Kavak Yelleri 161. Bölüm Fragmanı

1 Puan : çok Kötü 2 Puan : Kötü 3 Puan : Fena Değil 4 Puan : Güzel 5 Puan : Mükemmel 3 Puan fragmana 0 oy verildi
Kavak Yelleri 161. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Timur SAVCI
Yapım
2007 / Türkiye
Vizyon Tarihi
21 Haziran Salı
Oyuncular
Ege Aydan, Ayten Uncuoğlu, Altan Gördüm, Gülen Karaman, Nurcan Eren, Ferit Aktuğ, Didem İnselel, Münire Apaydın, Şebnem Doğruer, Tayfun Sav, Erol Aksoy, Faruk Karaçay, İbrahim Raci Öksüz

Bu fragman 21.644 kez izlendi.

Kavak Yelleri Konusu

Kavak yelleri 2007 yılında Timur Savcı tarafından yapılmıştır. Yönetmen koltuğunda Jale İncekol bulunurken senaryosunu da Nükhet Bıçakçı , Pınar Ordu , Gökhan Horzum , Ekin Atalar, Yılmaz Şahin , Yiğit Güralp tarafından ortak kaleme alınmıştır. toplam 5 sezon da 170 bölüm ile ekranlara veda edmiştir. 

Dizide, Pelin Karahan, Dağhan Külegeç, İbrahim Kendirci, Aslı Enver, Sarp Apak başrolleri paylaşırken, Ceren Moray, Cemil Büyükdöğerli, Nurcan Eren, Münire Apaydın, Ferit Aktuğ, Şebnem Doğruer, Tayfun Sav gibi oyunlarda rol almakta. 

KAVAK YELLERİ KONUSU

Dizi İzmir'in Seferihisar kasabasında lise son sınıfta olan bir grup arkadaşın eğlenceli, komik ve bir okadar da dramatik hayat öykülerini bizlerle buluşturuyor.Dizide Aslı, Deniz, Efe, Mine,  Güven, Su, Atakan ve Canan arasında geçer. Aslı ilkokuldan beri Deniz'e aşıktır. Efe ise Aslı'ya. Ancak hiç söylemezler. Gün gelir Aslı ve Deniz Sevgili olur. bu sırada Almanyadan anneannesinin yanında okumak için Seferihisar'a gelen Mine de Deniz'e aşıktır. Hepsinin birer ideali ve hedefi vardır. Okul bittiğinde olmak istedikleri insan için büyük mücadele verirler. 

KAVAK YELLERİ OYUNCU KADROSU

Aslı Zeybek ( Pelin Karahan)

Aslı, liseyi  bitirip Tıp okuyabilmek için canını dişine takan, alımlı güzel bir kızdır. Canan adında bir kız kardeşi vardır. Annesi Hafize kızları için herşeyi yapar. Hatta alkolik kocasıyla bile kızları için başetmektedir.  1. bölümden 170. bölüme kadar dizide varlığını sürdürmüştür.

Deniz Akça ( İbrahim Kendirci)

Deniz, annesi ve babasının tek çocuğudur. en azından bir süreliğine öyle olduğunu düşünür. Babası Aslı'nın ablasıyla annesini aldatıp birde kız kardeş peydah olana kadar. Deniz de Aslı gibi başarılı bir öğrencidir. Okuldan kalan sürede Anne ve babasının çalıştırdığı otelde onlara yardım eder. 1. bölümden 170. bölüme kadar dizide varlığını sürdürmüştür.

Efe Kaygısız ( Dağhan Külegeç)

Efe, Polis emeklisi bir babası ve ev hanımı bir annesi vardır. Aslı'nın en yakın arkadaşıdır. Abisi Polistir ve öğretmeni ile evlenmek üzeredir.  İleriki sezonlarda Aslı ile birlikte sevgili olacaktır. 1. bölümden 84.bölüme kadar kalmış bir süre diziye ara vermiş 125.bölümde yeniden gelerek 153. bölüme kadar devam etmiştir. 

Mine Ergun (Aslı Enver)

Mine, anne ve babası ayrı dağılmış bir ailenin çocuğudur. Annesi ile birlikte Almanya da yaşamaktadır. Annesi ile araları çok iyi olmadığından Seferihisar'a anneannesi ve dedesinin yanına okumaya gelir. oldukça güzel bir kızdır. Deniz'in sevgili olacaktır. 1. bölümden 170. bölüme kadar dizide varlığını sürdürmüştür.

Güven Karakuş (Sarp Apak) 

Güven; diziye 85. bölümde girmiştir. Final bölümüne kadar dizide rolüne devam etmiştir. Aslının yakın arkadaşı, bir süre de sevgilisi olmuştur.  

Su (Ceren Moray)

Su; Aslı ve Mine'nin üniversiteye başladıktan sonra yani İstanbul'a geldikten sonra hem okul hem ev arkadaşıdır. Atakan ile ailelerinden gizlice evlenmiştir.

Atakan (Cemil Büyükdöğerli)

Atakan; Su'nun eşidir.  Üniversitede okumaktadır.  Asıl ilgi duyduğu şey mutfaktır. değişik yerlerde aşçılık yapar. Boyoz satar. Daha sonra da kendi mutfağını açarak Efe ile ortak olurlar.


Kavak Yelleri 161. Bölüm Özeti


Kavak Yelleri, yeni bölümü ile 21 Haziran Salı 2011 tarihinde Kanal D ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.
Kavak Yelleri Görüntüler
resim 1 resim 2 resim 3 resim 4 resim 5 resim 6 resim 7 resim 8

Kavak Yelleri Oyuncuları

Didem İnselel
Didem İnselel
Altan Gördüm
Altan Gördüm
Ayten Uncuoğlu
Ayten Uncuoğlu
Ege Aydan
Ege Aydan
Gülen Karaman
Gülen Karaman
Nurcan Eren
Nurcan Eren
Ferit Aktuğ
Ferit Aktuğ
Tayfun Sav
Tayfun Sav
 

Son Ekelenen Dizi Fragmanları

Kimse Bilmez 11. Bölüm Kimse Bilmez11. Bölüm puan 4.98
24.107 kez izlendi.
Canevim 12. Bölüm Canevim12. Bölüm puan 4.88
22.231 kez izlendi.
Aşk Ağlatır 1. Bölüm Aşk Ağlatır1. Bölüm puan 3
1.808 kez izlendi.
Kalk Gidelim 75. Bölüm Kalk Gidelim75. Bölüm puan 5
3.324 kez izlendi.
Elimi Bırakma 44. Bölüm Elimi Bırakma44. Bölüm puan 5
8.467 kez izlendi.
Benim Adım Melek 1. Bölüm Benim Adım Melek1. Bölüm puan 3
5.094 kez izlendi.
Her Yerde Sen 10. Bölüm Her Yerde Sen10. Bölüm puan 4.67
17.837 kez izlendi.
Mucize Doktor  1. Bölüm Mucize Doktor 1. Bölüm puan 3
579 kez izlendi.
Afili Aşk 10. Bölüm Afili Aşk10. Bölüm puan 4.61
24.802 kez izlendi.
Kimse Bilmez 10. Bölüm Kimse Bilmez10. Bölüm puan 4.98
23.651 kez izlendi.