Kazara Aşk 4. Bölüm Fragmanı

Kazara Aşk 4. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Sadullah Celen
Yapım
2021 / Türkiye
Yayın Tarihi
15 Temmuz Perşembe
Oyuncular
Sude Zülal Güler, Ümit Kantarcılar, Uğur Çavuşoğlu, Servet Pandur, Selin Işık, Sadi Celil Cengiz, Aycan Koptur, Burak Tamdoğan, Deniz Altan, Burakhan Yılmaz, Ali Haydar Çataltepe, Öykü Candanadam, Çağdaş Tekin, Nermin Aslan, Nalan Örgüt

Bu fragman 3.092 kez izlendi.

Kazara Aşk Konusu

Kazara Aşk; Kobila Film'in Star TV için hazırladığı yaz dizisidir. Yapımcılığını Ata Türkoğlu'nun üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda deneyimli isim Sadullah Celen yer almaktadır. Dizinin senaryosu ise Bekir Baran Sıktı ve Ranan Mamatlıoğlu tarafından kaleme alınmaktadır.

"Her aşk bir tesadüf değil midir?"

Evlilik hayalleri kuran güzeller güzeli Şimal (Sude Zülal) ve Civan'ın (Ümit Kantarcılar) yolları hiç ummadıkları bir anda kesişir. Zengin bir ailenin çocuğu olan Civan evlilik için tüm hazırlıkları yapmış yüzüğe kadar ayarlamıştır. Şimal ise üniversiteden mezun olduktan sonra sevdiğiyle mutlu bir yuva hayali kuracağını sanmaktadır. İkiside hayallerinde yanıldığını çok geçmeden fark ederler. İkilinin yolları bir çok çalışmasında kazara kesişir. Kaza sonrasında ikilinin arka arkaya sıraladıkları yalanlar olayları bambaşka bir boyuta taşır.

Kazara Aşk dizisinin başrollerini Ümit Kantarcılar ve Sude Zülal Güler paylaşırken, dizinin oyuncu kadrosunda ise; Uğur Çavuşoğlu, Servet Pandur, Selin Işık, Sadi Celil Cengiz, Aycan Koptur, Burak Tamdoğan, Deniz Altan, Burakhan Yılmaz, Ali Haydar Çataltepe, Öykü Candanadam, Çağdaş Tekin, Nermin Aslan, Nalan Örgüt ve Billur Pınar Yılmaz gibi başarılı isimler yer almaktadır.


Kazara Aşk 4. Bölüm Özeti


Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Kazara Aşk 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 15 Temmuz 2020, Çarşamba akşamı yayınlanacak. Kazara Aşk yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Bekir Baran Sıtkı, Rana Mamatlıoğlu tarafından kaleme alınan, Sude Zülal Güler, Ümit Kantarcılar ,Uğur Çavuşoğlu, Servet Pandur, Selin Işık, Sadi Celil Cengiz, Aycan Koptur, Burak Tamdoğan, Deniz Altan, Burakhan Yılmaz, Ali Haydar Çataltepe, Öykü Candanadam, Çağdaş Tekin, Nermin Aslan, Nalan Örgüt gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Kazara Aşk dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Kazara Aşk Oyuncuları

Nalan Örgüt
Nalan Örgüt
Burak Tamdoğan
Burak Tamdoğan
Sadi Celil Cengiz
Sadi Celil Cengiz
Uğur Çavuşoğlu
Uğur Çavuşoğlu
Servet Pandur
Servet Pandur
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları

Ada Masalı 7. Bölüm Ada Masalı7. Bölüm
 
314 kez izlendi.
Baht Oyunu 7. Bölüm Baht Oyunu7. Bölüm
 
236 kez izlendi.
Baş Belası 7. Bölüm Baş Belası7. Bölüm
 
675 kez izlendi.
Kalp Yarası 5. Bölüm Kalp Yarası5. Bölüm
 
1.662 kez izlendi.
Dünya Hali 1. Bölüm Dünya Hali1. Bölüm
 
3.753 kez izlendi.
Kahraman Babam 7. Bölüm Kahraman Babam7. Bölüm
 
710 kez izlendi.
Kazara Aşk 5. Bölüm Kazara Aşk5. Bölüm
 
1.302 kez izlendi.
Cam Tavanlar 7. Bölüm Cam Tavanlar7. Bölüm
 
2.363 kez izlendi.
Baş Belası 6. Bölüm Baş Belası6. Bölüm
 
1.694 kez izlendi.