Kara Ekmek 34. Bölüm Fragmanı

Kara Ekmek 34. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Taner Akvardar
Yapım
2015 / Türkiye
Yayın Tarihi
04 Aralık Cuma
Oyuncular
Özlem Yılmaz, Engin Hepileri, Altan Erkekli, Anıl İlter, Elifcan Ongurlar, Gülçin Santırcıoğlu, Ushan Çakır, Ahmet Levendoğlu, Gönen Bozbey, Başak Daşman, Hale Akınlı

Bu fragman 4.807 kez izlendi.

Kara Ekmek Konusu

Limon Yapım'ın başarılı dizilerinden Kara Ekmek, genç bir kızın hırsları yüzünden değişen hayatını anlatmaktadır. Yönetmen koltuğunda Taner Akvardar'ın oturduğu Kara Ekmek dizisinde birbirinden başarılı isimler yer almaktadır. Atv kanalının vazgeçilmez dizilerinden birisi olan proje, 2015 yılında başladı. Yayınlanan ilk bölümü ile sosyal medya da büyük ilgi gören Kara Ekmek, kısa sürede Cuma akşamlarının vazgeçilmezi oldu. Daha sonra ise reytinglerde düşüş yaşayan Kara Ekmek dizisi, yılın son ayında final yaparak ekranlardan ayrılmıştır. Dizinin çekimleri, İstanbul'un Sarıyer ilçesinde bir yalıda yapılmıştır. 

Üvey annesi ve çocuklarından bir haber yaşayan babası ile mücadele içinde yaşayan Asiye, hayatın zorluklarına karşı üst üste darbe yemeye devam etmektedir. Bir gün sevgilisinden hamile kaldığını öğrenen Asiye, ailesinden kaçmaya karar verir. Kaçmaktan başka çaresi olmadığını düşünen Asiye, beraberinde kardeşi Mine'yi de götürür. İstedikleri sadece yaşadıkları mahalleden uzaklaşmaktır. Ancak bunun için paraları yoktur. Otostop yapan Asiye, hayatını nasıl değiştireceğinden habersizdir.

Başrollerinde Özlem Yılmaz'ın bulunduğu Atv ekranlarının sevilen dizisiKara Ekmek'te, Anıl İlter, Elifcan Ongurlar, Gülçin Santırcıoğlu, Altan Erkekli, Hale Akınlı, Ushan Çakır, Ahmet Levendoğlu, Gönen Bozbey, Engin Hepileri, Başak Daşman gibi başarılı isimler yer almaktadır.

Kara Ekmek Dizisi Karakterleri

Asiye (Özlem Yılmaz); Çocuk yaşta annesiz kalan Asiye, üvey anne şiddetine maruz kalmıştır. Tek isteği ailesinden uzaklaşmak olan Asiye çareyi karnındaki bebekle kaçmakta bulur.

Mine (Elifcan Ongurlar); 20 yaşındaki Mine, anaokulu öğretmenliği okumakta. Ablasına nazaran biraz daha sakin ve anlayışlı bir kişiliğe sahip. Asiye'nin evden kaçtığı sırada Mine'de yanında olacaktır. Mutlu olmak için paraya ihtiyaç duymaz.

Pervin (Gülçin Santırcıoğlu); Asiye ve Mine'nin üvey annesi Pervin, kızları hayatından bezdirmiştir. Temizliğe gittiği evlerdeki hayata özenir.

Salim (Altan Erkekli); 50'li yaşlarındaki Salim, kızları Asiye ve Mine ile pek ilgilenmez. Bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın düşüncesiyle yaşamını sürdüren Salim, karısı Pervin'e çok düşkündür.

Kadriye (Hale Akınlı); Asiye ver Mine'nin babaannesi. Torunlarını çok sever ancak onları yönlendirebilecek kadar evde sözü geçmez.

Ali (Anıl İlter); Mine'nin sevgilisi.


Kara Ekmek 34. Bölüm Özeti


atv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Kara Ekmek 34. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 04 Aralık 2015, Cuma akşamı yayınlanacak. Kara Ekmek yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Gül Abus Semerci tarafından kaleme alınan, Özlem Yılmaz, Engin Hepileri, Altan Erkekli, Anıl İlter, Elifcan Ongurlar, Gülçin Santırcıoğlu, Ushan Çakır ,Ahmet Levendoğlu,Gönen Bozbey,Başak Daşman,Hale Akınlı gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Kara Ekmek dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Kara Ekmek Oyuncuları

Altan Erkekli kimdir?
Altan Erkekli
Gülçin Santırcıoğlu kimdir?
Gülçin Santırcıoğlu
Engin Hepileri kimdir?
Engin Hepileri
Elifcan Ongurlar kimdir?
Elifcan Ongurlar
Özlem Yılmaz kimdir?
Özlem Yılmaz
Ahmet Levendoğlu kimdir?
Ahmet Levendoğlu
Başak Daşman kimdir?
Başak Daşman
Ushan Çakır kimdir?
Ushan Çakır
Hale Akınlı
 kimdir?
Hale Akınlı
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları