Kanunsuz Topraklar 13. Bölüm Fragmanı

Kanunsuz Topraklar 13. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Faruk Teber
Yapım
2021 / Türkiye
Yayın Tarihi
19 Ocak Çarşamba
Oyuncular
Uğur Güneş, Esra Bilgiç, Necip Memili, Kaan Taşaner, Murat Daltaban

Bu fragman 850 kez izlendi.

Kanunsuz Topraklar Konusu

Kanunsuz Topraklar, Gold Film'in Fox TV için hazırladığı, başrollerini başrollerini Uğur Güneş, Esra Bilgiç, Necip Memili, Kaan Taşaner ve Murat Daltaban'ın paylaştığı tarih, macera ve aksiyon türündeki televizyon dizisidir. Senaryosu Zülküf Yücel tarafından kaleme alınan dizinin yönetmeliğini ise Faruk Teber üstleniyor.

KONUSU

Kanunsuz Topraklar, 1939 Türkiye'sinde Davut ile Gülfem'in yaşadığı fırtınalı aşkı konu alıyor.

Davut bir madende işçi olarak çalışmakta, kasabada anne-babası ve üç kardeşiyle birlikte mütevazi ve yoksul bir hayat sürmektedir. er zaman doğru bildiği yolda ilerleyen, haksızlıklar karşı dimdik durmayı başarabilen Davut'un çalıştığı madende yaşanan bir kaza sonrasında düzene karşı gelmeye karar verir.

Gülfem ise toprak zengini Malik Bey'in en büyük çocuğudur. Davut'un tersine zengin bir ailede şımarık bir kız olarak yetiştirilmiştir. Aşkı uğruna sahip olduğu herşeyden vazgeçebilecek kadar cesaretli olan Gülfem, Davut'u ilk gördüğünde hoşlanmasa da tanıdıkça fikirleri değişecektir.

DİZİ HAKKINDA

Kamera arkasında çok büyük emeklerin sarf edildiği Kanunsuz Topraklar dizisinni ön hazırlık süreci tam 9 ay sürdü. İlk bölüm çekimleri için Zonguldak ve İstanbul'da mekanlar tercih edildi. 1939 Türkiye'sini tüm gerçekliğiyle ekrana yansıtabilmek için hiç bir masraftan kaçınılmadı.

Davut karakterinin doğup büyüdüğü kasaba sahneleri için 5000 m2'lik bir arsa üzerine sıfırdan kasaba dekoru inşa edildi. Kasabanın hazırlanması tam 4 ay sürdü. Aynı zamanda kostüm ekibi 1930'lu yılları mercek altına aldı ve çekimlerde kullanılmak üzere tam 4770 parça kostüm hazırlandı.

Toprak zengini Malik Bey'in konağı tüm ihtişamıyla izleyenleri zaman yolculuğuna çıkarmaya aday. Konağın içerisi döneme uygun zemin, duvar kağıdı ve mobilyalarla hazırlandı. Dizide karakterlerin kullandıkları otomobiller özenle seçildi.

Kanunsuz Topraklar her Çarşamba saat 20:00'de Fox'ta.


Kanunsuz Topraklar 13. Bölüm Özeti


Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Kanunsuz Topraklar 13. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 19 Ocak 2022, Çarşamba akşamı yayınlanacak. Kanunsuz Topraklar yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Zülküf Yücel tarafından kaleme alınan, Uğur Güneş, Esra Bilgiç, Necip Memili, Kaan Taşaner, Murat Daltaban gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Kanunsuz Topraklar dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Kanunsuz Topraklar Oyuncuları

Murat Daltaban
Murat Daltaban
Kaan Taşaner
Kaan Taşaner
Necip Memili
Necip Memili
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları

Elkızı 13. Bölüm Elkızı13. Bölüm
 
376 kez izlendi.
Camdaki Kız 28. Bölüm Camdaki Kız28. Bölüm
 
451 kez izlendi.
Kardeşlerim 37. Bölüm Kardeşlerim37. Bölüm
 
874 kez izlendi.
Masumlar Apartmanı 54. Bölüm Masumlar Apartmanı54. Bölüm
 
632 kez izlendi.
Arka Sokaklar 612. Bölüm Arka Sokaklar612. Bölüm
 
476 kez izlendi.
Aziz 11. Bölüm Aziz11. Bölüm
 
1.373 kez izlendi.
Kaderimin Oyunu 6. Bölüm Kaderimin Oyunu6. Bölüm
 
1.091 kez izlendi.