Kazara Aşk 6. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Sadullah Celen
Yapım
2021 / Türkiye
Yayın Tarihi
05 Agustos Perşembe
Oyuncular
Sude Zülal Güler, Ümit Kantarcılar, Uğur Çavuşoğlu, Servet Pandur, Selin Işık, Sadi Celil Cengiz, Aycan Koptur, Burak Tamdoğan, Deniz Altan, Burakhan Yılmaz, Ali Haydar Çataltepe, Öykü Candanadam, Çağdaş Tekin, Nermin Aslan, Nalan Örgüt

Bu fragman 1.975 kez izlendi.

Kazara Aşk Konusu

Kazara Aşk; Kobila Film'in Star TV için hazırladığı yaz dizisidir. Yapımcılığını Ata Türkoğlu'nun üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda deneyimli isim Sadullah Celen yer almaktadır. Dizinin senaryosu ise Bekir Baran Sıktı ve Ranan Mamatlıoğlu tarafından kaleme alınmaktadır.

"Her aşk bir tesadüf değil midir?"

Evlilik hayalleri kuran güzeller güzeli Şimal (Sude Zülal) ve Civan'ın (Ümit Kantarcılar) yolları hiç ummadıkları bir anda kesişir. Zengin bir ailenin çocuğu olan Civan evlilik için tüm hazırlıkları yapmış yüzüğe kadar ayarlamıştır. Şimal ise üniversiteden mezun olduktan sonra sevdiğiyle mutlu bir yuva hayali kuracağını sanmaktadır. İkiside hayallerinde yanıldığını çok geçmeden fark ederler. İkilinin yolları bir çok çalışmasında kazara kesişir. Kaza sonrasında ikilinin arka arkaya sıraladıkları yalanlar olayları bambaşka bir boyuta taşır.

Kazara Aşk dizisinin başrollerini Ümit Kantarcılar ve Sude Zülal Güler paylaşırken, dizinin oyuncu kadrosunda ise; Uğur Çavuşoğlu, Servet Pandur, Selin Işık, Sadi Celil Cengiz, Aycan Koptur, Burak Tamdoğan, Deniz Altan, Burakhan Yılmaz, Ali Haydar Çataltepe, Öykü Candanadam, Çağdaş Tekin, Nermin Aslan, Nalan Örgüt ve Billur Pınar Yılmaz gibi başarılı isimler yer almaktadır.


Kazara Aşk 6. Bölüm Özeti


Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Kazara Aşk 6. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 05 Ağustos 2020, Çarşamba akşamı yayınlanacak. Kazara Aşk yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Bekir Baran Sıtkı, Rana Mamatlıoğlu tarafından kaleme alınan, Sude Zülal Güler, Ümit Kantarcılar ,Uğur Çavuşoğlu, Servet Pandur, Selin Işık, Sadi Celil Cengiz, Aycan Koptur, Burak Tamdoğan, Deniz Altan, Burakhan Yılmaz, Ali Haydar Çataltepe, Öykü Candanadam, Çağdaş Tekin, Nermin Aslan, Nalan Örgüt gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Kazara Aşk dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Kazara Aşk Oyuncuları

Nalan Örgüt
Nalan Örgüt
Burak Tamdoğan
Burak Tamdoğan
Sadi Celil Cengiz
Sadi Celil Cengiz
Uğur Çavuşoğlu
Uğur Çavuşoğlu
Servet Pandur
Servet Pandur
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları

Kazara Aşk 12. Bölüm Kazara Aşk12. Bölüm
 
116 kez izlendi.
Camdaki Kız 12. Bölüm Camdaki Kız12. Bölüm
 
303 kez izlendi.
Barbaroslar 2. Bölüm Barbaroslar2. Bölüm
 
205 kez izlendi.
Sadakatsiz 32. Bölüm Sadakatsiz32. Bölüm
 
608 kez izlendi.
Yasak Elma 112. Bölüm Yasak Elma112. Bölüm
 
347 kez izlendi.
Baht Oyunu 14. Bölüm Baht Oyunu14. Bölüm
 
1.070 kez izlendi.
Ada Masalı 14. Bölüm Ada Masalı14. Bölüm
 
1.129 kez izlendi.
İkimizin Sırrı 7. Bölüm İkimizin Sırrı7. Bölüm
 
1.882 kez izlendi.
Uzak Şehrin Masalı 2. Bölüm Uzak Şehrin Masalı2. Bölüm
 
3.213 kez izlendi.