Kazara Aşk 5. Bölüm Fragmanı

Kazara Aşk 5. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Sadullah Celen
Yapım
2021 / Türkiye
Yayın Tarihi
29 Temmuz Perşembe
Oyuncular
Sude Zülal Güler, Ümit Kantarcılar, Uğur Çavuşoğlu, Servet Pandur, Selin Işık, Sadi Celil Cengiz, Aycan Koptur, Burak Tamdoğan, Deniz Altan, Burakhan Yılmaz, Ali Haydar Çataltepe, Öykü Candanadam, Çağdaş Tekin, Nermin Aslan, Nalan Örgüt

Bu fragman 1.991 kez izlendi.

Kazara Aşk Konusu

Kazara Aşk; Kobila Film'in Star TV için hazırladığı yaz dizisidir. Yapımcılığını Ata Türkoğlu'nun üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda deneyimli isim Sadullah Celen yer almaktadır. Dizinin senaryosu ise Bekir Baran Sıktı ve Ranan Mamatlıoğlu tarafından kaleme alınmaktadır.

"Her aşk bir tesadüf değil midir?"

Evlilik hayalleri kuran güzeller güzeli Şimal (Sude Zülal) ve Civan'ın (Ümit Kantarcılar) yolları hiç ummadıkları bir anda kesişir. Zengin bir ailenin çocuğu olan Civan evlilik için tüm hazırlıkları yapmış yüzüğe kadar ayarlamıştır. Şimal ise üniversiteden mezun olduktan sonra sevdiğiyle mutlu bir yuva hayali kuracağını sanmaktadır. İkiside hayallerinde yanıldığını çok geçmeden fark ederler. İkilinin yolları bir çok çalışmasında kazara kesişir. Kaza sonrasında ikilinin arka arkaya sıraladıkları yalanlar olayları bambaşka bir boyuta taşır.

Kazara Aşk dizisinin başrollerini Ümit Kantarcılar ve Sude Zülal Güler paylaşırken, dizinin oyuncu kadrosunda ise; Uğur Çavuşoğlu, Servet Pandur, Selin Işık, Sadi Celil Cengiz, Aycan Koptur, Burak Tamdoğan, Deniz Altan, Burakhan Yılmaz, Ali Haydar Çataltepe, Öykü Candanadam, Çağdaş Tekin, Nermin Aslan, Nalan Örgüt ve Billur Pınar Yılmaz gibi başarılı isimler yer almaktadır.


Kazara Aşk 5. Bölüm Özeti


Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Kazara Aşk 5. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 29 Temmuz 2020, Çarşamba akşamı yayınlanacak. Kazara Aşk yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Bekir Baran Sıtkı, Rana Mamatlıoğlu tarafından kaleme alınan, Sude Zülal Güler, Ümit Kantarcılar ,Uğur Çavuşoğlu, Servet Pandur, Selin Işık, Sadi Celil Cengiz, Aycan Koptur, Burak Tamdoğan, Deniz Altan, Burakhan Yılmaz, Ali Haydar Çataltepe, Öykü Candanadam, Çağdaş Tekin, Nermin Aslan, Nalan Örgüt gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Kazara Aşk dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Kazara Aşk Oyuncuları

Nalan Örgüt
Nalan Örgüt
Burak Tamdoğan
Burak Tamdoğan
Sadi Celil Cengiz
Sadi Celil Cengiz
Uğur Çavuşoğlu
Uğur Çavuşoğlu
Servet Pandur
Servet Pandur
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları

İyilik 13. Bölüm İyilik 13. Bölüm
199 kez izlendi.
Teşkilat 50. Bölüm Teşkilat 50. Bölüm
311 kez izlendi.
Tozluyaka 15. Bölüm Tozluyaka 15. Bölüm
570 kez izlendi.
Yargı 38. Bölüm Yargı 38. Bölüm
835 kez izlendi.
Duy Beni 14. Bölüm Duy Beni 14. Bölüm
459 kez izlendi.
Kardeşlerim 62. Bölüm Kardeşlerim 62. Bölüm
1.049 kez izlendi.
Kasaba Doktoru 19. Bölüm Kasaba Doktoru 19. Bölüm
1.083 kez izlendi.