Kardeşim Benim Fragmanı

Kardeşim Benim Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Mert Baykal
Yapım
2015 / Türkiye
Vizyon Tarihi
2016-01-15
Oyuncular
Burak Özçivit, Murat Boz, Aslı Enver, Ferdi Sancar, Burak Satıbol, Gözde Mutluer, Nazan Kesal, Ahmet Gülhan

Bu fragman 9.503 kez izlendi.

Kardeşim Benim Film Konusu

Kardeşim Benim, 15 Ocak 2016 tarihinde vizyona giren komedi ve dram türündeki yerli sinema filmidir. Başrollerinde Burak Özçivit, Murat Boz ve Aslı Enver yer almıştır. Senaryosunu Zafer Külük'ün kaleme aldığı Kardeşim Benim, Mert Baykal yönetmenliğinde çekilmiştir. Yapımcılığı BRK´S Production ve TAFF üstlenmiştir. Kardeşim Benim, 2 milyon 70 bin 949 biletli seyirci tarafından izlenmiş olup 23.1 milyon TL gişe hasılatı elde etmiştir.

Kardeşim Benim'de Burak Özçivit, Murat Boz, Aslı Enver, Ferdi Sancar, Burak Satıbol, Gözde Mutluer, Nazan Kesal ve Ahmet Gülhan rol almıştır.

Kardeşim Benim Özet: Hakan ve Ozan aralarında küslük bulunan iki kardeştir. Bu küslüğün başlaması çocukluklarına kadar gitmektedir. Annelerini kaybetmelerinin ardından ağabey Hakan, sorumluluk almak zorunda kalır. Bu süre zarfında kendi çocukluğundan feragat etmiştir. Ozan ise dolu dolu bir çocukluk yaşamıştır. Bu durum büyüyerek iki kardeşin arasını açmıştır. Babaları müzisyendir ve onları hep müziğin içinde tutmuştur. Büyüdüklerinde ikisi de başarılı birer müzisyen olurlar. Öyle ki kardeşleri Türkiye'de tanımayan yoktur. Alternatif müzik yapan Hakan daha içine kapanık olandır. Ozan, ağabeyinin tam tersidir. Konuşkan ve renkli bir kişiliktir. Onları yıllar sonra bir araya getiren şey babalarının ölümü olmuştur. Babaları, oğullarını barıştırması ümidiyle arkasında bir vasiyet bırakmıştır. Kardeşlerin vasiyeti yerine getirmekten başka çareleri yoktur. Vasiyetin hemen ardından iki küskün kardeş kendilerini bir maceranın içinde bulur.

Kardeşim Benim Filminin Oyuncuları

Burak Özçivit
Burak Özçivit
Burak Satıbol
Burak Satıbol
Aslı Enver
Aslı Enver
Nazan Kesal
Nazan Kesal
Gözde Mutluer
Gözde Mutluer
Murat Boz
Murat Boz
 

Vizyondaki Film Fragmanları

Plane Plane 2023, ABD
İfrit-i Cin İfrit-i Cin 2022, Türkiye
Demir Kadın Neslican Demir Kadın Neslican 2021, Türkiye
Motelde Katliam Motelde Katliam 2022, Türkiye
Kutsal Damacana 4 Kutsal Damacana 4 2023, Türkiye
Benim Tatlı Diş Perim Benim Tatlı Diş Perim 2022, Lüksemburg
49 49 2022, Türkiye