Kasaba Doktoru 18. Bölüm Fragmanı

Kasaba Doktoru 18. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Arda Sarıgün
Yapım
2022 / Türkiye
Yayın Tarihi
30 Eylül Cuma
Oyuncular
Ozan Akbaba, Hazal Subaşı, Deniz Can Aktaş

Bu fragman 1.680 kez izlendi.

Kasaba Doktoru Konusu

Kasaba Doktoru, ARC Yapım tarafından hazırlanan televizyon dizisidir. TRT 1'de yayınlanan dizinin başrollerini Ozan Akbaba, Hazal Subaşı ve Deniz Can Aktaş üstlenmiştir. Yönetmenliğini Arda Sarıgün'ün üstlendiği dizinin senaryosu İlker Aslan ve Barış Erdoğan tarafından kaleme alınmaktadır.

KASABA DOKTORU KONUSU

Kasaba Doktoru'nda, prensipleri ve başarısıyla nam salmış cerrah Ali'nin (Ozan Akbaba), şehre uzak bir kasabada görev yaptığı hastanede yollarının kesiştiği genç doktorlar Ömer (Deniz Can Aktaş) ve Leyla (Hazal Subaşı) ile birlikte hayat kurtarmak için verdikleri mücadele konu alınıyor.

KASABA DOKTORU OYUNCULARI VE KARAKTERLERİ

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde hayat verdiği karakterle milyonların beğenisini kazanan Ozan Akbaba, Hazal Subaşı ve Deniz Can Aktaş'ın başrollerini paylaştığı dizide Sinan Albayrak, Barış Yıldız, Özgün Karaman, Sinan Demirer, Tarık Uğur Özenbaş, Barış Yalçın, Özgür Cem Tuğluk, Alptekin Ertürk, Sultan Ulutaş, Fatih Yücebağ ve Vildan Atasever gibi başarılı oyuncular da yer alıyor.

Ozan Akbaba (Doktor Ali)

Hazal Subaşı (Doktor Leyla)

Deniz Can Aktaş (Doktor Ömer)

Vildan Atasever (Mine)

Sinan Albayrak (Yalçın)

Özgün Karaman (Bora)

Barış Yıldız (Turgut)

Sinan Demirer (İhsan)

KASABA DOKTORU UYARLAMA MI?

Kasaba Doktoru, Güney Kore yapımı 'Dr. Romantic' dizisinden uyarlanmaktadır. Orjinal hikayeye ne kadar sadık kalınacağı bilinmiyor ancak Kasaba Doktoru fragmanında da orjinal hikayeye benzer detaylara yer verilmiştir.


Kasaba Doktoru 18. Bölüm Özeti


TRT 1 ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Kasaba Doktoru 18. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 30 Eylül 2022, Cuma akşamı yayınlanacak. Kasaba Doktoru yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu İlker Aslan, Barış Erdoğan tarafından kaleme alınan, Ozan Akbaba, Hazal Subaşı,Deniz Can Aktaş gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Kasaba Doktoru dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Kasaba Doktoru Oyuncuları

Ozan Akbaba
Ozan Akbaba