Kara Tahta 11. Bölüm Fragmanı

Kara Tahta 11. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Ender Mıhlar
Yapım
2022 / Türkiye
Yayın Tarihi
29 Haziran Çarşamba
Oyuncular
Miray Daner, Furkan andıç, Cengiz Bozkurt, Kerem Aslanoğlu, Selen Uçer, Yasemin Yazıcı, Çiçek Dilligil, Eylül Uğan, Nizam Namıder, Mine Tüfekçioğlu, Ömer Faruk Uluocak, Murat Danacı

Bu fragman 1.081 kez izlendi.

Kara Tahta Konusu

Kara Tahta, Miray Daner ve Furkan Andıç'ın başrollerini paylaştığı, ÜS Yapım tarafından TRT 1 için hazırlanan televizyon dizisidir.

Dizinin senaryosu Arka Sıradakiler, Karagül, Siyah Beyaz Aşk, Sen Anlat Karadeniz ve Üç Kız Kardeş gibi başarılı dizilerin de senaristliğini üstlenen Erkan Birgören tarafından kaleme alınmaktadır. Dizinin yönetmen koltuğunda ise tecrübeli isim Ender Mıhlar yer almaktadır.

"Ben size bir tebeşir, bir tahta, biraz da cesaret verebilirim. Ne yazacağınız size kalmış..." sloganıyla tanıtımları yapılan dizinin konusunda Atlas ve Irmak'ın yarım kalan aşk hikayesi işlenecek.

Irmak ve Atlas lise yıllarında birbirlerini çok seven iki gençtir. Hayat onlara hiç adil davranmamıştır. Atlas, doğup büyüdüğü, aşık olduğu şehri, yaşadığı şiddet ve zorbalıklar sonrasında annesiyle birlikte terk etmek zorunda kalır ve aşkını geride bırakır. Aradan yıllar geçer Irmak'ta Atlas'ta artık kendi ayakları üzerinde duran birer yetişkindir.  Birbirlerini hiçbir zaman unutamamışlardır. Matematik öğretmeni olarak terk etmek zorunda kaldı şehre ve okula atanan Atlas, Irmak'ın da aynı okulda öğretmenlik yaptığını görünce yıkılır. Aradan geçen onca yılın ardından Irmak'la yüzleşmek zorunda kalır.


Kara Tahta 11. Bölüm Özeti


TRT 1 ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Kara Tahta 11. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü yakında akşamı yayınlanacak. Kara Tahta yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Erkan Birgören tarafından kaleme alınan, Miray Daner,Furkan andıç ,Cengiz Bozkurt, Kerem Aslanoğlu, Selen Uçer, Yasemin Yazıcı, Çiçek Dilligil, Eylül Uğan, Nizam Namıder, Mine Tüfekçioğlu, Ömer Faruk Uluocak, Murat Danacı gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Kara Tahta dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Kara Tahta Oyuncuları

Cengiz Bozkurt
Cengiz Bozkurt
Selen Uçer
Selen Uçer
Furkan Andıç
Furkan Andıç
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları

Balkan Ninnisi 3. Bölüm Balkan Ninnisi 3. Bölüm
324 kez izlendi.
Tozluyaka 2. Bölüm Tozluyaka 2. Bölüm
700 kez izlendi.
Sevmek Zamanı 3. Bölüm Sevmek Zamanı 3. Bölüm
702 kez izlendi.
Gül Masalı 3. Bölüm Gül Masalı 3. Bölüm
1.051 kez izlendi.
Gizli Saklı 4. Bölüm Gizli Saklı 4. Bölüm
979 kez izlendi.
Kasaba Doktoru 13. Bölüm Kasaba Doktoru 13. Bölüm
918 kez izlendi.
İçimizdeki Ateş 2. Bölüm İçimizdeki Ateş 2. Bölüm
2.032 kez izlendi.
Kara Tahta 11. Bölüm Kara Tahta 11. Bölüm
1.081 kez izlendi.