Kardeşim Benim Fragmanı

Kardeşim Benim Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Mert Baykal
Yapım
2015 / Türkiye
Vizyon Tarihi
2016-01-15
Oyuncular
Burak Özçivit, Murat Boz, Aslı Enver, Ferdi Sancar, Burak Satıbol, Gözde Mutluer, Nazan Kesal, Ahmet Gülhan

Bu fragman 9.804 kez izlendi.

Kardeşim Benim Film Konusu

Kardeşim Benim, 15 Ocak 2016 tarihinde vizyona giren komedi ve dram türündeki yerli sinema filmidir. Başrollerinde Burak Özçivit, Murat Boz ve Aslı Enver yer almıştır. Senaryosunu Zafer Külük'ün kaleme aldığı Kardeşim Benim, Mert Baykal yönetmenliğinde çekilmiştir. Yapımcılığı BRK´S Production ve TAFF üstlenmiştir. Kardeşim Benim, 2 milyon 70 bin 949 biletli seyirci tarafından izlenmiş olup 23.1 milyon TL gişe hasılatı elde etmiştir.

Kardeşim Benim'de Burak Özçivit, Murat Boz, Aslı Enver, Ferdi Sancar, Burak Satıbol, Gözde Mutluer, Nazan Kesal ve Ahmet Gülhan rol almıştır.

Kardeşim Benim Özet: Hakan ve Ozan aralarında küslük bulunan iki kardeştir. Bu küslüğün başlaması çocukluklarına kadar gitmektedir. Annelerini kaybetmelerinin ardından ağabey Hakan, sorumluluk almak zorunda kalır. Bu süre zarfında kendi çocukluğundan feragat etmiştir. Ozan ise dolu dolu bir çocukluk yaşamıştır. Bu durum büyüyerek iki kardeşin arasını açmıştır. Babaları müzisyendir ve onları hep müziğin içinde tutmuştur. Büyüdüklerinde ikisi de başarılı birer müzisyen olurlar. Öyle ki kardeşleri Türkiye'de tanımayan yoktur. Alternatif müzik yapan Hakan daha içine kapanık olandır. Ozan, ağabeyinin tam tersidir. Konuşkan ve renkli bir kişiliktir. Onları yıllar sonra bir araya getiren şey babalarının ölümü olmuştur. Babaları, oğullarını barıştırması ümidiyle arkasında bir vasiyet bırakmıştır. Kardeşlerin vasiyeti yerine getirmekten başka çareleri yoktur. Vasiyetin hemen ardından iki küskün kardeş kendilerini bir maceranın içinde bulur.

Kardeşim Benim Filminin Oyuncuları

Burak Özçivit kimdir?
Burak Özçivit
Burak Satıbol kimdir?
Burak Satıbol
Aslı Enver kimdir?
Aslı Enver
Nazan Kesal  kimdir?
Nazan Kesal
Gözde Mutluer kimdir?
Gözde Mutluer
Murat Boz kimdir?
Murat Boz
 

Vizyondaki Film Fragmanları