Kardeşlerim 24. Bölüm Fragmanı

Kardeşlerim 24. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Serkan Birinci
Yapım
2021 / Türkiye
Yayın Tarihi
16 Ekim Cumartesi
Oyuncular
Celil Nalçakan, Ahu Yağtu, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Halit Özgür Sarı, Su Burcu Yazgı Coşkun, Yiğit Koçak, Simge Selçuk, Damla Su İkizoğlu, Onur Seyit Yaran, Cihan Şimşek, Kaan Sevi, Melis Minkari

Bu fragman 1.854 kez izlendi.

Kardeşlerim Konusu

Kadir, Ömer, Asiye ve Emel... Bu dört kardeş talihsiz bir kaza sonrasında hem annelerini hem babalarını kaybeder ve hayatta bir başlarına kalırlar. Tutunacak dalı kalmayan dört kardeşin en büyüğü olan Kadir ailenin yükünü omuzlarına alır ve kardeşlerinin geleceği için onlara hem annelik hemde babalık yapmaya çalışır. Dört kardeşin hayatı alt üst olurken tutunacak bir dalları kalmamış hayat şartları iyice zorlaşmaya başlamıştır. Ta ki anne ve babalarının ölümlerinden sorunlu olan Akif Atakul'un sahip olduğu okulun kapıları kendilerine açılana kadar.

Kadir ailesini ayakta tutabilmek için var gücüyle hayat mücadelesi verirken yavaş yavaş ortaya çıkan gerçekler herkesi bambaşka birine dönüştürecektir. 

NGM Media tarafından Atv ekranı için hazırlanan Kardeşlerim dizisinin yapımcılığını Nazlı Heptürk üstleniyor. Senaryosu Gül Abus Semerci tarafından kaleme alınan dizinin yönetmen koltuğunda Serkan Birinci yer alıyor.

Dizide Celil Nalçakan (Akif), Halit Özgür Sarı (Kadir), Ahu Yağtu (Suzan), Cüneyt Mete (Orhan), Fadik Sevin Atasoy (Şengül), Su Burcu Yazgı Coşkun (Asiye), Yiğit Koçak (Ömer), Aylin Akpınar (Emel) karakterine hayat veriyor.

 


Kardeşlerim 24. Bölüm Özeti


atv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Kardeşlerim 24. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 16 Ekim 2021, Cumartesi akşamı yayınlanacak. Kardeşlerim yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Gül Abus Semerci tarafından kaleme alınan, Celil Nalçakan, Ahu Yağtu, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Halit Özgür Sarı, Su Burcu Yazgı Coşkun, Yiğit Koçak, Simge Selçuk, Damla Su İkizoğlu, Onur Seyit Yaran, Cihan Şimşek, Kaan Sevi, Melis Minkari gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Kardeşlerim dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Kardeşlerim Oyuncuları

Cüneyt Mete
Cüneyt Mete
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları

Teşkilat 19. Bölüm Teşkilat19. Bölüm
 
1.078 kez izlendi.
Yargı 6. Bölüm Yargı6. Bölüm
 
1.714 kez izlendi.
Camdaki Kız 16. Bölüm Camdaki Kız16. Bölüm
 
1.103 kez izlendi.
Masumlar Apartmanı 43. Bölüm Masumlar Apartmanı43. Bölüm
 
1.040 kez izlendi.
Kardeşlerim 25. Bölüm Kardeşlerim25. Bölüm
 
1.390 kez izlendi.
Sadakatsiz 35. Bölüm Sadakatsiz35. Bölüm
 
1.272 kez izlendi.
Arka Sokaklar 600. Bölüm Arka Sokaklar600. Bölüm
 
367 kez izlendi.
Aşk Mantık İntikam 18. Bölüm Aşk Mantık İntikam18. Bölüm
 
1.707 kez izlendi.
Yalancı 6. Bölüm Yalancı6. Bölüm
 
1.109 kez izlendi.