Kara Sevda Fragmanı

Ay Yapım tarafından yapılan Kara Sevda, yönetmen koltuğunda Hilal Saral'ın oturduğu ve senaryosu Anıl Eke imzası taşıyan bir Star TV dizisidir. Oyuncu kadrosunda Burak Özçivit, Neslihan Atagül, Kaan Urgancığlu, Zerrin Teknidor, Melisa Aslı Pamuk ve Hazal Filiz Küçükköse yer almıştır. İlk bölümü 14 Ekim 2015 tarihinde izleyiciye sunulan Kara Sevda, 21 Haziran 2017 tarihinde yayınlanan final bölümüyle sona ermiştir. Dizi 45. Uluslararası Emmy Ödülleri Telenovela dalında ödül kazanmıştır.

Kara Sevda konusu

Kemal ve Nihan birbirlerine büyük bir aşkla bağlıdır ancak farklı yaşam tarzları nedeniyle yakınları bu aşkı pek de tasvip etmez. Kemal, Nihan tarafından ummadığı bir anda terk edilir. Bu ayrılık dizinin hikayesini başlatan şey oluyor. Nihan'dan beklemediği bu adım karşısında yıkılan Kemal, okuluna devam eder ve maden mühendisi olarak mezun olur. Böylece Kemal bir maden ocağında işine başlamak için Zonguldak'a gider. Bulunduğu maden ocağında yaşanan trajik bir kazadan kurtulduktan sonra televizyonlara yaptığı konuşma bulunduğu şirkette yükselmesine neden olur. Şirketin patronu Hakkı bey Kemal'den oldukça etkilenir ve Kemal kendini şirketin en üst mevkilerinden birinde bulur. Aradan geçen birkaç yılın ardından iş için İstanbul'a taşınma zamanı gelir. Böylece Kemal ve Nihan'ın yolları yine kesişecektir. Hikayeleri yarım mı kalacak yoksa kaldığı yerden devam mı edecek?

Kemal Soydere (Burak Özçivit)

Mütevazı bir aileden gelen Kemal'in babası ekmeğini berbercilikten kazanmaktadır. Maden mühendisi olmasının ardından Zonguldak'taki bir maden ocağında çalışmaya başlar. Yükselmesi de çok uzun sürmez. Zonguldak'ta geçen yılların arından tekrar İstanbul'a taşınmıştır. Nihan tarafından terk edilen Kemal artık Nihan'a karşı aşk ve nefreti bir arada yaşamaktadır. Yine de onunla geçirdiği güzel günleri unutamaz.

Nihan Sezin (Neslihan Atagül)

Lüks, şatafat içinde yaşasa da bunlar Nihan için bir şey ifade etmez. O mutluluğu Kemal'de bulmuştur ama şartlar onu terk etmek zorunda bırakmıştır. İstemese de Kemal'i hayatından çıkaran Nihan, sonrasında mutsuz bir hayat sürdürmeye başlar. Kemal'e her zaman aşık olmayı sürdürecektir.

Leyla (Zerrin Tekindor)

Oldukça yüce gönüllü bir kadın olan Leyla, Nihan'ın teyzesidir. Zamanında Nihan'ın babası Önder ile tutkulu bir aşk yaşamıştır ancak daha sonra Önder, Leyla'nın kız kardeşi Vildan ile evlenmiştir. Bu yüzden kız kardeşiyle aralarında büyük bir soğukluk vardır.

Emir Kozcuoğlu (Kaan Urgancıoğlu)

Narsist bir insan olan Emir, saplatı derecesinde Nihan'ı sevmektedir. Ancak sevgisinin karşılığını alamamaktadır. Zengin ve güçlü bir aileye mensup olması nedeniyle hayatında tüm istekleri tek sözüyle gerçekleşmiştir bu zamana kadar. Nihan, kendisini sevse de sevmese de ona sahip olmak zorunda hisseder kendini. Bunun için her türlü kirli yolu denemekten çekinmeyek yapıda birisidir.

Asu Alacahan (Melisa Aslı Pamuk)

Kemal'in çalıştığı şirketin sahibi Hakkı beyin yeğenidir. Kemal'e aşık olan Asu'nun tek isteği Kemal ile birlikte olmaktır.

Zeynep Soydere (Hazal Filiz Küçükköse)

Kemal'in kız kardeşi olan Zeynep, ışıltılı, şatafatlı ve lüks bir hayatın hayalini kurmaktadır. Yaşadığı hayattan şikayetçi olan Zeynep'in gözü sürekli yükseklerdedir. Bu durum onu hata yapmaya müsait biri yapıyor.

Kara Sevda Oyuncuları

Kara Sevda . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Hilal Saral
Yapım
2015 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
Star Tv

Kara Sevda Son Bölüm Fragmanı

1 2 3 4 5 »