Kardeşlerim 20. Bölüm Fragmanı

Kardeşlerim 20. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Serkan Birinci
Yapım
2021 / Türkiye
Yayın Tarihi
18 Eylül Cumartesi
Oyuncular
Celil Nalçakan, Ahu Yağtu, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Halit Özgür Sarı, Su Burcu Yazgı Coşkun, Yiğit Koçak, Simge Selçuk, Damla Su İkizoğlu, Onur Seyit Yaran, Cihan Şimşek, Kaan Sevi, Melis Minkari

Bu fragman 2.240 kez izlendi.

Kardeşlerim Konusu

Kadir, Ömer, Asiye ve Emel... Bu dört kardeş talihsiz bir kaza sonrasında hem annelerini hem babalarını kaybeder ve hayatta bir başlarına kalırlar. Tutunacak dalı kalmayan dört kardeşin en büyüğü olan Kadir ailenin yükünü omuzlarına alır ve kardeşlerinin geleceği için onlara hem annelik hemde babalık yapmaya çalışır. Dört kardeşin hayatı alt üst olurken tutunacak bir dalları kalmamış hayat şartları iyice zorlaşmaya başlamıştır. Ta ki anne ve babalarının ölümlerinden sorunlu olan Akif Atakul'un sahip olduğu okulun kapıları kendilerine açılana kadar.

Kadir ailesini ayakta tutabilmek için var gücüyle hayat mücadelesi verirken yavaş yavaş ortaya çıkan gerçekler herkesi bambaşka birine dönüştürecektir. 

NGM Media tarafından Atv ekranı için hazırlanan Kardeşlerim dizisinin yapımcılığını Nazlı Heptürk üstleniyor. Senaryosu Gül Abus Semerci tarafından kaleme alınan dizinin yönetmen koltuğunda Serkan Birinci yer alıyor.

Dizide Celil Nalçakan (Akif), Halit Özgür Sarı (Kadir), Ahu Yağtu (Suzan), Cüneyt Mete (Orhan), Fadik Sevin Atasoy (Şengül), Su Burcu Yazgı Coşkun (Asiye), Yiğit Koçak (Ömer), Aylin Akpınar (Emel) karakterine hayat veriyor.

 


Kardeşlerim 20. Bölüm Özeti


atv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Kardeşlerim 20. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 18 Eylül 2021, Cumartesi akşamı yayınlanacak. Kardeşlerim yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Gül Abus Semerci tarafından kaleme alınan, Celil Nalçakan, Ahu Yağtu, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Halit Özgür Sarı, Su Burcu Yazgı Coşkun, Yiğit Koçak, Simge Selçuk, Damla Su İkizoğlu, Onur Seyit Yaran, Cihan Şimşek, Kaan Sevi, Melis Minkari gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Kardeşlerim dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Kardeşlerim Oyuncuları

Cüneyt Mete
Cüneyt Mete
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları

Kazara Aşk 12. Bölüm Kazara Aşk12. Bölüm
 
115 kez izlendi.
Camdaki Kız 12. Bölüm Camdaki Kız12. Bölüm
 
294 kez izlendi.
Barbaroslar 2. Bölüm Barbaroslar2. Bölüm
 
200 kez izlendi.
Sadakatsiz 32. Bölüm Sadakatsiz32. Bölüm
 
604 kez izlendi.
Yasak Elma 112. Bölüm Yasak Elma112. Bölüm
 
346 kez izlendi.
Baht Oyunu 14. Bölüm Baht Oyunu14. Bölüm
 
1.068 kez izlendi.
Ada Masalı 14. Bölüm Ada Masalı14. Bölüm
 
1.128 kez izlendi.
İkimizin Sırrı 7. Bölüm İkimizin Sırrı7. Bölüm
 
1.881 kez izlendi.
Uzak Şehrin Masalı 2. Bölüm Uzak Şehrin Masalı2. Bölüm
 
3.212 kez izlendi.