Kavak Yelleri 161. Bölüm Fragmanı

1 Puan : çok Kötü 2 Puan : Kötü 3 Puan : Fena Değil 4 Puan : Güzel 5 Puan : Mükemmel 0 Puan fragmana 0 oy verildi
Kavak Yelleri 161. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Timur SAVCI
Yapım
2007 / Türkiye
Vizyon Tarihi
14 Mayıs Cumartesi
Oyuncular
Ege Aydan, Ayten Uncuoğlu, Altan Gördüm, Gülen Karaman, Nurcan Eren, Ferit Aktuğ, Didem İnselel, Münire Apaydın, Şebnem Doğruer, Tayfun Sav, Erol Aksoy, Faruk Karaçay, İbrahim Raci Öksüz

Bu fragman 136.776 kez izlendi.

Kavak Yelleri Konusu

Kavak yelleri 2007 yılında Timur Savcı tarafından yapılmıştır. Yönetmen koltuğunda Jale İncekol bulunurken senaryosunu da Nükhet Bıçakçı , Pınar Ordu , Gökhan Horzum , Ekin Atalar, Yılmaz Şahin , Yiğit Güralp tarafından ortak kaleme alınmıştır. toplam 5 sezon da 170 bölüm ile ekranlara veda edmiştir. 

Dizide, Pelin Karahan, Dağhan Külegeç, İbrahim Kendirci, Aslı Enver, Sarp Apak başrolleri paylaşırken, Ceren Moray, Cemil Büyükdöğerli, Nurcan Eren, Münire Apaydın, Ferit Aktuğ, Şebnem Doğruer, Tayfun Sav gibi oyunlarda rol almakta. 

KAVAK YELLERİ KONUSU

Dizi İzmir'in Seferihisar kasabasında lise son sınıfta olan bir grup arkadaşın eğlenceli, komik ve bir okadar da dramatik hayat öykülerini bizlerle buluşturuyor.Dizide Aslı, Deniz, Efe, Mine,  Güven, Su, Atakan ve Canan arasında geçer. Aslı ilkokuldan beri Deniz'e aşıktır. Efe ise Aslı'ya. Ancak hiç söylemezler. Gün gelir Aslı ve Deniz Sevgili olur. bu sırada Almanyadan anneannesinin yanında okumak için Seferihisar'a gelen Mine de Deniz'e aşıktır. Hepsinin birer ideali ve hedefi vardır. Okul bittiğinde olmak istedikleri insan için büyük mücadele verirler. 

KAVAK YELLERİ OYUNCU KADROSU

Aslı Zeybek ( Pelin Karahan)

Aslı, liseyi  bitirip Tıp okuyabilmek için canını dişine takan, alımlı güzel bir kızdır. Canan adında bir kız kardeşi vardır. Annesi Hafize kızları için herşeyi yapar. Hatta alkolik kocasıyla bile kızları için başetmektedir.  1. bölümden 170. bölüme kadar dizide varlığını sürdürmüştür.

Deniz Akça ( İbrahim Kendirci)

Deniz, annesi ve babasının tek çocuğudur. en azından bir süreliğine öyle olduğunu düşünür. Babası Aslı'nın ablasıyla annesini aldatıp birde kız kardeş peydah olana kadar. Deniz de Aslı gibi başarılı bir öğrencidir. Okuldan kalan sürede Anne ve babasının çalıştırdığı otelde onlara yardım eder. 1. bölümden 170. bölüme kadar dizide varlığını sürdürmüştür.

Efe Kaygısız ( Dağhan Külegeç)

Efe, Polis emeklisi bir babası ve ev hanımı bir annesi vardır. Aslı'nın en yakın arkadaşıdır. Abisi Polistir ve öğretmeni ile evlenmek üzeredir.  İleriki sezonlarda Aslı ile birlikte sevgili olacaktır. 1. bölümden 84.bölüme kadar kalmış bir süre diziye ara vermiş 125.bölümde yeniden gelerek 153. bölüme kadar devam etmiştir. 

Mine Ergun (Aslı Enver)

Mine, anne ve babası ayrı dağılmış bir ailenin çocuğudur. Annesi ile birlikte Almanya da yaşamaktadır. Annesi ile araları çok iyi olmadığından Seferihisar'a anneannesi ve dedesinin yanına okumaya gelir. oldukça güzel bir kızdır. Deniz'in sevgili olacaktır. 1. bölümden 170. bölüme kadar dizide varlığını sürdürmüştür.

Güven Karakuş (Sarp Apak) 

Güven; diziye 85. bölümde girmiştir. Final bölümüne kadar dizide rolüne devam etmiştir. Aslının yakın arkadaşı, bir süre de sevgilisi olmuştur.  

Su (Ceren Moray)

Su; Aslı ve Mine'nin üniversiteye başladıktan sonra yani İstanbul'a geldikten sonra hem okul hem ev arkadaşıdır. Atakan ile ailelerinden gizlice evlenmiştir.

Atakan (Cemil Büyükdöğerli)

Atakan; Su'nun eşidir.  Üniversitede okumaktadır.  Asıl ilgi duyduğu şey mutfaktır. değişik yerlerde aşçılık yapar. Boyoz satar. Daha sonra da kendi mutfağını açarak Efe ile ortak olurlar.


Kavak Yelleri 161. Bölüm Özeti


Kavak Yelleri yeni bölümü ile 14 Mayıs Perşembe 2009 tarihinde Kanal D ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan Kavak Yelleri 161 bölümü, yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.
Kavak Yelleri Görüntüler
resim 1 resim 2 resim 3 resim 4 resim 5 resim 6 resim 7 resim 8

Kavak Yelleri Oyuncuları

Didem İnselel
Didem İnselel
Altan Gördüm
Altan Gördüm
Ayten Uncuoğlu
Ayten Uncuoğlu
Ege Aydan
Ege Aydan
Gülen Karaman
Gülen Karaman
Nurcan Eren
Nurcan Eren
Ferit Aktuğ
Ferit Aktuğ
Tayfun Sav
Tayfun Sav
 

Son Ekelenen Dizi Fragmanları

Sen Anlat Karadeniz 35. Bölüm Fragmanı izle Sen Anlat Karadeniz35. Bölüm puan 4
1.153 kez izlendi.
Diriliş Ertuğrul 128. Bölüm Fragmanı izle Diriliş Ertuğrul128. Bölüm puan 5
2.857 kez izlendi.
Kadın 2017 44. Bölüm Fragmanı izle Kadın 201744. Bölüm puan 5
3.399 kez izlendi.
İkizler Memo Can 8. Bölüm Fragmanı izle İkizler Memo Can8. Bölüm puan 5
678 kez izlendi.
Söz 64. Bölüm Fragmanı izle Söz64. Bölüm puan 4.25
1.474 kez izlendi.
İstanbullu Gelin 66. Bölüm Fragmanı izle İstanbullu Gelin66. Bölüm puan 5
4.372 kez izlendi.
Egenin Hamsisi 21. Bölüm Fragmanı izle Egenin Hamsisi21. Bölüm puan 4
1.422 kez izlendi.
Çukur 47. Bölüm Fragmanı izle Çukur47. Bölüm puan 4.5
9.919 kez izlendi.
Gülperi 14. Bölüm Fragmanı izle Gülperi14. Bölüm puan 5
3.486 kez izlendi.