Kara Sevda 46. Bölüm Fragmanı

1 Puan : çok Kötü 2 Puan : Kötü 3 Puan : Fena Değil 4 Puan : Güzel 5 Puan : Mükemmel 3 Puan fragmana 0 oy verildi

Kara Sevda 46. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Hilal Saral
Yapım
2015 / Türkiye
Vizyon Tarihi
30 Kasım Çarşamba
Oyuncular
Burak Özçivit, Neslihan Atagül, Zerrin Tekindor, Hazal Filiz Küçükköse, Furkan Andıç, Kaan Urgancıoğlu, Zeyno Eracar, Orhan Güner

Bu fragman 85.464 kez izlendi.

Kara Sevda Konusu

Ay Yapım tarafından yapılan Kara Sevda, yönetmen koltuğunda Hilal Saral'ın oturduğu ve senaryosu Anıl Eke imzası taşıyan bir Star TV dizisidir. Oyuncu kadrosunda Burak Özçivit, Neslihan Atagül, Kaan Urgancığlu, Zerrin Teknidor, Melisa Aslı Pamuk ve Hazal Filiz Küçükköse yer almıştır. İlk bölümü 14 Ekim 2015 tarihinde izleyiciye sunulan Kara Sevda, 21 Haziran 2017 tarihinde yayınlanan final bölümüyle sona ermiştir. Dizi 45. Uluslararası Emmy Ödülleri Telenovela dalında ödül kazanmıştır.

Kara Sevda konusu

Kemal ve Nihan birbirlerine büyük bir aşkla bağlıdır ancak farklı yaşam tarzları nedeniyle yakınları bu aşkı pek de tasvip etmez. Kemal, Nihan tarafından ummadığı bir anda terk edilir. Bu ayrılık dizinin hikayesini başlatan şey oluyor. Nihan'dan beklemediği bu adım karşısında yıkılan Kemal, okuluna devam eder ve maden mühendisi olarak mezun olur. Böylece Kemal bir maden ocağında işine başlamak için Zonguldak'a gider. Bulunduğu maden ocağında yaşanan trajik bir kazadan kurtulduktan sonra televizyonlara yaptığı konuşma bulunduğu şirkette yükselmesine neden olur. Şirketin patronu Hakkı bey Kemal'den oldukça etkilenir ve Kemal kendini şirketin en üst mevkilerinden birinde bulur. Aradan geçen birkaç yılın ardından iş için İstanbul'a taşınma zamanı gelir. Böylece Kemal ve Nihan'ın yolları yine kesişecektir. Hikayeleri yarım mı kalacak yoksa kaldığı yerden devam mı edecek?

Kemal Soydere (Burak Özçivit)

Mütevazı bir aileden gelen Kemal'in babası ekmeğini berbercilikten kazanmaktadır. Maden mühendisi olmasının ardından Zonguldak'taki bir maden ocağında çalışmaya başlar. Yükselmesi de çok uzun sürmez. Zonguldak'ta geçen yılların arından tekrar İstanbul'a taşınmıştır. Nihan tarafından terk edilen Kemal artık Nihan'a karşı aşk ve nefreti bir arada yaşamaktadır. Yine de onunla geçirdiği güzel günleri unutamaz.

Nihan Sezin (Neslihan Atagül)

Lüks, şatafat içinde yaşasa da bunlar Nihan için bir şey ifade etmez. O mutluluğu Kemal'de bulmuştur ama şartlar onu terk etmek zorunda bırakmıştır. İstemese de Kemal'i hayatından çıkaran Nihan, sonrasında mutsuz bir hayat sürdürmeye başlar. Kemal'e her zaman aşık olmayı sürdürecektir.

Leyla (Zerrin Tekindor)

Oldukça yüce gönüllü bir kadın olan Leyla, Nihan'ın teyzesidir. Zamanında Nihan'ın babası Önder ile tutkulu bir aşk yaşamıştır ancak daha sonra Önder, Leyla'nın kız kardeşi Vildan ile evlenmiştir. Bu yüzden kız kardeşiyle aralarında büyük bir soğukluk vardır.

Emir Kozcuoğlu (Kaan Urgancıoğlu)

Narsist bir insan olan Emir, saplatı derecesinde Nihan'ı sevmektedir. Ancak sevgisinin karşılığını alamamaktadır. Zengin ve güçlü bir aileye mensup olması nedeniyle hayatında tüm istekleri tek sözüyle gerçekleşmiştir bu zamana kadar. Nihan, kendisini sevse de sevmese de ona sahip olmak zorunda hisseder kendini. Bunun için her türlü kirli yolu denemekten çekinmeyek yapıda birisidir.

Asu Alacahan (Melisa Aslı Pamuk)

Kemal'in çalıştığı şirketin sahibi Hakkı beyin yeğenidir. Kemal'e aşık olan Asu'nun tek isteği Kemal ile birlikte olmaktır.

Zeynep Soydere (Hazal Filiz Küçükköse)

Kemal'in kız kardeşi olan Zeynep, ışıltılı, şatafatlı ve lüks bir hayatın hayalini kurmaktadır. Yaşadığı hayattan şikayetçi olan Zeynep'in gözü sürekli yükseklerdedir. Bu durum onu hata yapmaya müsait biri yapıyor.


Kara Sevda 46. Bölüm Özeti


Kara Sevda, yeni bölümü ile 30 Kasım Çarşamba 2016 tarihinde Star Tv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.
Kara Sevda Görüntüler
resim 1 resim 2 resim 3 resim 4

Kara Sevda Oyuncuları

Burak Özçivit
Burak Özçivit
Neslihan Atagül
Neslihan Atagül
Hazal Filiz Küçükköse
Hazal Filiz Küçükköse
Zerrin Tekindor
Zerrin Tekindor
Orhan Güner
Orhan Güner
Furkan Andıç
Furkan Andıç
 

Son Ekelenen Dizi Fragmanları

Survivor 2020 96. Bölüm Survivor 202096. Bölüm puan 3
212 kez izlendi.
Sen Çal Kapımı 1. Bölüm Sen Çal Kapımı1. Bölüm puan 4
826 kez izlendi.
Survivor 2020 95. Bölüm Survivor 202095. Bölüm puan 3
507 kez izlendi.
Zalim İstanbul 37. Bölüm Zalim İstanbul37. Bölüm puan 5
808 kez izlendi.
Survivor 2020 94. Bölüm Survivor 202094. Bölüm puan 3
458 kez izlendi.
Gençliğim Eyvah 1. Bölüm Gençliğim Eyvah1. Bölüm puan 5
1.245 kez izlendi.
Survivor 2020 93. Bölüm Survivor 202093. Bölüm puan 3
383 kez izlendi.
Survivor 2020 92. Bölüm Survivor 202092. Bölüm puan 3
520 kez izlendi.
Survivor 2020 91. Bölüm Survivor 202091. Bölüm puan 3
443 kez izlendi.