Kardeşlerim 8. Bölüm Fragmanı

Kardeşlerim 8. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Serkan Birinci
Yapım
2021 / Türkiye
Yayın Tarihi
10 Nisan Cumartesi
Oyuncular
Celil Nalçakan, Ahu Yağtu, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Halit Özgür Sarı, Su Burcu Yazgı Coşkun, Yiğit Koçak, Simge Selçuk, Damla Su İkizoğlu, Onur Seyit Yaran, Cihan Şimşek, Kaan Sevi, Melis Minkari

Bu fragman 2.422 kez izlendi.

Kardeşlerim Konusu

Kadir, Ömer, Asiye ve Emel... Bu dört kardeş talihsiz bir kaza sonrasında hem annelerini hem babalarını kaybeder ve hayatta bir başlarına kalırlar. Tutunacak dalı kalmayan dört kardeşin en büyüğü olan Kadir ailenin yükünü omuzlarına alır ve kardeşlerinin geleceği için onlara hem annelik hemde babalık yapmaya çalışır. Dört kardeşin hayatı alt üst olurken tutunacak bir dalları kalmamış hayat şartları iyice zorlaşmaya başlamıştır. Ta ki anne ve babalarının ölümlerinden sorunlu olan Akif Atakul'un sahip olduğu okulun kapıları kendilerine açılana kadar.

Kadir ailesini ayakta tutabilmek için var gücüyle hayat mücadelesi verirken yavaş yavaş ortaya çıkan gerçekler herkesi bambaşka birine dönüştürecektir. 

NGM Media tarafından Atv ekranı için hazırlanan Kardeşlerim dizisinin yapımcılığını Nazlı Heptürk üstleniyor. Senaryosu Gül Abus Semerci tarafından kaleme alınan dizinin yönetmen koltuğunda Serkan Birinci yer alıyor.

Dizide Celil Nalçakan (Akif), Halit Özgür Sarı (Kadir), Ahu Yağtu (Suzan), Cüneyt Mete (Orhan), Fadik Sevin Atasoy (Şengül), Su Burcu Yazgı Coşkun (Asiye), Yiğit Koçak (Ömer), Aylin Akpınar (Emel) karakterine hayat veriyor.

 


Kardeşlerim 8. Bölüm Özeti


atv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Kardeşlerim 8. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 10 Nisan 2021, Cumartesi akşamı yayınlanacak. Kardeşlerim yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Gül Abus Semerci tarafından kaleme alınan, Celil Nalçakan, Ahu Yağtu, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Halit Özgür Sarı, Su Burcu Yazgı Coşkun, Yiğit Koçak, Simge Selçuk, Damla Su İkizoğlu, Onur Seyit Yaran, Cihan Şimşek, Kaan Sevi, Melis Minkari gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Kardeşlerim dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Kardeşlerim Oyuncuları

Cüneyt Mete
Cüneyt Mete
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları

Akrep 19. Bölüm Akrep19. Bölüm
 
261 kez izlendi.
Sefirin Kızı 49. Bölüm Sefirin Kızı49. Bölüm
 
491 kez izlendi.
Hercai 68. Bölüm Hercai68. Bölüm
 
340 kez izlendi.
Menajerimi Ara 34. Bölüm Menajerimi Ara34. Bölüm
 
242 kez izlendi.
Camdaki Kız 3. Bölüm Camdaki Kız3. Bölüm
 
428 kez izlendi.
Kuruluş Osman 55. Bölüm Kuruluş Osman55. Bölüm
 
1.339 kez izlendi.
Masumiyet 9. Bölüm Masumiyet9. Bölüm
 
1.452 kez izlendi.
Benim Adım Melek 62. Bölüm Benim Adım Melek62. Bölüm
 
1.281 kez izlendi.
Maraşlı 14. Bölüm Maraşlı14. Bölüm
 
889 kez izlendi.