Karagül Fragmanı

2013 yılının en başarılı dizilerinden birisi olan Karagül, üç çocuğu ile yapayalnız kalan Ebru'nun hikayesini anlatıyor. Fow tv ekranlarında Cuma akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Karagül, birbirinden başarılı isimleri barındırıyor. Yapımcılığını Avşar Film'in üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Murat Saraçoğlu oturmakta. 4 sezon boyunca ekranlarda olabilmeyi başaran Karagül dizisi toplamda 125 bölümden oluşmaktadır. 

Fox Tv'de yayınlanan Karagül dizisinde, İstanbul'da adeta prensesler gibi yaşamış, üç çocuğu ve eşi ile çok mutlu olan Ebru'nun bir anda değişen hikayesi anlatılmaktadır. Ebru,eşi Murat'ı kaybettiğini öğrendiğinde dünyalar başına yıkılır. Üç çocuğu ile yapayalnız kalan Ebru, Murat'ın ailesinin yanına giderek tüm gerçeklerle yüzleşir. Yıllar önce öldü zannettiği oğlu Baran'ın yaşadığını öğrenen Ebru, şaşkına döner. Artık sadece oğlu ve diğer çocuklarını alıp kendisine bir hayat kurmak isteyen Ebru, bunu başarabilecek mi? Başta Kendal olmak üzere,Narin'de Baran'ı vermek istemez. Ancak Ebru'da yıllar sonra kavuştuğunu oğlundan tekrar ayrılmak istemez. Baran'ı Şanverdi ailesinden almanın zorluğunu yaşarken, çocukları da kaynaştırmak da kolay olmayacaktır.

Başrollerinde, Ece Uslu ve Mesut Akusta'nın bulunduğu Karagül dizisinde, Mert Yazıcıoğlu, Şerif Sezer, Özcan Deniz, Yavuz Bingöl, Özlem Conker, Ayça Ayşin Turan, İlayda Çelik gibi birçok başarılı isim yer almaktadır.

Karagül Dizisi Karakterleri

Murat Şanverdi (Özcan Deniz); Şanverdi ailesinin oğlu Murat, İstanbul'da yaşamaktadır.Yıllar önce eşi Ebru'nun doğum sırasında oğlunun öldüğünü söylerek,oğlu Baran'ı Halfeti'de ki Narin'e götürmüştür. Bir gün abisi Kendal ile tartışırken Fırat'ın sularında kayboluverir.

Narin Mercan (Özlem Conker); Şanverdi ailesinin Narin'i, güzelliğiyle bilinir. Etrafındaki herkesin ona acıyarak bakmasına alışkın olan Narin, aslında adı gibi de anrin bir kadındır. Ebru'nun oğlunun yaşadığını öğrendiğinde, yıllardır büyüttüğü Baran'ı kimseye vermek istemez.

Kendal Şanverdi (Mesut Akusta); Kendal,Şanverdi ailesinin büyük oğludur. Gözünü ailesinden ve mirasından başka hiçbir şey görmez. Kardeşi Murat'a karşı olan öfkesini geri dönüşü olmayacak şekilde gösterir.

Ebru Sezgin Şanverdi (Ece Uslu); Sırlarla dolu bir eşi olduğunu çok geç öğrenen Ebru, artık sadece oğlu Baran'ın savaşını verecektir.

Baran Şanverdi (Mert Yazıcıoğlu); Narin'i annesi bilen Baran, ona fazlasıyla düşkündür.

Karagül Oyuncuları

Karagül . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Sema Ergonekon
Yapım
2013 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
Fox Tv

Karagül Son Bölüm Fragmanı

1 2 »