Kardeşlerim 17. Bölüm Fragmanı

Kardeşlerim 17. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Serkan Birinci
Yapım
2021 / Türkiye
Yayın Tarihi
12 Haziran Cumartesi
Oyuncular
Celil Nalçakan, Ahu Yağtu, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Halit Özgür Sarı, Su Burcu Yazgı Coşkun, Yiğit Koçak, Simge Selçuk, Damla Su İkizoğlu, Onur Seyit Yaran, Cihan Şimşek, Kaan Sevi, Melis Minkari

Bu fragman 3.530 kez izlendi.

Kardeşlerim Konusu

Kadir, Ömer, Asiye ve Emel... Bu dört kardeş talihsiz bir kaza sonrasında hem annelerini hem babalarını kaybeder ve hayatta bir başlarına kalırlar. Tutunacak dalı kalmayan dört kardeşin en büyüğü olan Kadir ailenin yükünü omuzlarına alır ve kardeşlerinin geleceği için onlara hem annelik hemde babalık yapmaya çalışır. Dört kardeşin hayatı alt üst olurken tutunacak bir dalları kalmamış hayat şartları iyice zorlaşmaya başlamıştır. Ta ki anne ve babalarının ölümlerinden sorunlu olan Akif Atakul'un sahip olduğu okulun kapıları kendilerine açılana kadar.

Kadir ailesini ayakta tutabilmek için var gücüyle hayat mücadelesi verirken yavaş yavaş ortaya çıkan gerçekler herkesi bambaşka birine dönüştürecektir. 

NGM Media tarafından Atv ekranı için hazırlanan Kardeşlerim dizisinin yapımcılığını Nazlı Heptürk üstleniyor. Senaryosu Gül Abus Semerci tarafından kaleme alınan dizinin yönetmen koltuğunda Serkan Birinci yer alıyor.

Dizide Celil Nalçakan (Akif), Halit Özgür Sarı (Kadir), Ahu Yağtu (Suzan), Cüneyt Mete (Orhan), Fadik Sevin Atasoy (Şengül), Su Burcu Yazgı Coşkun (Asiye), Yiğit Koçak (Ömer), Aylin Akpınar (Emel) karakterine hayat veriyor.

 


Kardeşlerim 17. Bölüm Özeti


atv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Kardeşlerim 17. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 12 Haziran 2021, Cumartesi akşamı yayınlanacak. Kardeşlerim yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Gül Abus Semerci tarafından kaleme alınan, Celil Nalçakan, Ahu Yağtu, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Halit Özgür Sarı, Su Burcu Yazgı Coşkun, Yiğit Koçak, Simge Selçuk, Damla Su İkizoğlu, Onur Seyit Yaran, Cihan Şimşek, Kaan Sevi, Melis Minkari gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Kardeşlerim dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Kardeşlerim Oyuncuları

Cüneyt Mete
Cüneyt Mete
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları

Uzak Şehrin Masalı 3. Bölüm Uzak Şehrin Masalı3. Bölüm
 
764 kez izlendi.
İçimizden Biri 3. Bölüm İçimizden Biri3. Bölüm
 
363 kez izlendi.
İkimizin Sırrı 8. Bölüm İkimizin Sırrı8. Bölüm
 
689 kez izlendi.
Yargı 2. Bölüm Yargı2. Bölüm
 
537 kez izlendi.
Kardeşlerim 21. Bölüm Kardeşlerim21. Bölüm
 
2.047 kez izlendi.
Son Yaz 23. Bölüm Son Yaz23. Bölüm
 
1.230 kez izlendi.
Masumlar Apartmanı 39. Bölüm Masumlar Apartmanı39. Bölüm
 
1.109 kez izlendi.
Arka Sokaklar 596. Bölüm Arka Sokaklar596. Bölüm
 
698 kez izlendi.
Kırmızı Oda 44. Bölüm Kırmızı Oda44. Bölüm
 
1.377 kez izlendi.