Kazara Aşk 12. Bölüm Fragmanı

Kazara Aşk 12. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Sadullah Celen
Yapım
2021 / Türkiye
Yayın Tarihi
23 Eylül Perşembe
Oyuncular
Sude Zülal Güler, Ümit Kantarcılar, Uğur Çavuşoğlu, Servet Pandur, Selin Işık, Sadi Celil Cengiz, Aycan Koptur, Burak Tamdoğan, Deniz Altan, Burakhan Yılmaz, Ali Haydar Çataltepe, Öykü Candanadam, Çağdaş Tekin, Nermin Aslan, Nalan Örgüt

Bu fragman 1.501 kez izlendi.

Kazara Aşk Konusu

Kazara Aşk; Kobila Film'in Star TV için hazırladığı yaz dizisidir. Yapımcılığını Ata Türkoğlu'nun üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda deneyimli isim Sadullah Celen yer almaktadır. Dizinin senaryosu ise Bekir Baran Sıktı ve Ranan Mamatlıoğlu tarafından kaleme alınmaktadır.

"Her aşk bir tesadüf değil midir?"

Evlilik hayalleri kuran güzeller güzeli Şimal (Sude Zülal) ve Civan'ın (Ümit Kantarcılar) yolları hiç ummadıkları bir anda kesişir. Zengin bir ailenin çocuğu olan Civan evlilik için tüm hazırlıkları yapmış yüzüğe kadar ayarlamıştır. Şimal ise üniversiteden mezun olduktan sonra sevdiğiyle mutlu bir yuva hayali kuracağını sanmaktadır. İkiside hayallerinde yanıldığını çok geçmeden fark ederler. İkilinin yolları bir çok çalışmasında kazara kesişir. Kaza sonrasında ikilinin arka arkaya sıraladıkları yalanlar olayları bambaşka bir boyuta taşır.

Kazara Aşk dizisinin başrollerini Ümit Kantarcılar ve Sude Zülal Güler paylaşırken, dizinin oyuncu kadrosunda ise; Uğur Çavuşoğlu, Servet Pandur, Selin Işık, Sadi Celil Cengiz, Aycan Koptur, Burak Tamdoğan, Deniz Altan, Burakhan Yılmaz, Ali Haydar Çataltepe, Öykü Candanadam, Çağdaş Tekin, Nermin Aslan, Nalan Örgüt ve Billur Pınar Yılmaz gibi başarılı isimler yer almaktadır.


Kazara Aşk 12. Bölüm Özeti


Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Kazara Aşk 12. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 23 Eylül 2021, Perşembe akşamı yayınlanacak. Kazara Aşk yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Bekir Baran Sıtkı, Rana Mamatlıoğlu tarafından kaleme alınan, Sude Zülal Güler, Ümit Kantarcılar ,Uğur Çavuşoğlu, Servet Pandur, Selin Işık, Sadi Celil Cengiz, Aycan Koptur, Burak Tamdoğan, Deniz Altan, Burakhan Yılmaz, Ali Haydar Çataltepe, Öykü Candanadam, Çağdaş Tekin, Nermin Aslan, Nalan Örgüt gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Kazara Aşk dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Kazara Aşk Oyuncuları

Nalan Örgüt
Nalan Örgüt
Burak Tamdoğan
Burak Tamdoğan
Sadi Celil Cengiz
Sadi Celil Cengiz
Uğur Çavuşoğlu
Uğur Çavuşoğlu
Servet Pandur
Servet Pandur
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları

Benim Hayatım 1. Bölüm Benim Hayatım1. Bölüm
 
1.081 kez izlendi.
Teşkilat 19. Bölüm Teşkilat19. Bölüm
 
1.637 kez izlendi.
Yargı 6. Bölüm Yargı6. Bölüm
 
2.668 kez izlendi.
Camdaki Kız 16. Bölüm Camdaki Kız16. Bölüm
 
1.647 kez izlendi.
Masumlar Apartmanı 43. Bölüm Masumlar Apartmanı43. Bölüm
 
1.278 kez izlendi.
Kardeşlerim 25. Bölüm Kardeşlerim25. Bölüm
 
1.717 kez izlendi.
Sadakatsiz 35. Bölüm Sadakatsiz35. Bölüm
 
1.568 kez izlendi.
Arka Sokaklar 600. Bölüm Arka Sokaklar600. Bölüm
 
426 kez izlendi.
Aşk Mantık İntikam 18. Bölüm Aşk Mantık İntikam18. Bölüm
 
1.921 kez izlendi.