Kayıp Fragmanı

Elif Usman'ın senaryosunu yazdığı, Zeynep Günay Tan'ın yönettiği Kayıp dizisi Kanal D'de yayınlandı. D Productions tarafından yapılan Kayıp dizisinin yaratıcısı dönemin Doğan TV Holding ve Kanal D CEO'su İrfan Şahin'dir. İlk bölümü 13 Eylül 2013 tarihinde ekranlarda gördüğümüz Kayıp dizisi 18 bölüm devam etti. 27 Ocak 2014 tarihinde yayınlanan final bölümüyle sona erdi.

Kayıp dizisinin başrollerini Mete Horozoğlu, İlker Kaleli, Aslı Enver, Dolunay Soysert ve Kaan Taşdemir üstlendi. Bu isimlere Kürşat Alnıaçık, Menderes Sabancılar, Ferit Kaya, Erhan Can Kartal, Yunus Emre Terzioğlu, Eşref Seyitoğlu, Yıldıray Şahinler, Berk Erçer, Zeynep Kankonde, Zeynep Altıner, Nalan Yavuz, Gizem Akman, Banu Fotocan ve Nilperi Şahinkaya eşlik etti.

Kayıp dizisi konusu

Leyla, Kemal ve çocukları Kerem ve Yasemin ile Özdemir ailesi her şey başlamadan önce zengin, mutlu ve örnek gösterebilecek sıradan bir ailedir. Ailenin annesi Leyla, Şarman Holding'in hisselerine sahiptir ve bu yüzden Özdemir ailesi geniş kitlelerce tanınmaktadır. Ancak güzel hayatları ansızın yerini korku dolu günlere bırakacaktır. Heyecan dolu dizi Leyla ve Mehmet'in biricik oğulları Kerem'in kaçırılmasıyla gerçek anlamda başlar. 

Böylece hikayeye Mehmet dahil olur. Mehmet, eski bir polistir. Kerem'in kaçırılmasından sonra çocuklarına bir şey olacağından çok korkan Kemal ve Leyla, olayı aydınlığa kavuşturması ve Kerem'i sağ salim evine geri döndürebilmesi için Mehmet'i tutarlar. Mehmet'in işi çok da kolay değildir. Bu hadise basit bir fidye için mi yoksa aileye düşmanlık besleyen düşmanlarca mı yapılmıştır.

Ailenin ebeveynlerinin aslında sıradan ve örnek olmaktan çok uzaktır. Gün yüzüne çıkmasını istemedikleri sırları vardır. Ve bu sırlar pek de güzel şeyler içermiyordur. Çocuklarını geri isteyen aile doğal olarak tüm kirli sırlarını ortaya dökmek zorunda kalacaktır. Bu vakanın ödenecek bir fidyeyle basit bir şekilde çözülemeyeceği çok geçmeden anlaşılır.

Aile panik ve korkuyu aynı anda yaşamaktadır. Leyla ve Kemal, çocuklarının başına bir şey gelmesinden ölümüne korkarlarken kirli sırlarının açığa çıkmasından da büyük endişe duymaktadırlar. Tüm bunların yanında Mehmet, gizem dolu bir olayın içine düşmüştür ve çıkması da imkansız hale gelmiştir. Tek çıkar yolu her şeyi aydınlığa kavuşturmaktır.

Kayıp Oyuncuları

Kayıp . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Zeynep Günay Tan
Yapım
2013 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
Kanal D

Kayıp Son Bölüm Fragmanı

Kayıp 18. Bölüm Kayıp18. Bölüm
5.403 kez izlendi.
Macera
Kayıp 17. Bölüm Kayıp17. Bölüm
4.310 kez izlendi.
Macera
Kayıp 16. Bölüm Kayıp16. Bölüm
4.639 kez izlendi.
Macera
Kayıp 15. Bölüm Kayıp15. Bölüm
5.267 kez izlendi.
Macera
Kayıp 14. Bölüm Kayıp14. Bölüm
4.613 kez izlendi.
Macera
Kayıp 13. Bölüm Kayıp13. Bölüm
4.200 kez izlendi.
Macera
Kayıp 12. Bölüm Kayıp12. Bölüm
4.263 kez izlendi.
Macera
Kayıp 11. Bölüm Kayıp11. Bölüm
5.515 kez izlendi.
Macera
Kayıp 10. Bölüm Kayıp10. Bölüm
5.480 kez izlendi.
Macera
1 2 »